Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Colegiul Militar Liceal "Stefan Cel Mare" Campulung Moldovenesc

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#1
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005
Nu cred ca vreti sa stiti cum e sa faci 4 ani liceu si armata in acelasi timp.Pentru Noi care eram acolo, atunci....a fost frumos......cu toate ca am pierdut multe din civilie....dar asta e......inveti foarte multe ce te vor ajuta mai tarziu.....L-as face si a doua oara.

#2
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

 loooci, on Sep 24 2006, 22:44, said:

Nu cred ca vreti sa stiti cum e sa faci 4 ani liceu si armata in acelasi timp.Pentru Noi care eram acolo, atunci....a fost frumos......cu toate ca am pierdut multe din civilie....dar asta e......inveti foarte multe ce te vor ajuta mai tarziu.....L-as face si a doua oara.
A fost si varul meu acolo si fratele prietenului meu :D Poate ii cunosti. Cati ani ai? Ma rog, dupa spusele varului meu, a fost frumos. El fiind mai nazdravan putin. :P Cand veneau parintii lui la sedinta, spunea profesorul atat:"Matei Petru? Copilul/Elevul problema" :lol:

#3
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 Dida, on Sep 25 2006, 17:59, said:

A fost si varul meu acolo si fratele prietenului meu :D Poate ii cunosti. Cati ani ai? Ma rog, dupa spusele varului meu, a fost frumos. El fiind mai nazdravan putin. :P Cand veneau parintii lui la sedinta, spunea profesorul atat:"Matei Petru? Copilul/Elevul problema" :lol:

am terminat in 2002.promotia 1998-2002.s-ar putea sa-i cunosc daca imi spui numele lor.

#4
Dida

Dida

    Passion for rings.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 25.07.2006

 loooci, on Sep 29 2006, 16:38, said:

am terminat in 2002.promotia 1998-2002.s-ar putea sa-i cunosc daca imi spui numele lor.
Cred ca varul meu a fost in acea promotie. Matei Petru.

#5
axxel23

axxel23

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 30.03.2006
---

Edited by axxel23, 30 November 2006 - 16:11.


#6
silviu_fxx

silviu_fxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 03.12.2006

 loooci, on Sep 29 2006, 15:38, said:

am terminat in 2002.promotia 1998-2002.s-ar putea sa-i cunosc daca imi spui numele lor.
Fratele meu a fost promotia 1997-2001. Nu voi spune numele dar daca iti amintesti cine a iesit pe locul I la olimpiada nationala de psihologie in 2001(a fost in aceiasi generatie cu Chiriac olimpic la matematica) s-ar putea sa iti dai seama cine a fost.
Si DA...chiar cred ca au fost niste ani super pt ca si fratele meu de fiecare data cand venea acasa(ajungea seara) povestea toata noaptea despre ceea ce a mai patit in ultimul timp... :)

#7
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 Dida, on Sep 29 2006, 15:54, said:

Cred ca varul meu a fost in acea promotie. Matei Petru.
Din Falticeni????????

#8
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 silviu_fxx, on Dec 6 2006, 17:59, said:

Fratele meu a fost promotia 1997-2001. Nu voi spune numele dar daca iti amintesti cine a iesit pe locul I la olimpiada nationala de psihologie in 2001(a fost in aceiasi generatie cu Chiriac olimpic la matematica) s-ar putea sa iti dai seama cine a fost.
Si DA...chiar cred ca au fost niste ani super pt ca si fratele meu de fiecare data cand venea acasa(ajungea seara) povestea toata noaptea despre ceea ce a mai patit in ultimul timp... :)
Si acum e la SRI, nu????

#9
selena.catalina

selena.catalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2007

 loooci, on Sep 29 2006, 15:38, said:

am terminat in 2002.promotia 1998-2002.s-ar putea sa-i cunosc daca imi spui numele lor.

ai fost in promotie cu unii gen:
Coliba Iustin...
Bosanceanu Daniel...
Erau din Pascani...

#10
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 selena.catalina, on Feb 9 2007, 00:09, said:

ai fost in promotie cu unii gen:
Coliba Iustin...
Bosanceanu Daniel...
Erau din Pascani...
  


Ha ha......am fost in an cu ei.Pacat ca nu mai stiu nimic de ei.Sa inteleg ca esti din Pascani?Poate imi poti da tu unele informatii despre ei.Mc

#11
selena.catalina

selena.catalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2007

 loooci, on Feb 13 2007, 22:48, said:

Ha ha......am fost in an cu ei.Pacat ca nu mai stiu nimic de ei.Sa inteleg ca esti din Pascani?Poate imi poti da tu unele informatii despre ei.Mc


oarecum din Pascani...
adica am fost din Pascani
acum sunt din Iasi :coolspeak:
Coliba este angajat la Aeroportul Bacau (sau, oricum la Bacau), din cate stiu eu...
Bosanceanu termina ATM-ul (Bucuresti) anul asta...
despre cine mai vrei sa iti zic?

#12
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 selena.catalina, on Feb 14 2007, 11:35, said:

oarecum din Pascani...
adica am fost din Pascani
acum sunt din Iasi :coolspeak:
Coliba este angajat la Aeroportul Bacau (sau, oricum la Bacau), din cate stiu eu...
Bosanceanu termina ATM-ul (Bucuresti) anul asta...
despre cine mai vrei sa iti zic?

Sa imi amintesc cine mai era din Pascani........Costinescu.....e la Sibiu(cred), Apopei pe la Bucuresti,Simionescu e in Franta,,Butnaru Marius......nici de asta nu stiu nimic.Cum as putea lua legatura cu Iustin?Ai vreo adresa de a lui de mail?Poate trece prin Iasi si ma vad cu el.Tare ti-as ramane recunoscator daca m-ai putea ajuta.
Merci.
O zi buna!!!

#13
selena.catalina

selena.catalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2007

 loooci, on Feb 14 2007, 17:48, said:

Sa imi amintesc cine mai era din Pascani........Costinescu.....e la Sibiu(cred), Apopei pe la Bucuresti,Simionescu e in Franta,,Butnaru Marius......nici de asta nu stiu nimic.Cum as putea lua legatura cu Iustin?Ai vreo adresa de a lui de mail?Poate trece prin Iasi si ma vad cu el.Tare ti-as ramane recunoscator daca m-ai putea ajuta.
Merci.
O zi buna!!!

Costinescu - am impresia ca este la Fagaras acum, a terminat "Balcescu" la Sibiu...
adresa de e-mai/tel al lui Iustin, nu am, incerc sa vad ce pot afla...
la fel si despre ceilalti... scotocesc dupa informatii

#14
selena.catalina

selena.catalina

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 08.02.2007

 loooci, on Feb 14 2007, 17:48, said:

Sa imi amintesc cine mai era din Pascani........Costinescu.....e la Sibiu(cred), Apopei pe la Bucuresti,Simionescu e in Franta,,Butnaru Marius......nici de asta nu stiu nimic.Cum as putea lua legatura cu Iustin?Ai vreo adresa de a lui de mail?Poate trece prin Iasi si ma vad cu el.Tare ti-as ramane recunoscator daca m-ai putea ajuta.
Merci.
O zi buna!!!


deci Costinescu a terminat la Sibiu, acum e la Fagaras pt cursul de baza si la 1 martie va primi repartitie (termina cursul asta)...
Apopei a dat de 2 ori la Sibiu si nu a intrat, acum e la Transporturi la Bucuresti
Butnaru a terminat la Sibiu si este la Fagaras, ca si Costinescu...
Simionescu, da, e in Legiune...
Osoianu e in anul IV la Sibiu (cred ca era mai mic decat tine)
Turcu e in America la academie militara
Coliba Iustin e maistru militar la o unitate de aviatie din Bacau... (deci nu la aeroport cum aveam eu impresia)
Todirascu e la Brasov (are anul asta si inca unul)

#15
silviu_fxx

silviu_fxx

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 200
  • Înscris: 03.12.2006

 loooci, on Jan 29 2007, 17:46, said:

Si acum e la SRI, nu????

El e :rolleyes:

#16
loooci

loooci

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 31.12.2005

 selena.catalina, on Feb 15 2007, 11:03, said:

deci Costinescu a terminat la Sibiu, acum e la Fagaras pt cursul de baza si la 1 martie va primi repartitie (termina cursul asta)...
Apopei a dat de 2 ori la Sibiu si nu a intrat, acum e la Transporturi la Bucuresti
Butnaru a terminat la Sibiu si este la Fagaras, ca si Costinescu...
Simionescu, da, e in Legiune...
Osoianu e in anul IV la Sibiu (cred ca era mai mic decat tine)
Turcu e in America la academie militara
Coliba Iustin e maistru militar la o unitate de aviatie din Bacau... (deci nu la aeroport cum aveam eu impresia)
Todirascu e la Brasov (are anul asta si inca unul)



Cu Simionescu m-am intalnit anul trecut.A fost acasa si a fost si prin Iasi.De Turcu am auzit...am vazut poze cu el pe hi5....s-a schimbat foarte mult. Macho Butnaru :)) :)) doamne ce nascisist era omu!!!!!!!!!! Asta e.Multumesc pentru informatii.Daca aflii ceva de Iustin anunta-ma pls.
O zi buna!!!!

#17
scorpoyon14

scorpoyon14

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.04.2007
salut to allz.... vreau si eu sa ma incriu si nu stiu ce imi trebe am auzit ca trebe niste analize ceva care stie sa imi scrie si mie un email plzzzzz  [email protected] va rog yo moolt d toot :confuzzled:

#18
huafa

huafa

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 18.02.2006

 scorpoyon14, on Apr 16 2007, 19:24, said:

salut to allz.... vreau si eu sa ma incriu si nu stiu ce imi trebe am auzit ca trebe niste analize ceva care stie sa imi scrie si mie un email plzzzzz  [email protected] va rog yo moolt d toot :confuzzled:
pai mergi la centrul militar judetean din judetul tau-biroul de resurse umane,acolo te inscrii,te trimit aia la un spital militar,policlinica si acolo iti fac analize si ti dau rezultatul ce si cum mai apoi probe sportive si psihologice insa pentru tine care esti in clasa a 8-a cel mai important este sa iei nota mare la teste nationale sau ce mai dati voi in clasa a 8-a
ala e important.bafta pentru orice info dai pm

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate