Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...
 

baza de date cu cartile din biblioteca

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
25 răspunsuri în acest subiect

#19
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
"Component Msflxgrd.ocx or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid" ?

Da stiu in mod normal trebuia s-ti du si un seup .... o gasesti in VS 6.0 ... sau cred ca poti sa o iei si de pe net ... si dupa aia o inregistrezi .... daca nu gasesti da un semn

#20
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 624
  • Înscris: 12.09.2003
Ai reusit  ?????

#21
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.066
  • Înscris: 02.06.2002
In directorul "setup" nu este nici un fisier. O sa mai caut pe net sa vad care e treaba, acum nu prea am avut foarte mult timp. Sunt foarte curios sa vad si  programul asta, ca sa stabilesc ce voi folosi de acum incolo pentru introducerea cartilor intr-o baza de date.

#22
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
In directorul "setup" nu este nici un fisier. O sa mai caut pe net sa vad care e treaba, acum nu prea am avut foarte mult timp. Sunt foarte curios sa vad si  programul asta, ca sa stabilesc ce voi folosi de acum incolo pentru introducerea cartilor intr-o baza de date.

Ti-l trimit eu  ....

punel in c:windowssystemsystem32
si apoi dai un StartRun ....comanda

regsvr32 "c:windowssystemsystem32msflxgrd.ocx"

Dupa asta ar trebui sa-ti mearga ;)

Fișiere atașate



#23
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.066
  • Înscris: 02.06.2002
Merge... e dragut, dar eu as fi vrut mai multe optiuni. Se pare ca raman la bookcolector. Oricum, multumesc mult pentru efort; raman dator cu o bere ;)

#24
Gizmo

Gizmo

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 624
  • Înscris: 12.09.2003

Quote

Originally posted by Iris_
Merge... e dragut, dar eu as fi vrut mai multe optiuni. Se pare ca raman la bookcolector. Oricum, multumesc mult pentru efort; raman dator cu o bere ;)

Multzumesc pentru apreciere .... berea trimite-o printr-un e-mail
;) ;) ;)

#25
Netu

Netu

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 295
  • Înscris: 03.07.2003
Nene Iris_ dar ce biblioteca ai?
Vrei o chestie misto?
Identificare automata a cartilor cu scanere pentru coduri de bare, imprimante pentru coduri de bare. Imprumut, gestiune, tot. A si sa nu uit CCTV, PIR, senzor de incendiu, sensor de umiditate!

Ce zici te intereseaza un asemenea sistem pentru biblioteca ta?
E gratis!

Glumeam,
Bafta

Netu

#26
Iris_

Iris_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.066
  • Înscris: 02.06.2002

Quote

Originally posted by Netu
Nene Iris_ dar ce biblioteca ai?
Vrei o chestie misto?
Identificare automata a cartilor cu scanere pentru coduri de bare, imprimante pentru coduri de bare. Imprumut, gestiune, tot. A si sa nu uit CCTV, PIR, senzor de incendiu, sensor de umiditate!

Ce zici te intereseaza un asemenea sistem pentru biblioteca ta?
E gratis!

Glumeam,
Bafta

Netu

Not funny...  cand e vorba de carti, fac mai urat decat la cduri sau la calc...  am carti care costa de zeci de ori mai mult decat tot calculatorul... si in plus, nu e numai valoarea financiara la mijloc  ;)

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate