Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BIOS F.24 pentru HP Pavilion g7-2...

Meta Quest 3 512 gb

Father's Day

Clipboard files copy/paste, filen...
 Boardgame-uri despre cuvinte

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 

Problema mare la TV-ul meu :Altus (tub Beko)

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
t man

t man

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,047
  • Înscris: 16.11.2005
Am un TV Altus (tub Beko). prin apasarea simultana a mai multor taste ale telecomenzii (involuntar - nu mai stiu care sunt), am intrat in meniul de service (sau asta presupun ca era), din care nu mai pot iesi decit daca scot televizorul din priza. cert este ca am modificat citeva optiuni - tot incercind sa ies din meniu - si s-a blocat receptia unor canale (in jur de 12). de atunci nu am mai reusit sa intru in meniul asta, desi am incercat multe combinatii de taste si oricum nu as sti care erau setarile initiale. daca aveti vreo idee...multumesc

#2
geos

geos

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,501
  • Înscris: 04.12.2003

View Postt man, on Apr 24 2006, 21:14, said:

Am un TV Altus (tub Beko). prin apasarea simultana a mai multor taste ale telecomenzii (involuntar - nu mai stiu care sunt), am intrat in meniul de service (sau asta presupun ca era), din care nu mai pot iesi decit daca scot televizorul din priza. cert este ca am modificat citeva optiuni - tot incercind sa ies din meniu - si s-a blocat receptia unor canale (in jur de 12). de atunci nu am mai reusit sa intru in meniul asta, desi am incercat multe combinatii de taste si oricum nu as sti care erau setarile initiale. daca aveti vreo idee...multumesc

http://www.eservicei...fg/Altus_2.html

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate