Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom
 Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...

Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...
 La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 

Coltul ASEistilor

- - - - -
  • Please log in to reply
1056 replies to this topic

#127
alex_4ever

alex_4ever

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 06.03.2005
am si eu o intrebare:  <_<  odata  cu terminarea ciberneticii, diploma este de economie cu specializarea in informatica sau de informatica cu specializarea in economie?  ^_^

#128
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006

 alex_4ever, on Sep 29 2006, 15:09, said:

am si eu o intrebare:  <_<  odata  cu terminarea ciberneticii, diploma este de economie cu specializarea in informatica sau de informatica cu specializarea in economie?  ^_^

Facultatea de Cibernetica are mai multe specializari ..... Dupa cum ii spune si numele intreg : Facultatea de Cibernetica, Statistica si Informatica Economica , iti dai tu seama singur care sunt specializarile ;)

#129
cerbra

cerbra

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,147
  • Înscris: 28.12.2003
Fi-ti atenti ce am patit. Stateam si eu ca tot omul acasa si imi savuram in liniste berea, mangaiam pisoiul si incepe sa sune telefonul. Raspund, era un coleg de grupa care fusese la facultate sa ia orarul si a constatat cu stupoare ca grupa noastra nu mai exista. Am dat si eu o fuga la facultate sa vad ce naiba s-a intamplat, si m-am lamurit.  Eram 18 in grupa, o tipa a plecat in strainatate si alte 2 nu au trecut anul, si astfel cred ca nu s-a mai intrunit numarul minim de studenti intr-o grupa si ne-au desfiintat. Si ne-au repartizat cate 2-3 la alte grupe, ba mai mult, au schimbat si seria. Problema este ca nu mai sunt in grupa cu prietena mea, ca sa nu mai vb de restul colegilor de care ma atasasem si ma obisnuisem cu ei. Vreau sa stiu URGENT daca exista vreo cale sa se reinfiinteze grupa sau macar sa facem niste mutari. Cum te muti in alta grupa, ce motiv trebuie sa invoci si cui sa ma adresez. Mentionez ca sunt anul 3 la FABIZ (ex SELS). Situatia de fata nu-mi convine, ca de altfel oricarui (ex)coleg de grupa. Adica nu inteleg de ce ne-au desfiintat in conditiile in care puteau sa completeze grupa cu niste straini care vin anual.


So....parerii..?

#130
alina_ally23

alina_ally23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 05.03.2005

 cerbra, on Sep 29 2006, 22:33, said:

Fi-ti atenti ce am patit. Stateam si eu ca tot omul acasa si imi savuram in liniste berea, mangaiam pisoiul si incepe sa sune telefonul. Raspund, era un coleg de grupa care fusese la facultate sa ia orarul si a constatat cu stupoare ca grupa noastra nu mai exista. Am dat si eu o fuga la facultate sa vad ce naiba s-a intamplat, si m-am lamurit.  Eram 18 in grupa, o tipa a plecat in strainatate si alte 2 nu au trecut anul, si astfel cred ca nu s-a mai intrunit numarul minim de studenti intr-o grupa si ne-au desfiintat. Si ne-au repartizat cate 2-3 la alte grupe, ba mai mult, au schimbat si seria. Problema este ca nu mai sunt in grupa cu prietena mea, ca sa nu mai vb de restul colegilor de care ma atasasem si ma obisnuisem cu ei. Vreau sa stiu URGENT daca exista vreo cale sa se reinfiinteze grupa sau macar sa facem niste mutari. Cum te muti in alta grupa, ce motiv trebuie sa invoci si cui sa ma adresez. Mentionez ca sunt anul 3 la FABIZ (ex SELS). Situatia de fata nu-mi convine, ca de altfel oricarui (ex)coleg de grupa. Adica nu inteleg de ce ne-au desfiintat in conditiile in care puteau sa completeze grupa cu niste straini care vin anual.
So....parerii..?
Vorbeste cu secretara...sunt sanse sa te muti in alta grupa.

#131
baimalesi

baimalesi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 29.11.2005
Am cautat pe sit la ASE si nu am gasit orarul si structura grupelor, stie cineva de unde pot sa aflu in ce grupa sunt ? Am intrat la Ec. Generala, buget, anul I. M-am dus la ASE vineri si nimeni nu stia nimic si azi nu am fost la deschiderea festiva... help

#132
Meltdown

Meltdown

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.02.2006
Ok. Sunt la Cibernetica si am fost azi la ASE sa vad orarul. Am reusit sa fac cateva poze (mai nereusite) la grupa mea (B). Daca are cineva orarul la grupa B (eventual grupa 1006) please share.

Apropos... ne-au aranjat dupa nume in grupe.  :cursing:

Attached File  IM000992.JPG   606.41K   68 downloads  Attached File  IM000993.JPG   655.35K   53 downloads Attached File  IM000994.JPG   550.63K   28 downloads

Iar aici aveti pentru grupa E:
Attached File  IM000990.JPG   812.57K   33 downloads  Attached File  IM000991.JPG   631.13K   40 downloads


Daca are cineva poze mai bune please share... ca a fost omor azi acolo... si.. a da.. ne-au bagat sportu in ziua libera.  :death:

#133
omega

omega

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 04.01.2003

 Meltdown, on Sep 30 2006, 11:47, said:

Ok. Sunt la Cibernetica si am fost azi la ASE sa vad orarul. Am reusit sa fac cateva poze (mai nereusite) la grupa mea ( B) . Daca are cineva orarul la grupa B (eventual grupa 1006) please share.

Apropos... ne-au aranjat dupa nume in grupe. :cursing:

attachment attachment attachment

Iar aici aveti pentru grupa E:
attachment attachment


Daca are cineva poze mai bune please share... ca a fost omor azi acolo... si.. a da.. ne-au bagat sportu in ziua libera. :death:




Mersi pt. poze :) inca eu habar n-am in ce grupa sunt la CSIE :( Trebuie sa merg maine la ASE sa vad si eu daca prind orarul. Oare o sa apare in curand pe net?

Edited by omega, 30 September 2006 - 11:47.


#134
OKT

OKT

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 23.01.2005
Poate mai face cineva poze si la listele de grupe si orare la alte facultati. Eu nici nu am apucat sa vad orarul la Management Economic, fix acolo afara era cea mai mare aglomeratie.

#135
JAWS

JAWS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 812
  • Înscris: 22.03.2005
Pfffffffff omor mare la CSIE azi nici sa iesi nu puteai de omorul care era la orar. Aiurea rau cu aranjarea in ordine alfabetica dar asta e politica lor nu am cum s-o schimb. Nu cred ca intereseaza pe cineva dar sunt Seria C gr. 1014. Cam ciudat orarul ala...scris mic si cu creionu` abia vedeai.

Acum ma adresez exclusiv celor de la cibernetica: omega, Meltdown, alex_4ever si cine s-ar mai parea ca e aici....daca vreti "preteni" :D din aceeasi facultate in lista de mess ca deh...nu se stie cand ai nevoie de cursuri/info/chestii blabla dati un pm si va bag in lista.

Cheers si SA INVATATI BINE!  :naughty:

#136
Meltdown

Meltdown

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.02.2006
@JAWS: Am un coleg care este la 1014, dar nu stiu cat de incantat o sa fie sa i se dea id-ul asa aiurea.

Apropos...aici este lista cui cei din grupa mea... se vede cineva pe acolo ?
Attached File  IM000989.JPG   583.24K   72 downloads@

#137
Irishman

Irishman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 18.11.2003
Vor aparea pe Internet in curand impreuna cu orarul. Pana atunci nu am nici un chef sa ma inghesui pe acolo ...

#138
Meltdown

Meltdown

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.02.2006
si ce inseamna "Curand" la tine ?

#139
Irishman

Irishman

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 18.11.2003
Curand = undeva in intervalul celor doua saptamani pe care il mai am pana la inceperea masterului

#140
IRemember

IRemember

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 07.05.2006
Am si eu o intrebare (inca una)  :D  .. Sa presupunem ca intru la CSIE cu taxa . Exista posibilitatea ca , dupa primul an, daca notele sunt mari, sa pot intra la buget , tot la CSIE ?  :D  thx

#141
Meltdown

Meltdown

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 434
  • Înscris: 07.02.2006
Cum se face ca sunt cursuri si sambata ?

#142
yapy

yapy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 723
  • Înscris: 21.09.2006
am vorbit cu lumea si cica "turismul" din ASE e cel mai marfa....
pareri,sugestii...

#143
alina_ally23

alina_ally23

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 977
  • Înscris: 05.03.2005

 IRemember, on Sep 30 2006, 22:18, said:

Am si eu o intrebare (inca una)  :D  .. Sa presupunem ca intru la CSIE cu taxa . Exista posibilitatea ca , dupa primul an, daca notele sunt mari, sa pot intra la buget , tot la CSIE ?  :D  thx
Am inteles ca se poate pentru ca la sfarsitul anului va repartizeaza iar in functie de medie si daca ai medie mare ai sanse mari sa treci la buget.

#144
omega

omega

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 04.01.2003
In fine si eu am primit orarul meu. Sunt la Seria B la Grupa 1008 la CSIE :)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate