Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Hyperion vs Spiru H vs Romano-Americana

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
ginger_my

ginger_my

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 580
  • Înscris: 27.01.2006
Imi pare rau de prejudecatile pe care unii le mai au...din partea unui intelectual te astepti sa auzi o opinie pertinenta si obiectiva dar din ce mi-am dat seama majoritatea ideilor sunt rezultatul educatiei comuniste date de parinti (si ai mei gandesc la fel) cand daca nu intrai la o facultate erai un paria...sau poate din frustrari nu stiu de de natura (poate lipsa banilor etc). Uscaturi sunt peste tot. Dar nu poti sa cataloghezi pe unii genii si pe unii niste prosti pentru ca pur si simplu nu este asa. Si apropo de facultatea de Drept...eu treceam usor examenele... eram la stat... nu prea exista interesul sa se pice pentru ca nu ieseau bani...si profesorii preferau sa mearga in restante la facultatile particulare pentru ca implicit castigau mai mult. Prietenii mei care sunt super destepti :D, se chinuiau chiar daca invatau...ii picau pur si simplu ca sa mai plateasca si restantele etc... Prosti si incapabili sunt peste tot indiferent de ce facultate termini..conteaza in primul rand ce vrei tu ca om..poate unii nu au timp sa mai invete pentru admitere la o facultate (serviciu, familie etc.)dar asta nu exclude ca pot sa faca fata cu brio in cadrul unei facultati.

Doamne..ma gandesc cum vrem sa intram in UE cu astfel de prejudecati!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate