Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

Antivirusul NOD32 - o surpriza placuta !

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
Guest_AcidMan_*

Guest_AcidMan_*
  • Grup: Guests
  • Înscris: --
a incercat cineva versiunea de Linux?

#20
Haiducus

Haiducus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 16.09.2003
din pacate versiunea 2 e nashpa. au schimbat si interfata (de ce oare ???) si in teste iese mai prost.

cert este ca nu am vazut antivirus cu o viteza atat de mare de scanare : 20 mb/s in virus bulletin ! (prima data cand am scanat hdd-u i-am mai dat o data ca am crezut ca nu am apasat bine .....)

#21
Xnet2004

Xnet2004

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.04.2004
am si eu nevoie de un ¨pas¨ pt update la NOD 32 . Va rog !  :help:

#22
Twister

Twister

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 269
  • Înscris: 22.01.2004
Eu sunt adeptaul a 2 programe AV, Panda Paltinum si NOD32. De curand am facut si departajarea intre cele 2 soft-uri.  Am dezinstalat Panda, am instalat NOD32, scan- 1virus in System Root. Dupa cateva luni dezinstalez NOD32, pun Panda, scan- 2virusi. Clar,restul e lalaiala. PS; NOD32 e lucrare australiana, nu ruseasca dom' sef.

#23
cezarica

cezarica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 803
  • Înscris: 15.02.2004
Am mai auzit pe unu care zicea de Norton Antivirus ca e un kk pentru ca avea virusi si antivirusul nu i-a detectat nimic, dar il cam cred blond si nu a avut update-uri si banuiesc ca de asta a fost dezamagit. Eu nu am avut probleme si il tin cu update la 2 zile (cam cand scot ei unul). Despre NOD32 am auzit ca e mare si tare ca face si desface, dar amu pe bune, cam la ce pret este o varianta single user pentru un Windows 2000? Are vreo unu o idee?

#24

  • Grup: Guests
  • Înscris: --
Nod 32 costa in jur de 35 eur + tva.

#25
cniky

cniky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 408
  • Înscris: 24.05.2003

Quote

Originally posted by nane

2/m. multe av-uri nu se calca in picioare atunci cand vor sa dezinfecteze acelasi fisier? Chiar daca folosesti numai unul in background...


eu am folosit cu succes NAV si RAV pe XP,amandoua active concomitent,de `calcat in picioare` mai greu...,NAV `sarea` cam tot timpul primul si dezinfecta/stergea fisierul infectat...,cat despre RAV, nu am intalnit pana in momentul de fata vre-un fisier infectat pe care putea sa-l dezinfecteze...,vb.-esc exclusiv din experienta proprie din acest punct de vedere...,deci e cam sux la faza asta...

#26
BlackSoul

BlackSoul

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 20.05.2004
Baieti dar eu m-am uitat NAV 2004 Professional la mine ocupa fix 7.000k in memorie...deci nu prea papa resurse multe si problema e ca.....le-am pus pe aman2 [ NAV2004 + NOD 32 ] si imediat mi-a si stricat NAV-ul. :((

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate