Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila
 Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K
 Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...
 

Compresii radio cu Winamp

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

View Posta21alex, on Nov 23 2006, 13:28, said:

Bine ghyo  :nonobad: .... parca era vorba de compresii pe winamp ....  :naughty:
Asa sa dau si eu cateva linkuri ? :P
Deci ... adu o solutie pentru winamp ... ca tu trebuie sa ai .....  :peacefingers:

de parca nu ai stii, nu folosesc winamp decat la ascultat radiouri pe net si alte muzichii, nu pot da nicio solutie decat la nivel hardware... Zvartoshu m-a intrebat despre placa lui... habar n-am ce face placa lui, mie imi place alt codec folosit si in placile de sunet si in alte scule hi-fi (standalone). nu pot face o comparatie pt ca nu am auzit si nici testat placa lui de sunet si cu siguranta placa din linkul de mai sus ti-ar satisface toate nevoile.

#38
a21alex

a21alex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,030
  • Înscris: 22.08.2005
Taci ! Sa nu spui la nimeni pretul ....  :naughty:

Edited by a21alex, 23 November 2006 - 15:09.


#39
ghyo

ghyo

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 698
  • Înscris: 16.01.2005

View Posta21alex, on Nov 23 2006, 16:08, said:

Taci ! Sa nu spui la nimeni pretul ....  :naughty:
Nu spun, e secret... are un prieten placa la fel ca aia... da' nu foloseste sa capteze sunetul cu winamp

#40
Antenistu'

Antenistu'

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 883
  • Înscris: 17.09.2006

View Postghyo, on Nov 23 2006, 04:36, said:

sigur ia foc  :w00t: , ia-ti una d'asta [ http://www.rme-audio.com/images/firewire/ff800_front.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

http://www.rme-audio...ewire/ff800.htm

mda pots a zic asa :)) satisface o gramada .. dar schema din nautru este ff simpla .. procesoru .. 12 operationeale si procesoru de line-uri... bun

ia gandeste-te eu vreu sa editez spectric .. cum mai vrei sa zic oscilosopic o purtatoare .. da?? e daca are 4458 sau 4550 operatinonalele sa zis cu editarea .. pt ca a semnalu pe x-y ff slab si tre sa dau ansa la maxim sa vad ce misca aoclo ... Creativele de orice gen fac asa ceva!

sincer am dat lu zvartos un procesor audio pe 4 cai si lam pus SA dea cu el in efem si in casa dupa aia pe boxe ,, credema ca winampu era fara nici un plugin si se aude clar  instrumntala si vocea zici ca e lipita aiurea de melodie adica nus sincrone... ala radea . eu plangeam de oftica ca rupe buzunaru .. peste 8.6mil .. si nu face mai nimic ...

solutia sonora testata este ... creativu cea mai varza placa ,,, un sound solutinon o centrare de voce .. o amlificare a semnalului voce inalte si o centrare+intarire vocala .. si gata .." ce greu e... mura in gura ca ala a pus si cateva reglaje aici"

sunetul calumea reglat tre sa se auda unit la maxim fara sa se reliefeze bas .. voce ,, si inalte ...[cross-audio] afirmatia este de la Staicovici Dumitru de la Disco Solution Romania ..  fara asa ceva nu are viatza muzica zici ca e sidi si asa mai departe
... :naughty:

#41
Zvartoshu

Zvartoshu

    DXFMROMANIA helper

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 25,266
  • Înscris: 23.09.2006
care are sitem audio si boxe calumea , casti mari http://forum.softped...m...t&p=4586088
sonorizare de procesor DBX166+stereo plate o placa cu un integrat+THXpro  sincer la melodia aia cu jym .. ma da gata sunetu'

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate