Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Benq-Siemens S68

- - - - -
  • Please log in to reply
23 replies to this topic

#19
brebe85

brebe85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 31.10.2004

View Postimblanzitoruldelei, on Sep 1 2006, 14:59, said:

Nu va dati seama acum deoarece pe plan ''CARPATIN '' inca nu a inceput ofensiva .

Da, observ ca multi distribuitori nici nu au auzit de Benq-Siemens.

#20
brebe85

brebe85

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 31.10.2004
Ma tot bate gandul sa imi cumpar telefonul. Insa pentru inceput vreau sa il butonez, stiti vreun magazin?

Am intrebat la Vegastel si momentan nu il mai au pe stoc. :(

#21
ics7

ics7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 12.05.2007
Salut!

Am s68 de vreo 2 luni, nu va recomanda sa va luati, are multe pobleme de soft, dar in ciuda la tot ce s-a spus mai sus, bateria tine destul de mult 4-7 zile, are un design simplist, elegant.
Poate un upgrade de firmware ii schimba situatia, nu am incercat inca.

Eu il tin ca al doilea telefon.

#22
13YTe

13YTe

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,328
  • Înscris: 25.11.2006

View Postics7, on Jul 9 2007, 15:15, said:

Salut!

Am s68 de vreo 2 luni, nu va recomanda sa va luati, are multe pobleme de soft, dar in ciuda la tot ce s-a spus mai sus, bateria tine destul de mult 4-7 zile, are un design simplist, elegant.
Poate un upgrade de firmware ii schimba situatia, nu am incercat inca.

Eu il tin ca al doilea telefon.

De 3 zile mi-am luat si eu acest telefon, ceea ce am observat este faptul ca are un display bun, rezolutie & numar de culori redate. Exista suport pentru a reda WAV,MIDI,AMR (este inutil MP3-ul in acest caz pentru sonerii fiind mai bun WAV-ul calitatea fiind superioara). Conectivitatea prin Bluetooth este iarasi o facilitate foarte utila, insa bateria nu mi s-a parut a fi foarte stralucita deoarece se descarca relativ repede (poate te unde ca nu am apucat sa o formatez). Uneori soft-ul se blocheaza in unele situatii (cam penibil ce-i drept). Per total telefonul este stilat si se adreseaza unei anume categorii de utilizatori (business), daca nu aveti pretentii prea mari de la un telefon si nu va doriti o bucata de plastic pentru fite ci un obiect cu adevarat util vi-l recomand.

#23
razvy.rotaru

razvy.rotaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 09.04.2007
pe orange shop zice memorie interna 8 mb pana la urma cat are 8 mb sau 26?

#24
ics7

ics7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 55
  • Înscris: 12.05.2007
are un pic peste 26

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate