Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare incarcator auto Iphone

Pentru cei care locuiesc in bloc ...

Taiere ramuri "neroditoare...

Business/afacere cu utilaje
 Genetica vs educatia vs cultura

Asus ROG - Probleme mari wi-fi

Recomandare Apartament

reparatie zgarietura bara spate
 Lipire XPS de hidroizolație ...

Detectare dispozitiv de ascultare...

suport/cutie fixare SSD in locul ...

Popcorn stradal
 De ce ard asa de violent masinile...

Sfat achizitie bicicleta MTB

Imi tot apare ipconfig

Degresant auto eficient
 

Bogdaproste doamna Orange!

- - - - -
  • Please log in to reply
11 replies to this topic

#1
DanHD

DanHD

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 428
  • Înscris: 14.07.2003
Bogdaproste doamna Orange !

Mai sa  fie! Cea mai idioata promotie a tuturor timpurilor! Cica sa te incarci cu grade. Cool! Din 30.000 de premii jumatate (15.000) sunt huse de telefon. Iar daca va bate gandul , aflati ca pentru a intra in posesia uneia dintre huse trebuie sa acumulezi 60 de grade prepay. Asta inseamna 6,6 cartele de 9 USD reincarcate, adica 9USD X 7Cartele = 63 USD. Daca mi-as permite sa cheltuiesc 63 de dolari pana in luna octombrie (conditie esentiala pentru a intra in posesia celui mai mic premiuadica o husa de telefon) atunci cu siguranta nu as  folosi un serviciu preplatit ci as avea cel mai tare  abonament. Si mi-as cumpara 1000 de huse. Nu stiu cine a gandit chestia asta insa cred ca are probleme la mansarda… Orisicat -  www.orange.ro  

Bogdaproste ca prea e chilipir!

#2
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
DanHD...mai ai un thread cu Connex...acum cu Orange...Pe bune daca te intelege cineva!

#3
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,185
  • Înscris: 05.05.2003
DanHD,
Pe cand thread-uri si cu....Zapp & Cosmorom?.
Asteptam cu interes...

#4
AcerMate

AcerMate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 847
  • Înscris: 14.05.2003
DanHD, sunt cu tine.

#5
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
ma....sa stii ca daca ai peste 1 an la connex si prelungesti inca un an abonamentu iti da o husa COMPLET gratuit pentru ori model de telefon vrei tu....asa ca ruun..

#6
Greuceanu

Greuceanu

    Active Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 1,275
  • Înscris: 12.03.2003
Ma gindesc ca cea mai buna companie de comunicatii ar fi aia care te-ar plati pe tine sa folosesti serviciile lor.

Dar dincolo de gluma, probabil ca e simplu de inteles: platesti niste servicii. Orice e peste (fie si un pachet de sticks-uri) e un cadou, dar, cum vrei sa-i spui.

#7
Masterboy

Masterboy

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 5,910
  • Înscris: 24.06.2002
De ce draqu unii tot deschid thread-uri aiure pe exact aceleasi subiect, nu stiu. Mai sint o gramada pp aceeasi tema despre Orange si Connex, ca sa nu mai vb de Zapp

#8
DanHD

DanHD

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 428
  • Înscris: 14.07.2003
Eu sincer nu va pot intelege. Daca nu imi place Connex trebuie  neaparat sa-mi placa Orange? Sau ar trebui sa inghit toate rahaturile portocalii chiar daca le urasc pe cele verzi? Am crezut ca putem discuta liber despre absolut orice si putem spune tot ce nu ne place la  la toti operatorii de pe piata dar se pare ca am nimerit in fan clubul Orange. Scuze ca v-am deranjat… probabil voi cauta un alt forum. Bafta.

#9
AIWAMAN

AIWAMAN

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 4,532
  • Înscris: 26.11.2001
DanHD... te superi scuza-mi expresia "...ka vacaru pe sat"!!! Acum stai si tu si socoteste->Ai deschis un topic in care ...aduceai anumite observatii privitoare la proasta politica Connex....acum ai deschis unul in care si Orange e prost condus/gindit! Nu e normal ca lumea sa-si puna intrebari asupra celor spuse de tine!
De exemplu afirmatia ta cu "fan clubul orange" a picat naspa :) Eu sint Connex...si daca observi nu ti-am facut nici o observatie la subiectul respectiv...asa ca...incearca sa discuti liber fara sa faci afirmatii gratuite! De fapt intelege ce a spus MASTERBOY si nu in ultimul rind GREUCEANU!

#10
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,185
  • Înscris: 05.05.2003
[QUOTE]Originally posted by DanHD
[B]Am crezut ca putem discuta liber despre absolut orice si putem spune tot ce nu ne place la  la toti operatorii de pe piata

DanHD,
Se poate discuta liber pe acest forum!
Si mai sunt inca doi operatori mobili in Romania!
Acolo totul e bine si frumos?

#11
Grogu

Grogu

    Humble Homo Sapiens

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,668
  • Înscris: 11.09.2002
sa nu incepeti din nou cu ZAPP-ul ca fac alergie......si despre cosmorom nu prea avem ce vorbi :)

#12
Sebastian

Sebastian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,182
  • Înscris: 26.11.2001
EU cred ca dan a venit cu o problema care il deranjeaza si pe care a pus-o in dicutie. Care e problema ? Ca se putea discuta asta intr-un alt thread ?
Mie, sincer sa fiu, nu imi plac thread-urile de mii de pagini pt ca sunt greu de urmarit.
Daca ,totusi, credeti ca problema trebuia pusa in alt thread, vb cu speedo si va muta continutul acestui thread in cel "potrivit".

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate