Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Acer

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
arcasul

arcasul

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 87
  • Înscris: 21.09.2006
pai instaleaza cum trebuie winul, adica home edition daca ai licenta de home, pro daca ai licenta de pro. crackatele mai dau probleme. apoi descarca ultimele drivere de pe siteul acer si reinstaleaza jocurile daca e cazul - de ex daca le ai pe alta partitie...poate isi lasa ceva fisiere pe c care se pot buli

#20
flavius89

flavius89

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 28.05.2007
Ce stiti de seria 6920g de la acer? Sunt mai bune noile modele? Caci as vrea sa achizitionez un model.

#21
old lord

old lord

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 208
  • Înscris: 29.07.2006
unde citesc numai de probleme aud la acer
are modele 18.4 inchi si de 17

#22
paulvanorton

paulvanorton

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,643
  • Înscris: 03.02.2007
@flavius89 folosesc un aspire 6920.sunt multumit de el.
@old lord:pentru ca citesti cu voce tare auzi de probleme la acer.daca citesti in gand nu vei mai auzi."unde citesc numai de probleme aud la acer"

#23
vladogranada

vladogranada

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 13.02.2009
eu am un netbook Acer si sunt foarte multumit de el (1,6 ghz, 2 gb ram, 224 video, 160 hdd) - 1,3 ore bateria, il am de aproape un an si nu sunt probleme

uite o lista cu ce poate sa faca : PERFORMANTE ACER

uite si un review : REVIEW

#24
ovdd

ovdd

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 10.08.2011
am un acer aspire 1710,are alimentator cu mufa cu 4 pini pe care din pacate nu il am,ma interesa daca ma poate ajuta cineva cu polaritatea lor,am atasat si o pza cu mufa laptopului.
va multumesc.

Attached Files



#25
boghdan_90

boghdan_90

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 05.01.2012
ma poate ajuta cineva?...nu mi se aprinde ledul albastru la acer de pe butonul on/off...ce ii de facut?....ms

ma poate ajuta cineva?...nu mi se aprinde ledul albastru la acer de pe butonul on/off...ce ii de facut?....ms

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate