Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024

De ce nu protestati?
 Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...

Magnolii
 Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS

Surub autoforant-metric mixt
 Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?

Nelamurire legalitate TVA casa noua
 

Nou in Romania - Gagenda

- - - - -
  • Please log in to reply
28 replies to this topic

#19
add

add

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,146
  • Înscris: 09.09.2003

View Postinside_spy, on Jul 11 2006, 20:49, said:

Eu cred ca la Germanos o sa fie FREE chestia asta...

yah right...

@Courage... probabil ca sa vanda si cabluri - desi mai nou cam toate terminalele mai de doamne ajuta vin cu cablu...

#20
ZareL

ZareL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2005
E doar 19.80 RONi. E o alternativa la una 2 ore da stat cu pixu in mana si scris numere de tel. Unde mai pui ca le salveaza pe un cd care, in caz de furt pierdere cred ca te salveaza.

#21
ZareL

ZareL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 10.11.2005

View Postshobi, on Jul 11 2006, 19:35, said:

care oricum costa vreo 500.000, pai pe bune de nu imi deschid si io o afacere similara :P
Jucaria costa undeva in jur de 8-900 $ setul complet.

#22
Cosconor

Cosconor

    Netmonitoring fan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,022
  • Înscris: 08.06.2003
900$ ??! :D La ce te referi ?

Un aparat din asta de copiat SIM to SIM costa foarte putin (chiar se mai poate da si gratuit uneori...). Iti poti cumpara unul, si īti faci backup pe o vechitura de SIM care nu mai este īn functie (abonament reziliat sau cartela expirata, de exemplu...)

#23
AcidMan

AcidMan

    Acid Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,650
  • Înscris: 08.09.2003
orice 2 telefoane care au cablu, se, nokia, etc au soft care sincronizeaza cu outlook, eu cel putin asa fac cand salvez un nr in zapp sau in orange si apoi le sincronizez si, voila, am aceleasi numere in ambele telefoane

#24
tudor_turcu

tudor_turcu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,377
  • Înscris: 12.09.2003

View PostAcidMan, on Jul 16 2006, 00:23, said:

orice 2 telefoane care au cablu, se, nokia, etc au soft care sincronizeaza cu outlook, eu cel putin asa fac cand salvez un nr in zapp sau in orange si apoi le sincronizez si, voila, am aceleasi numere in ambele telefoane
Corect, dar multa lume dupa ce a dat 130 RON pe un Nokia 3120 nu prea mai are chef sa mai dea 90 RON pe un cablu de date (ca IRDA sau bluetooth nu are...) Oricum, ma cam indoiesc ca la Gemanos transfera si numerele din memoria telefonului, mai ales daca vine cineva cu un telefon de acum 4 ani (Sagem, Motorolla etc..)

#25
EDGE

EDGE

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 447
  • Înscris: 17.10.2004
Eu mi-am transferat agenda de pe samsung pe nokia (poate nu stiti, dar samsungurile mai vechi nu aveau functie de copiere pe sim a contactelor) la un orange shop cu ajutorul unui phone expert parca..sunt unii cu un tricou inscriptionat..si cel mai fain a fost ca nu m-a costat nimic :)

#26
vodafone_ro

vodafone_ro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,944
  • Înscris: 22.08.2005
e gratis g agenda asta?
sau costa?
si cat costa daca este cu bani???

#27
Seducatorul

Seducatorul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 15.05.2004
chestia cu transferul agentei este super utila!
am vazut si eu "aparatul" la carrefour!

In ceea ce ii priveste pe cei de la Germanos, mai ales daca serviciul e gratis m-as abtine! Va zic din experienta, ce a gratis nu e si bun si apoi eu am luat o astfel de teapa: mi-am dus acumulatorul la Germanos la reconditionat si era bun cica in proportie de 70% dar cand am ajuns acasa era ars (drept e nu l-am verificat cand l-am luat)...asa ca mare grija la astia de la germanos!

Bafta!

#28
Corbul2004

Corbul2004

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,184
  • Înscris: 19.01.2004

View PostMasterboy, on Jul 11 2006, 21:10, said:

De ce e serviciu in premiera? La Zapp parca se transfera de mult timp agendele <_<

la 4 telefoane cate are zapp-ul era  si normal si obligatoriu tinand cont ca nu au cartela

#29
Aris4DM

Aris4DM

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 344
  • Înscris: 16.08.2005
salut, obs. ca este vechi topicul, dar a venit fratele meu cu un CD pe care i s-a scris un fisier.ucp
cum ce aplicatie pot deschide acest tip de fisier, ma intereseaza sa-l listez?

Multumesc

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate