Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...
 imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...
 Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91
 LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare

arii
 

Call PC to Phone !

- - - - -
  • Please log in to reply
50 replies to this topic

#19
vj_Heaven

vj_Heaven

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,067
  • Înscris: 19.07.2005
eu nu reusesc sa sun.. :( imi zice una in franceza ca ori ca numaru nu e utilizat ori ca nu poate forma.. :(

#20
AlexXxUS

AlexXxUS

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 46
  • Înscris: 30.06.2006

View Postvj_Heaven, on Jul 30 2006, 21:34, said:

eu nu reusesc sa sun.. :( imi zice una in franceza ca ori ca numaru nu e utilizat ori ca nu poate forma.. :(
Da stiu: cu WengoPhone nu poti suna doar sa trimiti mesaje (cand trimiti mesaje sa scrii numarul + prefixul tarii-40 ex: 40747.........)

View Postrazvan_ama, on Jul 29 2006, 12:57, said:

sint multe programe de telefonat dar ar fi interesant unul sa poti suna de pe calc pe 3G
Globe7 cred ca are aceasta optiune :coolspeak: .

#21
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View Postvj_Heaven, on Jul 31 2006, 03:34, said:

eu nu reusesc sa sun.. :( imi zice una in franceza ca ori ca numaru nu e utilizat ori ca nu poate forma.. :(
am mai scris, pe mobil in Romania nu merge,ci numai pe fix,in international merge si fix si mobil. Se mai intampla cateodata sa fie ocupat si reapelez o data sau de doua ori si merge.

#22
calculatorist

calculatorist

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 23.05.2006
Imi dau si eu cu parerea:
- http://openwengo.com/ - wengo mie imi merge doar de pe linux, pe WinXP cu SP2 mi se inchide (voi ati vb. de pe winXP ? sau '98 etc.?, simpla curiozitate); se aude cam rau. Am sunat in Spania pe mobil si se aude mai bine, Italia mobil se aude mai rau, Romania Fix tot rau se aude; SMS cum s-a mai zis ...
- http://www.voipdisco...m/en/index.html - E f. misto. Te intrerupe (la 1 min. parca si poti suna vreo 10 min. de pe un cont/dupa care faci alt cont :))si suni din nou. Merge pe fix in Italia si se aude foarte bine. Nu merge pe mobil si nu merge nici in Romania.
- lasa omul sa scrie cum vrea
- nu sariti pe mine.

#23
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View Postcalculatorist, on Aug 15 2006, 23:45, said:

Imi dau si eu cu parerea:
- http://openwengo.com/ - wengo mie imi merge doar de pe linux, pe WinXP cu SP2 mi se inchide (voi ati vb. de pe winXP ? sau '98 etc.?, simpla curiozitate); se aude cam rau. Am sunat in Spania pe mobil si se aude mai bine, Italia mobil se aude mai rau, Romania Fix tot rau se aude; SMS cum s-a mai zis ...
- http://www.voipdisco...m/en/index.html - E f. misto. Te intrerupe (la 1 min. parca si poti suna vreo 10 min. de pe un cont/dupa care faci alt cont :))si suni din nou. Merge pe fix in Italia si se aude foarte bine. Nu merge pe mobil si nu merge nici in Romania.
- lasa omul sa scrie cum vrea
- nu sariti pe mine.
Wengo eu l-am folosit de pe windows XP sp2 si merge, nu se inchide,dar nu e prea buna calitatea apelului.
Voipdiscount e cool daca ai pe cineva pe fix in strainatate, si daca-ti iei si credit 10 euro, poti suna gratis cat vrei, si cu creditul sa suni pe mobil sau in Ro.Asemanatoare voipcheap, voipbuster, etc

#24
delphyn

delphyn

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 13.07.2006
La globe7 m-am facut gold member, mi-au dat un nr. de US dar ratele la telefon au ramasa aceleasi, nu imi ofera reducerea de 10% care au spus ei ca o ofera la apeluri. Stiti din ce cauza? Voi sunteti gold member?

#25
symbyan

symbyan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 12.02.2006
haideti mai nu mai stiti nici un  prgram de asta ???ca pe astea am terminat creditul :P  daca mai stiti VA ROG FFF FRUMOS postati :P

#26
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsymbyan, on Sep 3 2006, 22:34, said:

haideti mai nu mai stiti nici un  prgram de asta ???ca pe astea am terminat creditul :P  daca mai stiti VA ROG FFF FRUMOS postati :P
Stiu unu care merge sa suni si pe fix si pe mobil :) si nu ti sa consuma nici o data creditu daca stii cum sa faci >:) \:D/

#27
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View PostSandy9am3, on Sep 5 2006, 19:24, said:

Stiu unu care merge sa suni si pe fix si pe mobil :) si nu ti sa consuma nici o data creditu daca stii cum sa faci >:) \:D/
In primul rand minti, si in al doilea rand esti offtopic, daca nu scrii ce si cum nu mai scrie.

#28
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsorinsirbu, on Sep 5 2006, 23:18, said:

In primul rand minti, si in al doilea rand esti offtopic, daca nu scrii ce si cum nu mai scrie.

:oK: cum zici tu ;) in clipa asta eu imi fac minute pe telefon ;))

Edited by Sandy9am3, 06 September 2006 - 00:44.


#29
symbyan

symbyan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 12.02.2006
Pai zi-ne si noua .....:) tii numai pentru tine ....

#30
sorinsirbu

sorinsirbu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 853
  • Înscris: 22.06.2006

View PostSandy9am3, on Sep 6 2006, 01:43, said:

:oK: cum zici tu ;) in clipa asta eu imi fac minute pe telefon ;))
Daca tot zici ca suni moca si pe mobil,ce nevoie mai ai de facut minute pe telefon? Te mai uiti la un cent sau mai putin pt un minut primit? :death:

#31
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsorinsirbu, on Sep 8 2006, 00:40, said:

Daca tot zici ca suni moca si pe mobil,ce nevoie mai ai de facut minute pe telefon? Te mai uiti la un cent sau mai putin pt un minut primit? :death:
.......dupa programu ala nu merge sa suni mult....da merge sa iti faci si pe programu ala minute,dar altfel.Imi fac minute pe telefon sa intru in Vodafone Live :) si in Tv :) ,

#32
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsorinsirbu, on Sep 8 2006, 00:40, said:

Daca tot zici ca suni moca si pe mobil,ce nevoie mai ai de facut minute pe telefon? Te mai uiti la un cent sau mai putin pt un minut primit? :death:
Programul se numeste ..::Sgoope::.. ...nu stiu daca o sa stiti sa il folositi...deci intrati pe www.sgoope.com

#33
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsorinsirbu, on Sep 8 2006, 00:40, said:

Daca tot zici ca suni moca si pe mobil,ce nevoie mai ai de facut minute pe telefon? Te mai uiti la un cent sau mai putin pt un minut primit? :death:
am scris programul....dc la sters

#34
Sandy9am3

Sandy9am3

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 05.07.2006

View Postsorinsirbu, on Sep 8 2006, 00:40, said:

Daca tot zici ca suni moca si pe mobil,ce nevoie mai ai de facut minute pe telefon? Te mai uiti la un cent sau mai putin pt un minut primit? :death:
BAAAAAAAAAAAAAA DC IMI STERGI MESAJELE X(

#35
alin179

alin179

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 899
  • Înscris: 23.02.2005
:D cine iti sterge mesajele? a aparut link-ul postat de tine, dar e o tampenie. nu e deloc free  :console:

Edited by alin179, 08 September 2006 - 22:16.


#36
symbyan

symbyan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 12.02.2006
Nu-l mai luati in seama deoarece mai tot timpul vorbeste prostii .......si programul ala l-am incercat si eu dar nu e free deloc ...:lol:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate