Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

M-a înșelat sau are ea dreptate?

- - - - -
  • Please log in to reply
101 replies to this topic

#1
TaoL3

TaoL3

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 05.03.2024
Salut,

Apelez aici la voi pentru ca imi e mai usor decat sa discut cu cunoscutii despre asta, mai ales ca e recenta faza. Prietena mea s-a bag in ONG-uri cu tenta politice, Nu traim in Romania, deci nu are treaba cu ce e pe aici.
Organizeaza evenimente de tot felul inclusiv concerte mici sau medii prin parcuri. OK. Acum ceva timp au invitat un artist pop sa cante. Tipul arata ok si prietena mea a tot vorbit de el. Ce minuant e, ce voce are, ce fain se imbraca. Am tacut sa nu fiu gelos. Dar dupa concertul ala din parc s-au dus toata echipa la hotel la el. Nu toata echipa de fapt, dar multi membri, barbati si femei. Au stat la barul hotelului pana tarziu in noapte cu tipul asta. Pe la unu, doua noaptea au plecat unul dupa altul. Dar stiu ca prietena mea nu. Mi-a confirmat-o un tip. Am intrebat-o unde a fost peste noapte, a recunoscut fara probleme ca a fost cu echipa cu ala, dar a zis ca a plecat cu ei. Aici stiu sigur ca m-a mintit. Ei au plecat, ea a ramas. Cand am confruntat-o a zis ca iar am crize tampite de gelozie. Ca da, a mai ramas la un pahar cu el, ca pana la urma ea a fost persoana lui de contact, ca asa e respectuos, ca era gazda lui. (asta se intampla pe la 3 noaptea asadar, la hotel)
Si ca a fost nevoita sa ma minta ca nu are chef de comentarii nefondate din partea mea. Dar ca a plecat apoi si ea.
Nu am mai vorbit de 2 zile cu ea. Nu stiu ce sa fac. Ea mi-a scris intr-o seara cum sunt si i-am dat seen. Ar trebui sa vorbesc cu ea? Suntem de un an jumate impreuna. Relatia mergea bine, dar ma simt pacalit si mintit. Totusi nu stiu daca exagerez sau nu.
Ea are 25 de ani, el 32.

#2
tioopedi

tioopedi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,734
  • Înscris: 01.12.2018
Acesta este artistul???

#3
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,960
  • Înscris: 15.04.2019
Unde a spus ca a plecat cu echipa, noaptea? Erau in alt oras? De ce i-ai permis deplasarile astea bizare?
La revedere! Cel putin daca nu recunoaste.
P.S. Fata e chiar prietena ta sau... o sponsorizezi?

Edited by __Dan__, 05 March 2024 - 20:54.


#4
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,279
  • Înscris: 06.07.2007
Vrei adevarul?
A ars-o.
Asta e. Mai sunt fete.

#5
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
Si eu cred ca a muscat din morcov... Orice femeie care isi respecta partenerul, nu ramane singura la un hotel cu un tip pe care aparent il place.

#6
SharonCollins

SharonCollins

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,194
  • Înscris: 07.04.2017
Deci dupa mai mult de un an impreuna  tu il crezi pe ala si nu pe ea. Poate chiar a plecat dupa ultima bautura. Eu cred ca  pe tine te roade ca are acea activitate si acum ai gasit motiv. Vrei sa stea acasa , sau doar in raza ta vizuala. Mai bine asa, daca nu ai incredere nu are rost sa fiti impreuna.

#7
sorin147

sorin147

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,369
  • Înscris: 11.08.2003
Poate da, poate nu.
Poate a ramas la o vorba, poate ala a vrut s-o... dar ea nu.
Poate i-a placut compania si faptul ca era admirata de o vedeta sau cineva important.
Poate doar si-a dorit sa fie dorita si a flirtat cu el dar nu a facut nimic.
Poate a a facut tot ce ai fi facut si tu in locul ei, pentru ca despre asta este vorba in gelozie.

Tu stii mai bine ce vrei de la relatia asta si de la toate din viitor, sa te simti inselat, sa fii paranoic/gelos sau sa acorzi putina incredere partenerei. Fara alte dovezi e greu de ajuns la o concluzie, sunt doar speculatii si scenarii.

#8
dacibesti

dacibesti

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,569
  • Înscris: 01.02.2007
1-0 pentru ea (cel putin... poate e mai mult dar nu stii tu)

#9
EMPP

EMPP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,788
  • Înscris: 12.01.2018
Ai mai avut ,,crize tampite de gelozie,, ?

#10
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostTaoL3, on 05 martie 2024 - 17:56, said:

Ca da, a mai ramas la un pahar cu el, ca pana la urma ea a fost persoana lui de contact, ca asa e respectuos, ca era gazda lui. (asta se intampla pe la 3 noaptea asadar, la hotel)
Unde au ramas la un pahar ? Daca era in restaurantul hotelului, nu cred ca era o problema. Daca era vb de camera de hotel, deja lucrurile stau diferit.
La o adica, nu cred ca toata echipa respectiva s-au dus la ala in camera de hotel, ci undeva in lobby.
Dar mna, acum daca ma intrebi pe mine, parerea mea e ca si-a luat-o. Per general muzicantii astia care stiu ca au fane nu iarta nimic. Sunt genul "incaleca si foote, descaleca si du-te"

Si daca te-a mintit, o va face si alta data. Aia cu "criza de gelozie" e asa, scorneala.

Eu as intreba-o daca rolurile ar fi fost invers, cum ar fi reactioat ea ?

Edited by tehnics, 05 March 2024 - 22:01.


#11
Bob493

Bob493

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,307
  • Înscris: 12.07.2010

View PostSharonCollins, on 05 martie 2024 - 21:29, said:

Deci dupa mai mult de un an impreuna  tu il crezi pe ala si nu pe ea. Poate chiar a plecat dupa ultima bautura. Eu cred ca  pe tine te roade ca are acea activitate si acum ai gasit motiv. Vrei sa stea acasa , sau doar in raza ta vizuala. Mai bine asa, daca nu ai incredere nu are rost sa fiti impreuna.

Ahahahahahaha, buna asta. Se vede ca ai experienta in vrajeala.

Te-a inselat fara doar si poate. Daca era vorba doar de respectul de gazda, pleca si ea cu restul echipei. Dar ea a ramas la hotel singura cu el, si mai apoi te-a mintit ca nu e asa, ca sa nu faci tu crize tampite de gelozie?!? Oau, cat tupeu. Cum dracu sa exagerezi? Ai facut bine ca i-ai dat seen. Acum da-i si liber.

Edited by Bob493, 05 March 2024 - 22:05.


#12
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,386
  • Înscris: 01.12.2001
Răspuns: DA.
Oricum nu prea poți răspunde de pe cont nou făcut. Asta e.

Edited by dorin_2k, 05 March 2024 - 22:15.


#13
mercur68

mercur68

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,436
  • Înscris: 07.08.2007
Cam ce raspuns te astepti sa primesti? Nu fi fraier, nu aici pe forum gasesti raspunsul....

#14
RaimondMacelaru

RaimondMacelaru

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,214
  • Înscris: 10.08.2023
Eu mereu am zis ca ONG-urile astea sunt lucratura satanei, numai rau iese din ele.

#15
pastel3005

pastel3005

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,379
  • Înscris: 11.08.2006
99% a facut-o.
daca cumva s-a intamplat minunea ramasa de 1%, tu oricum nu o vei crede, si te va macina incet.
business11 a punctat corect !

#16
ocean

ocean

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 05.03.2024

View PostTaoL3, on 05 martie 2024 - 17:56, said:

Si ca a fost nevoita sa ma minta ca nu are chef de comentarii nefondate din partea mea.
Te-a mintit. N-are chef de comentarii. Poate te-a si inselat. Daca e genul care tine de minciuna pana ii demonstrezi contrariul, las-o!

#17
maladetz

maladetz

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,167
  • Înscris: 06.02.2011
Am un prieten care a patit la fel cu nevastasa, dupa multi ani de casatorie, acum cine stie de cand il insela, iar aia tot ii tragea ca el e nebun si gelos, pana si-a dat seama ca telefonul ei era conectat cu contul lui google, cand s-a uitat la ce trasee a facut ea in loc sa fie la servici unde spunea ca se duce, era de fapt in cu totul alt loc, mai exact un hotel. Cand a venit acasa iar l-a mintit si l-a acuzat ca e nebun pana ce i-a aratat ca stie pe unde a fost in ultimele luni asa ca a divortat rapid de ea, pacat ca a pierdut peste 10 ani din viata cu ea.
Asa ca nici la tine nu e prea ok si exact cum a punctat colegul @business11 o femeie care-si respecta si iubeste barbatul nu umbla teleleu prin hoteluri la 3 dimineata cu un barbat de care clar ii place la cum ai descris-o.

#18
Comandorul

Comandorul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 583
  • Înscris: 12.09.2021
Fraților e belea topicul acesta, vă rog nu vă opriți din comentat, nu m-am mai distrat de mult așa bine Posted Image
Acum e cam greu de aflat adevărul din cele descrise, poate avea și ea dreptate, poate chiar așa a fost... eu am avut o prietenă geloasă și preferam să-i ascund anumite lucruri (și chiar nu am înșelat-o deloc cât am fost împreună) dar preferam liniștea decât o căruță de explicații... într-un final nu am mai rezistat și am pus capăt relației.
Așa să te iei după părerile noastre de pe forum, nu e un standard, nu vrem să recunoaștem dar suntem subiectivi cu toții. Singura cale ar fi să faci niște chestii de detectiv, dar te-ar costa ceva, să încerci să obții acces la camerele de supraveghere din hotel și să vezi unde apare ea, ce face... chestie aproape imposibilă dacă nu ești blindat de bani să-i corupi pe ăia ce se ocupă cu CCTV-ul...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate