Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...

Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani
 

motorola v3x

- - - - -
  • Please log in to reply
109 replies to this topic

#73
djgeo

djgeo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.01.2007
Salut , am si eu cateva probleme :

1. Am achizitionat de curand un v3x si nu stiu de unde sa imi cumpar un adaptor audio sau un handsfree stereo de calitate ... tot ce am gasit nu se auzeam cum trebuie.

2. NU am gasit nici un program sa imi adaug skinuri ... l-am resoftat , am pus jocuri , programe ( care le-am gasit f greu si am gasit si putine programe pt el ) dar skinurile nu am reusit sa le instalez cu nici un program ... si am avut vreo 5 :D ... help me

#74
Lee Cooper

Lee Cooper

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 20.10.2005

View Postdabija, on Apr 20 2006, 18:27, said:

Am reusit sa obtin manualul in limba romana. Cine e interesat ...

eu, please!

#75
adryansan

adryansan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.01.2007
salut
cine ma ajuta si pe mine cu un fisier de limba romana pentru un motorola v3x vreau sa ii schimb soft si vreau daca are cineva limba romana

#76
adryansan

adryansan

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 14.01.2007

View Postdjgeo, on Jan 11 2007, 20:43, said:

Salut , am si eu cateva probleme :

1. Am achizitionat de curand un v3x si nu stiu de unde sa imi cumpar un adaptor audio sau un handsfree stereo de calitate ... tot ce am gasit nu se auzeam cum trebuie.

2. NU am gasit nici un program sa imi adaug skinuri ... l-am resoftat , am pus jocuri , programe ( care le-am gasit f greu si am gasit si putine programe pt el ) dar skinurile nu am reusit sa le instalez cu nici un program ... si am avut vreo 5 :D ... help me

salut
cu ce program ai resoftat?

#77
cosx23

cosx23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 162
  • Înscris: 10.03.2006
vream si eu daca se poate manualul in limba romana.

#78
alex_ai

alex_ai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 01.02.2007
fratilor eu am un v3x pink cumparat la mana a doua...si nu am primit decat cablu de date si incarcator..cu cablu ala de date nu pot sa intru decat pe cardu de memorie. poate sa ma ajute cineva cu un cd cu soft..sau ceva..plz.. aa si nici nu gasesc jocuri care sa se vada pe tot ecranu..plz help...daca puteti, cineva care se pricepe sa ma contacteze pe yahoo.. smart_ass3110 va multumesc anticipat

Edited by alex_ai, 06 February 2007 - 17:36.


#79
flavianus

flavianus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.02.2007
Am si eu un motorola v3x de vreo 6 luni dar incepe sa ma dispere.Cade semnalul in casa,bateria abia duce 6 oer daca trag putin de el.Se poate sa fie problema cu antena?A mai patit careva? :cursing:

#80
flavianus

flavianus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.02.2007

View Postalex_ai, on Feb 6 2007, 17:34, said:

fratilor eu am un v3x pink cumparat la mana a doua...si nu am primit decat cablu de date si incarcator..cu cablu ala de date nu pot sa intru decat pe cardu de memorie. poate sa ma ajute cineva cu un cd cu soft..sau ceva..plz.. aa si nici nu gasesc jocuri care sa se vada pe tot ecranu..plz help...daca puteti, cineva care se pricepe sa ma contacteze pe yahoo.. smart_ass3110 va multumesc anticipat

da o adresa de mail si iti trimit eu motorola phone tools

#81
alex_ai

alex_ai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 01.02.2007

View Postflavianus, on Feb 13 2007, 15:45, said:

da o adresa de mail si iti trimit eu motorola phone tools


[email protected] sau
[email protected]

#82
alex_ai

alex_ai

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 21
  • Înscris: 01.02.2007
eu am reusit sa il conectez la p2k man am schimbat audio cfg se aude mai bine...dar vreau sa stiu cum scap de limitarea video si cum fac sa salvez smsurile pe telefon. hhhans nu mi-a dat add, erdman nu mai e..deci sunt SINGUR!! :D

#83
dnucu

dnucu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.02.2007
salute pt. toti detinatorii de v3x-uri. am citeva raspunsuri la intrebarile unora, dar am si niste intrebari pt. toti. in primul rind pt. tipul care dorea marire time recording for video: instaleaza LeaderGL Flex editor, e un soft din care poti modifica de la menu la marime clip video pe care o poti seta pt. tot card-ul sau...
pet. cei ce vor resoftare, trebuie instala RSD LITE si NU RDS lite,oricare versiune (cea mai noua e cea mai buna),dupa care iti descarci un monsterpack si succes (lasa clapa deschisa cand faci asta).acum am o intrebare cati dintre voi sunt pe cartela prepay si cati pe abonament (nu conteaza ce retea).ideea e ca dupa o resoftare, o cartela de 9$ pe orange te tine aproape doua saptamani in momentul in care la un sms de 5 centi national esti taxat la 20 centi (+1sms international) in cazul meu a fost in UK.un apel pe vodafone si unul pe orange, ambele de aprox. 2 min m-au costat 1 euro. s-a mai intamplat cuiva? cum e pe abonament?

#84
bitzansc18

bitzansc18

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 54
  • Înscris: 24.01.2007

View Postdnucu, on Feb 14 2007, 13:50, said:

salute pt. toti detinatorii de v3x-uri. am citeva raspunsuri la intrebarile unora, dar am si niste intrebari pt. toti. in primul rind pt. tipul care dorea marire time recording for video: instaleaza LeaderGL Flex editor, e un soft din care poti modifica de la menu la marime clip video pe care o poti seta pt. tot card-ul sau...
pet. cei ce vor resoftare, trebuie instala RSD LITE si NU RDS lite,oricare versiune (cea mai noua e cea mai buna),dupa care iti descarci un monsterpack si succes (lasa clapa deschisa cand faci asta).acum am o intrebare cati dintre voi sunt pe cartela prepay si cati pe abonament (nu conteaza ce retea).ideea e ca dupa o resoftare, o cartela de 9$ pe orange te tine aproape doua saptamani in momentul in care la un sms de 5 centi national esti taxat la 20 centi (+1sms international) in cazul meu a fost in UK.un apel pe vodafone si unul pe orange, ambele de aprox. 2 min m-au costat 1 euro. s-a mai intamplat cuiva? cum e pe abonament?



salut poi si de unde iau si eu RSD lite ala ca vreau sa mi resoftez telefonul ...si si ala pt filmare nelimitata ...multumesc mult detot dak se poate sa ma ajuti si si dak nu:P...adresa mea de mess este  [email protected] poate imi dai un add si vedem noi  cum facem...mersi ....stima si bafta...

#85
mave123

mave123

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.03.2007
Umm salut baieti am si eu o problema cu v3x`u :-s poate imi spune si mie careva daca pot sa il fac sau tre sa ma duc cu el la garantie .... :) problema e cu bluetooth ... toti se pot connecta la mine totul ok ... dar cand eu caut pe cineva nu gasesc ... s`a intamplat o data sa gasesc pe cineva si imi zicea cannot connect :( stie careva vre`o solutie ? sau tre sa ma duc in service cu el ?

#86
SnoopBizna

SnoopBizna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2007

View PostErdman, on May 21 2006, 22:38, said:

Sunetul se poate modifica
Asta e partea frumoasa la Motorola, e foarte modabil doar cu un cablu de date
Ziceti`mi si mie cum fac sa se auda mai tare ??/ a rog id messs: snoop_kokaine

#87
SnoopBizna

SnoopBizna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2007

View PostErdman, on May 21 2006, 22:38, said:

Sunetul se poate modifica
Asta e partea frumoasa la Motorola, e foarte modabil doar cu un cablu de date
spunetimi si mie cum fc sa se auda mai tare.... id meu : snoop_kokaine  help me plz

#88
SnoopBizna

SnoopBizna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 09.03.2007

View Postalex_ai, on Feb 13 2007, 23:31, said:

eu am reusit sa il conectez la p2k man am schimbat audio cfg se aude mai bine...dar vreau sa stiu cum scap de limitarea video si cum fac sa salvez smsurile pe telefon. hhhans nu mi-a dat add, erdman nu mai e..deci sunt SINGUR!! :D
Cum ai facut asta? cum lai facut sa se auda mai bine si mai tare

#89
DigitalMaster

DigitalMaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 354
  • Înscris: 18.02.2007
ktegoric ilpoti resofta de acasa  ;)

#90
MadalinIonescu

MadalinIonescu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.06.2007

View PostEND3r, on Jul 23 2006, 14:14, said:

dar probleme cu telu nu a avut nimeni ?de exemplu daca inchizi clapeta mai violent sa ti se albeasca ecranul si sa isi revina dupa catva secunde sau sa il gasesti stins in buzunar (cu toate ca bateria era incarcata la max)

Ba da. Mi s-a intamplat si mie si se pare ca nu sunt singurul. Nu are rost sa fim extremisti. Asta nu inseamna ca nu e bun de nimic. Are si multe parti bune. E adevarat ca daca te-ai putea baza pe el atunci cand vrei sa vorbesti sau sa fi gasit, ar fi si mai bine :)

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate