Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 Mini server - VMware

betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...
 Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...
 Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!
 

O noua firma de cablu(DTV Media SAT) si in Craiova

- - - - -
  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#37
oake10

oake10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.01.2005

View Postm3fist0, on Oct 19 2007, 01:12, said:

sal`
oake cumva firma e a lu decebal ... de lucra la oltenia ... si eu am fost "implicat" in fenomenul oltenia tv ... si multzi cunosc, putzin shtiu,  de ce s'a vandut oltenia tv ... nu din probleme financiare ...

Daca te referi la DTV Media Sat pot sa-ti spun ca firma este a lui Dan Paloiu, nu este nici un secret, deci daca aveti intrebari mi le puteti adresa mie, cat priveste Oltenia TV si eu am fost implicat, dar pe parte tehnica!

#38
oake10

oake10

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 17.01.2005

View PostCABLE MAN, on Sep 23 2007, 14:09, said:

DTV MEDIA SAT transmite peste 60 canale tv in CRAIOVA la 150.000 lei vechi pe LUNA>
ARE si MGM-ul,BOOMERANG si MTV GERMANYetc,dar nu are TV 1000.
IN schimb aduce SI CINEMAX pe cablu.

Dati-mi o adresa de email si o sa va trimit grila!

#39
CABLE MAN

CABLE MAN

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,863
  • Înscris: 11.01.2006

View Postoake10, on Jan 11 2008, 11:58, said:

Dati-mi o adresa de email si o sa va trimit grila!
EMAIL :[email protected]
ATI distribuit in toamna mii de fluturase.PE cand extinderea?

#40
richelieu

richelieu

    Monsenior Members

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,478
  • Înscris: 04.05.2006

View Postoake10, on Jan 11 2008, 11:31, said:

Asta este sursa ta de informatie: gura targului?

Nu chiar...dar nu vreau sa intru in detalii. Sa zicem ca am informatii foarte concrete si chiar directe, adica cu oarece implicare din partea mea, dar pe care inca nu vreau sa le fac  publice. Dar situatia este certa si o pot proba oricand.

View Postoake10, on Jan 11 2008, 11:34, said:

Din pacate Samir se plimba liber prin restaurante ca si toti ceilalti din gasca lui, ba chiar isi permit sa dea dedicatii de mii de euro la manelisti de genul: Pentru noi lumea interlopa din Craiova!, asa ca nu-l mai plange, statul nu poate lua nici o masura pentru ca nu are functionari competenti!

Nu-l plang....n-am nici un motiv. :) Plang in schimb statul roman....

#41
AndreicuKapp

AndreicuKapp

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 570
  • Înscris: 03.06.2006

View Postoake10, on Jan 11 2008, 11:58, said:

Dati-mi o adresa de email si o sa va trimit grila!
[email protected]

#42
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,382
  • Înscris: 05.09.2005
Doamne Maica Domnului!  Care e toata filosofia fratele meu! Pt grila de programe!

#43
dj44arh

dj44arh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.02.2008
:mellow:    pot spune ca au si un hub unde sa se intalneasca TOTI craiovenii?  :naughty:  Craiova ONLINE se numeste shi adresa este
-----               dtv.hopto.org:7777                         ----     uptime 100%.    Concurs Trivia   . Adresa web a hubului: www.hubcraiovaonline.tk     :D

daca aveti un clienr DC instalat click =>  dchub://dtv.hopto.org:7777  pt a intra pe hub  :coolspeak:


                                           :thumbup:         Attached File  sponsor.jpg   1.42K   10 downloads

Edited by dj44arh, 11 February 2008 - 10:16.


#44
wazzabi

wazzabi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 12.03.2007
Hello!
Eu am net de la DTV, abonamentul MEGALINK, platesc 80 RON pe luna numai pentru internet. In ultima saptamana pica netu din minut in minut. Nu vreau sa influentez pe nimeni dar o sa fac o schimbare de ISP curand pentru ca nu`mi convine pretul in primul rand si in al doilea rand calitatea serviciului. Cel mai probabil voi alege RDS.
O zi buna!

#45
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

View Postwazzabi, on Feb 11 2008, 15:15, said:

Hello!
Eu am net de la DTV, abonamentul MEGALINK, platesc 80 RON pe luna numai pentru internet. In ultima saptamana pica netu din minut in minut. Nu vreau sa influentez pe nimeni dar o sa fac o schimbare de ISP curand pentru ca nu`mi convine pretul in primul rand si in al doilea rand calitatea serviciului. Cel mai probabil voi alege RDS.
O zi buna!
Ai dreptate. La net sint de toata jena. I-am incercat 2-3 luni, m-am dumirit si bye,bye.

#46
wazzabi

wazzabi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 34
  • Înscris: 12.03.2007

View Postsoftpedic, on Feb 11 2008, 16:21, said:

Ai dreptate. La net sint de toata jena. I-am incercat 2-3 luni, m-am dumirit si bye,bye.
sa sti ca mai au si momente bune. da foarte rar. eu trebuia sa am viteza la download de 256 kb/s si nu`mi sare de 60 cred ca e limitata sau ceva
foarte rar downloadez cu cat trebuie; nushtu ce sa zic... dar in modul acesta nu atrag clienti, ba din contra si`i pierd.

#47
blackkitten

blackkitten

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,283
  • Înscris: 03.04.2007

View Postoake10, on Jun 29 2007, 15:17, said:

Alte intrebari?

Da.Cand ajungeti in zona Brazda ?

#48
Dromaderu

Dromaderu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.03.2008

View Postdj44arh, on Feb 11 2008, 10:04, said:

:mellow:    pot spune ca au si un hub unde sa se intalneasca TOTI craiovenii?  :naughty:  Craiova ONLINE se numeste shi adresa este
-----               dtv.hopto.org:7777                         ----     uptime 100%.    Concurs Trivia   . Adresa web a hubului: www.hubcraiovaonline.tk     :D

daca aveti un clienr DC instalat click =>  <a h###"http://dchub://dtv.h...hopto.org:7777" target="_blank">dchub://dtv.hopto.org:7777</a>  pt a intra pe hub  :coolspeak:


                                           :thumbup:         Attachment sponsor.jpg
pot spune si eu ca nu au nici un hub oficial sau mai pot spune ca au un hub oficial si acesta este === mysterioclub.********** ===   :coolspeak: sau dchub://craiova-best-of-2007.hopto.org:7777  === sunt huburi tot in reteaua DTV Craiova http://dchub://mysterioclub.idle.ro  :thumbup:

#49
dj44arh

dj44arh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.02.2008

View PostDromaderu, on Mar 27 2008, 23:40, said:

pot spune si eu ca nu au nici un hub oficial sau mai pot spune ca au un hub oficial si acesta este === prostii.********** ===   :coolspeak: sau dchub://canci adress.porc:7777  === sunt huburi tot in retea http://dchub://canci.adress.ro  :thumbup:
dromadere   tu poti spune orice man :huh: .....ti-as da pana si serverul sa-l vezi.de azi acest hub este hostat de DTV...cealalta adresa ( daca o mai stii) e in teste poti incerca oricand asa ca sa vezi ce se intampla acolo. :)))   ahhh eu sunt master daca nu o sa stii unde ma gasesti. + ca o sa fiti toti debanati incepem de la 0. cum am promis cred ca in alte posturi o sa va saturati sa vedeti adresa pe factura. deci poti sa-i anunti pe toti prieteni tai ca nu mai au ban pe adresa aceea.deci nu mai avem ce argumenta pe tema asta. fiind off topic. :puke:
poate ce e mai jos te convinge. asa doar ca nu mai vreau sa continuam acest subiect. adresa e in setari cum ama mai spus cand e gata o sa avem aceiasi adresa adica :           dtv.hopto.org:7777  click pe ea si esti pe hub :)

Attached Files



#50
dj44arh

dj44arh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.02.2008
SO: Adresa oficiala hub dtv :     dtv.hopto.org:7777     . acum ca ne-am lamurit. succes si la ceilalti.cum am mai zis acest post este pt a lamuri si nu pt a ma certa cu 1 om sau mai multi pe tema asta.   :thumbup:

#51
dj44arh

dj44arh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.02.2008

View Postdj44arh, on Apr 28 2008, 21:23, said:

SO: Adresa oficiala hub dtv :     dtv.hopto.org:7777     . acum ca ne-am lamurit. succes si la ceilalti.cum am mai zis acest post este pt a lamuri si nu pt a ma certa cu 1 om sau mai multi pe tema asta.   :thumbup:

HUB DTV:             hubcraiova.hopto.org:7777         noua adresa!     click    www.hubcraiovaonline.tk  pt a te conecta pe site si inca un click acolo pt hub!

Edited by dj44arh, 26 July 2008 - 10:49.


#52
dj44arh

dj44arh

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 11.02.2008
hub dtv:           hubcraiova.hopto.org:7777   Craiova ONLINE

#53
Dromaderu

Dromaderu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.03.2008
Hub Craiova Hub dtv dchub://mysterioclub.no-ip.biz adresa veche nu mai functzioneaza! va asteptam pe dchub://mysterioclub.no-ip.biz

#54
Dromaderu

Dromaderu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 27.03.2008
Hub din Craiova fara limita de share dchub://mysterioclub.no-ip.biz accesibil oricarei retele mysterioclub.no-ip.biz join

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate