Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...
 Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO
 Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i

Caut sugestii pentru achizitionar...

Acest LNB......
 

Zapp Z710 CDMA 450 mhz(Zapp)

- - - - -
  • Please log in to reply
1138 replies to this topic

#73
Cristi23

Cristi23

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 103
  • Înscris: 13.09.2003
este supeb telefon cum spun si unii insideri de la zapp va fii cel mai fiabil cel mai bun,adevarul este ca ptr 2 ore cat l-am avut credetima am cautat cat am putut nod in papura sa vad are vreun bag sa mor eu daca am gasit vreunul,totul a mers cum trebuie(pakat ca nu e pe piata:((  )

#74
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
Ai fi avut noroc daca ai fi gasit buguri in doua ore. Bugurile se vad dupa zile sau saptamani.

#75
Cristi23

Cristi23

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 103
  • Înscris: 13.09.2003
mai nu stiu si prietenul meu care lucreaza la zapp si la avut mai vreo 2 saptamani nu a gasit nimic neinregula si al vorjat nu gluma ca peste tot il lua cu el,telefonul este micutz si foarte misto,eu cum apare il cumpar,tipul asta a lucrat inainte la orange si a schimbat telefoanele ca pe sosete in fiecare saptamana venea cu ceva nou,dar a zis ca intradevar acest telefon este super fiabil bateria tine,si nu a gasit nici un bug......acum sa speram ca nu il vor strica zapp in astea 5 saptamani cate au mai ramas.

#76
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001
Pana la urma se merita Z510 sau NU ?!?!?! E la fel de bou ca S200 ?

Eu am vazut acum 1 luna unul care era varza dar inca mai trag sperante ca poate era o exceptie.. poate era rebut din start.. poate avea ceva stricat.. etc etc etc.

So.. SE MERITA SAU NU ?

#77
Cristi23

Cristi23

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 103
  • Înscris: 13.09.2003
pai din cate am citi la topicul cu z-510 lumea e multamita...deci eu zic ca se merita,bugurile care le are sunt extrem de mici asa ca stai linistit este un telefon f bun

#78
AdiGale1

AdiGale1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 11.01.2004
bateria tine doar o zi. sa stii...

#79
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 16.10.2002

Quote

Originally posted by AdiGale1
bateria tine doar o zi. sa stii...


Bateria tine vreo 2ore si ceva "sa stii..." daca vorbesti non-stop la el... :ciocan:
Nici la NOKIA nu tine mai mult de 3-6 ore daca vobesti non-stop!

Este evident ca te tine in functie de cat il folosesti...
Stand-by-ul e sigur peste 5-6 zile iar daca vorbesti cateva minute pe zi te tine 4-5 zile... evident ca daca vorbesti o ora te tine o zi si seara il bagi la incarcat ca sa fii sigur si de ziua de maine...
Voi cat vorbiti la telefon?! :D

#80
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 16.10.2002
Bug-urile la un telefon le gasesti destul de repede daca stii ce sa cauti... mie mi-a luat cam vreo 2 zile sa ma prind de "insectele" ce sarisera in telefon...
Eu nu cred ca nu are nici un BUG! Sa fim seriosi... stai sa apara si mai vorbim. :P

PS: Si eu mi-as dori sa nu aibe nici un BUG! :eek:

#81
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
Fratele meu il incarca de 2 ori pe zi.
Se duce cu incarcatorul dupa el la serviciu.
Practic e un fel de telefon fix...

#82
AdiGale1

AdiGale1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 11.01.2004
Incarcati-l la calculator pe USB, tine 3 zile. Cu incarcatorul de priza tine doar o zi

#83
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
hahaha. asta e tare de tot. si daca nu ai calculator ?!

#84
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
teoretic amperajul pe USB ar trebui sa fie mai mic decat amperajul din incarcator si ar trebui sa nu incarce asa bine... sau ma insel?
cert e ca la H ul meu bateria tine mai putin cand o incarc in cablu

#85
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
sau daca nu ai cablu...

#86
Immortal

Immortal

    nemuritoru'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,930
  • Înscris: 11.01.2004
sau telefon... ;)

#87
taticuio

taticuio

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 23.01.2004
e ok.......Dar sum se download'eaza melodii pt. S200 stie cineva....? Sau nu exsista asa ceva...! Merci ......

#88
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 30.08.2003
La mine Z510, acumulatorul tine de obicei 5-6 zile, si vorbesc de pe el zilnic in medie intre 15-30 de minute. Atat. Daca stati intr-o zona in care nivelul semnalului nu este bun atunci se descarca repede. Daca stai intr-o zona unde semnalul este constant si puternic acumulatorul se tine foarte bine.

#89
GOR

GOR

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,595
  • Înscris: 16.10.2002
Aici se vorbeste despre viitorul z710i...
Ar fi bine ca mesajele de mai sus sa fie mutate la z510.

Si eu am observat la H150 daca acumulatorul e incarcat prin USB, stand-by-ul e mult mai bun - am ajuns cu el la peste 2 saptamani.
Oricum se poate vedea clar (cu ajutorul codurilor) ca acumulatorul e mult mai incarcat prin cablu USB.

#90
MrMxyzptlk

MrMxyzptlk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,481
  • Înscris: 30.08.2003
Okay. Sa vorbim despre Z710. O intrebare pentru cei care au vazut deja telefonul. Toti stim ca are ecran TFT si 262000 de culori. Dar in comparatie cu ecranul de la Nokia 7650 sau Ericsson T610 este mai bun? Este mai slab? Este clar si luminos? Daca e mai slab decat Nokia 7650 (ceea ce nu cred ...) cu ce se poate compara? Cu Siemens M55?

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate