Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 

Inteligenta la microbistii romani- studiu de caz- Urs Meier

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
64 replies to this topic

#55
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
driverx : te-as ruga insistent sa nu mai postezi aiurea si offtopic pe toate threadurile pe care le mai citesc si alti oameni (ex: acesta, romania-danemarca de pe arena, etc.). Eu te inteleg ca ai o personalitate de adolescent la pubertate care trebuie sa se certe cu toata lumea, dar te anunt ca pe majoritatea oamenilor chiar nu ii intereseaza treaba asta.

#56
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti.

Asa si cu soferu', era mai bine sa-l lasam banat.

#57
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@burvi2001

Te rog.....sau nu ai aceasta putere?  :drac:  :drac:  :drac:  :drac:
Chiar azi noapte @Monitox vorbe de notiunea de forum. E un loc public in care lumea sa se exprime. Daca vine unu si vorbeste de lucruri "interzise" daca va deranjaza una doua veniti cu tot felu de tampenii si cu banuri......Oameni buni...asta nu e IRC...vreti cearta ...mergeti acolo....mie nu-mi trebuie rahaturile astea....

So ca vezi ce superior esti (precum te dai) mah Burvi.....nu esti in stare sa porti o discutie obiectiva fara microbistu din tine care sa se simta jignit.

:cya:

#58
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002
Pe mine (observi ca vorbesc in nume personal) nu ma deranjeaza ca ai o parere, e treaba ta, poate fi contrara cu parerea mea, e ok.

Ce ma deranjeaza este ca ai o parere despre mine sau despre altii fara sa fii in cunostinta de cauza si atunci ma deranjeaza, ba mai mult, iti permiti sa ma jignesti...

Nu eu ma dau superior, ci o lume intreaga are parerea asta, daca te simti complexat, imi pare rau.
Asa cum copacii din padure sint superiori tufisurilor, asa sint eu in comparatie cu tine, care, prin genetica, te tragi dintr-un neam inferior.
Corecteaza-ma daca gresesc, dar stii bine ca nu e cazul.

#59
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@burvi

Poate ca te-am jignit dar spune-mi daca nu e tot jignire faza cu genetica, tufisu si copacu. Daca eu ti-am dat o palma, tu si imi dai inapoi, nu te face mai superior, ci din contra, la faza asta tu esti tufisu si eu copacu.

Daca te-am jgnit si te-am bagat intr-o anumita oala scuza-ma, daca am vorbit in necunostinta de cauza, scuza-ma, dar singur mi-ai cam dovedit nu ca ma insel prea tare. Exemplu? faza de care vorbeam mai sus.....

So...pace si sa le dam dracului de prostii ca deja am si uitat titlul threadului

:cya:

#60
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
driverx .... din nou ... incearca sa citesti titlul acestui thread. Ma enerveaza ca de fiecare data cand incerc sa citesc ceva, dau de zeci de mesaje de la tine care nu au nici o legatura cu threadul. Te rog INSISTENT sa iti expui parerile in alta parte.

Ar fi trebuit sa ramai banat. Si mai cred ca ar trebui sa se infiinteze un forum (daca nu exista deja unul) unde sa va certati cat vreti, toti cei care vreti asta. Ca sa nu mai poluati alte forumuri.

#61
driverx

driverx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,083
  • Înscris: 22.07.2002
@mortea

read PM

si doi la mana...la toti....deja de nu stiu cate posturi va repetati voi pe voi si VOI sunteti OFF-TOPIC cu banatu meu. Banati-ma si ramaneti voi ON-TOPIC

:cya:

#62
raiiar

raiiar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,568
  • Înscris: 30.11.2002
ok.
victime colaterale.
shit happends.
hai sa trecem mai departe totusi.
sa se planga tipului cu acelasi nume daca doreste.

#63
BlackD

BlackD

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 03.12.2002
Va rog inchideti acest topic. Deja se abereaza.

#64
daemon

daemon

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,541
  • Înscris: 08.12.2001
S-ar putea incerca o "curatire" a topic-ului cu posturile care nu sunt la subiect, ca e cam incarcat.  :)  Este destul de interesant, si nu as vrea sa se scrie in post-uri ceea ce se poate rezolva prin mesaje private.

#65
burvi2001

burvi2001

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 6,055
  • Înscris: 09.04.2002

Quote

Originally posted by burvi2001
Nu va grabiti, ca s-a stabilit :
Steaua se califica si Dinamo la fel, si primul meci de acasa va fi arbitrat de Urs Meier.

Cum spuneam... ce dreptate aveam...
Oricum, felicitari la amindoua echipele. mai putin campioana, care s-a facut de ris...

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate