Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!
 La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour
 Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?

Resetare Bonus Malus
 Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...

Intarziere aterizare avioane
 

Steaua in Champions League

- - - - -
  • Please log in to reply
1440 replies to this topic

Poll: Ce va face Steaua in Champions League? (221 member(s) have cast votes)

Ce loc va ocupa Steaua in grupe?

  1. Locul 1 - calificabil in optimile Champions League (16 votes [7.24%])

    Percentage of vote: 7.24%

  2. Locul 2 - calificabil in optimile Champions League (79 votes [35.75%])

    Percentage of vote: 35.75%

  3. Locul 3 - calificabil in UEFA Cup (93 votes [42.08%])

    Percentage of vote: 42.08%

  4. Locul 4 (33 votes [14.93%])

    Percentage of vote: 14.93%

In ce faza a cupelor europene se va opri Steaua?

  1. Grupele Champions League (Locul 4 in grupa) (33 votes [14.93%])

    Percentage of vote: 14.93%

  2. Se va califica in UEFA Cup (Locul 3 in grupa) (83 votes [37.56%])

    Percentage of vote: 37.56%

  3. Optimile Champions League (Locul 2 sau 1 in grupa) (43 votes [19.46%])

    Percentage of vote: 19.46%

  4. Sferturile Champions League (31 votes [14.03%])

    Percentage of vote: 14.03%

  5. Semifinalele Champions League (8 votes [3.62%])

    Percentage of vote: 3.62%

  6. Finala Champions League (23 votes [10.41%])

    Percentage of vote: 10.41%

Vote Guests cannot vote

#1261
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

Vizualizare mesajMr.Jinx, pe Nov 2 2006, 00:21, a scris:

macar cu asta sa ramanem, ca am jucat onorabil  :mellow:

Da, dar sa nu uitam ca am jucat cu Real Madrid.

Foarte inspirat titlul din Gazeta Sporturilor de azi, Sinucidere.

#1262
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005

Vizualizare mesajiulian.dronca, pe Nov 2 2006, 00:13, a scris:

Ziceam doar ca Cernea era in lateral nu pe centru unde se ducea jucatorul de la Real.
Hai ca am innebunit...Uita-te la desen :).

Attached File  schema1.JPG   14.64K   85 downloads

#1263
kill_them_all1000

kill_them_all1000

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,061
  • Înscris: 14.07.2005
Astia de la gazeta se asteptau sa luam vreo 5-6 de la Real de nu au scris nimic pana acum.

#1264
crz

crz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 27.09.2005

Vizualizare mesajkill_them_all1000, pe Nov 2 2006, 00:26, a scris:

Astia de la gazeta se asteptau sa luam vreo 5-6 de la Real de nu au scris nimic pana acum.
Posibil. Jurnalistii lu' peste or fi avut articolele gata facute, de completat numai cifrele, dupa caz. Dar poate ma insel... -_-

EDIT:

Eu ma culc. Si nu-s trist deloc. Poate maine le iau banii astora de la Gazeta, cine stie :lol:.

Edited by crz, 02 November 2006 - 00:30.


#1265
Jax

Jax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 25.09.2002
E ceva ciudat totuși...  :naughty:
Dacă ne-ar fi dominat tot meciul și l-ar fi cîștigat cu 3-0, aș fi zis „asta este, învățăm și noi, sîntem în creștere, *uie Carlos etc”. Dar meciul a fost clar peste așteptări și parcă la un moment dat a început să se umfle orezul în mine, chiar credeam că se poate mai mult de 0-0. Și uite că vine greșeala „mioritică” a lui Bănel și ne batem singuri. Ăia, echipă de juma de miliard de euro nu au fost în stare de mai nimic în seara asta și totuși nu reușim să facem pasul. Păcat că Olăroiu nu a făcut schimbările mai devreme, s-a rezumat să spună că „jocul mergea bine, n-avea rost să schimb atunci”. În fine, trecem și peste asta...  :confuzzled:

#1266
yapy

yapy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 21.09.2006
ma mie mi-a placut meciul! nu mi-a venit sa cred ca ii deposedam pe carlos si guti cu atata usurinta ,dar pierdeam multe multe mingii in fata,frate!
dica n-are nici o treaba cu fotbalul!
pe banel iertati-l ca ala e ultimul care  ar fi vrut sa faca asa ceva,probabil a fost cel mai sarac dintre toti si isi merita locul acolo la steaua...mi s-a facut  mila de el la un moment dat...
oricum facusem o criza de nervi(nu cred ca am facut vreodata) prin ultimele 10 minute injuram pe oricine atingea mingea(nu conta cine era)
m-a relaxat arbitrul cand s-a impiedicat,si alta chestie:gandul ca un mare "rahat" ca robinho a ajuns sa cerseasca ca un ratat penaltiuri si lov libere mai ceva ca jegu de ronaldinho....
:puke:

#1267
ova stelistul

ova stelistul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 28.09.2006
Imi pare de infrangerea Stelei. Banel Nicolita a dat autogol dar eu sunt alaturi de el.Orice jukator poate gresi.S-a vazut cum Steaua  a dominat pe Real Madrid si felul un care Cernea a dovedit ca are clasa si ca este un mare portar!Astept cu nerabdare meciul contra Lyonului.FORTZA STEAUA!!!! :D

#1268
Jax

Jax

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 257
  • Înscris: 25.09.2002

Vizualizare mesajyapy, pe Nov 2 2006, 00:31, a scris:

dica n-are nici o treaba cu fotbalul!
pe banel iertati-l ca ala e ultimul care  ar fi vrut sa faca asa ceva,probabil a fost cel mai sarac dintre toti si isi merita locul acolo la steaua...mi s-a facut  mila de el la un moment dat...
...si alta chestie:gandul ca un mare "rahat" ca robinho a ajuns sa cerseasca ca un ratat penaltiuri si lov libere mai ceva ca jegu de ronaldinho....
:puke:

:coolspeak:

#1269
ova stelistul

ova stelistul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 235
  • Înscris: 28.09.2006

Vizualizare mesajcrz, pe Nov 1 2006, 23:26, a scris:

Hai ca am innebunit...Uita-te la desen :).

Atașament attachment
Mingea e rotunda si orice se poate intampla. Un meci nu e niciodata dinainte castigat

#1270
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006
Gabi Balint: "Si Cernea a iesit prea mult din poarta".

Mersi crz de desen. Am vazut si reluarile. Inteleg logica dar raman la parerea mea: Nicolita a gafat iar Cernea putea sa evite autogolul daca ramanea mai mult spre cadrul portii.

#1271
.Cris.M.

.Cris.M.

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,466
  • Înscris: 19.11.2005
Cernea a iesit prea mult din poarta.M-am uitat de multe ori la reluari din diferite puncte si in ciuda celor sustinute de majoritatea de pe forum raman la parerea ca e evident un plasament prost al portarului.

#1272
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

Vizualizare mesajReKo, pe Nov 2 2006, 00:14, a scris:

iulian tu te faci ca nu intelegi ? cred ca ti-a explicat fiecare user de pe forum-ul asta cum a stat treaba. termina ca esti enervant.
ReKo argumentul ca multi spun acelasi lucru nu e concludent. Daca spun multi un lucru nu fac acel lucru corect.
Cred ca si tu cunosti zicala: "multi, dar prosti".
In plus cata lume nu credea ca pamantul e plat.

Asa ca nu te enerva pe mine ca nu gandesc ca voi. La urma urmei gandim democratic si ne respectam parerile fara a fi atat de nervosi pe parerile altora daca nu corespund cu ale noastre.

Edited by iulian.dronca, 02 November 2006 - 00:51.


#1273
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

Vizualizare mesaj.Cris.M., pe Nov 2 2006, 00:47, a scris:

Cernea a iesit prea mult din poarta.M-am uitat de multe ori la reluari din diferite puncte si in ciuda celor sustinute de majoritatea de pe forum raman la parerea ca e evident un plasament prost al portarului.
mda...aruncati golul in carca lu' cernea si scoteti-l basma curata pe banel ...
eu chia rnu inteleg cum un asemenea jucator poate juca la o echipa ca steaua.. (asta nu din cauza ca adat autogol)..e parerea mea de mai demult... e un fel de cristea joaca 1-2 meciuri bune pe an...in rest anonim...
voi nu vedeti ca in afara de a alerga (de cele mai ulte ori inutil) alceva nu stie?

#1274
iulian.dronca

iulian.dronca

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,681
  • Înscris: 15.05.2006

Vizualizare mesajbubalus, pe Nov 2 2006, 00:52, a scris:

mda...aruncati golul in carca lu' cernea si scoteti-l basma curata pe banel ...
eu chia rnu inteleg cum un asemenea jucator poate juca la o echipa ca steaua.. (asta nu din cauza ca adat autogol)..e parerea mea de mai demult... e un fel de cristea joaca 1-2 meciuri bune pe an...in rest anonim...
voi nu vedeti ca in afara de a alerga (de cele mai ulte ori inutil) alceva nu stie?
Nu intelege gresit.
Nicolita a gresit impardonabil. Nimeni nu cotesta asta.

#1275
hanssick

hanssick

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 427
  • Înscris: 11.07.2006
Stelistii au jucat bine,au avut curaj sa infrunte pe real madrid luptand cot la cot cu ea.Meciul a fost frumos,dar ne-am invins singuri printr-un autogol  :( !?.Dac-ar fi jucat asa si la Bucuresti,oare cum ar fi stat lucrurile? :naughty:
o zi buna va doresc!

#1276
cornel_bc

cornel_bc

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 112
  • Înscris: 18.01.2006
Sa va fie rusine, ca tot ii aacuzati ba pe  Cernea ba pe Nicolita asta e a fost ghinion. Imi a duc aminte ca intr-un meci si Roberto Carlos si-a bagato singur in poarta, in prima repriza il ridicati in slavi pe Cernea apoi incepeti sa-l acuzati. Parerea mea este ca Realul nu prea mai intelegea ce se intimpla pe teren, adica echipa pe care o umilise in deplasare ii cam facea neputinciosi acum, ce i-a lipsit Stelei , m-ai mult curaj in atac, si cei lipseste un coordonator la centru, un jucator cerebral. In concluzie "Bravo Steaua".
PS. nu sunt Stelist

#1277
Danitzi

Danitzi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,723
  • Înscris: 02.11.2005
Intr-adevar Steaua a JUCAT de aceasta data, nu cum a facut-o la Buc., dar pina la a  batea pe Real Madrid la ei acasa mai este drum lung. A avut citeva ocazii clare de a marca dar credeti ca Real s-ar fi lasat invinsi?

...si ar mai fi o chestie, am impresia ca meciul era aranjat sa se termine 0-0 sau la un scor egal dar Nicolita in prostia lui a stricat treaba... e o parere personala

#1278
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002
Poate daca era si Radoi... in fine.
E mult mai bine decat ne asteptam. Mai au de invatat toti, in frunte cu Olaroiu.
Dar important este ca sunt pe drumul cel bun si sunt insetati de performanta.

Meciul asta e deja intrat in istorie, sa uram succes celorlalte doua echipe romanesti care joaca diseara in cupa UEFA.

Cred ca un obiectiv realizabil este primavara europeana cu trei echipe in Cupa UEFA.

Succes!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate