Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

S24 ultra - livrari

  • Please log in to reply
741 replies to this topic

#721
Catutzi

Catutzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2006
Am primit un pseudo termen de livrare de la chat-bot-ul uman emag: incepand cu 12.03 mi se va livra S24U violet 512.
Ma astept ca acest "incepand cu 12.03" sa fie decembrie 2024 sau sa se transforme in S25 pana atunci.
Oricum, dupa ce imi vine telefonul m-am hotarat sa il tin 59zile sa il dau retur! poate sa fie cel mai nemaipomenit telefon de pe pamant!

Edited by Catutzi, 04 March 2024 - 14:57.


#722
Smitty

Smitty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 556
  • Înscris: 07.04.2023

 Catutzi, on 04 martie 2024 - 14:56, said:

Am primit un pseudo termen de livrare de la chat-bot-ul uman emag: incepand cu 12.03 mi se va livra S24U violet 512.
Ma astept ca acest "incepand cu 12.03" sa fie decembrie 2024 sau sa se transforme in S25 pana atunci.
Oricum, dupa ce imi vine telefonul m-am hotarat sa il tin 59zile sa il dau retur! poate sa fie cel mai nemaipomenit telefon de pe pamant!

Da ce castigi/castigati prin aia?

#723
Lelouch

Lelouch

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.04.2017

 Catutzi, on 04 martie 2024 - 14:56, said:

Am primit un pseudo termen de livrare de la chat-bot-ul uman emag: incepand cu 12.03 mi se va livra S24U violet 512.
Ma astept ca acest "incepand cu 12.03" sa fie decembrie 2024 sau sa se transforme in S25 pana atunci.
Oricum, dupa ce imi vine telefonul m-am hotarat sa il tin 59zile sa il dau retur! poate sa fie cel mai nemaipomenit telefon de pe pamant!

Văd că a intrat in stoc varianta pe violet 512.
Tot pe acesta îl aștept și eu și mi-au zis că până pe 12 o să-l primesc, comandat pe 25 Ianuarie.

#724
Catutzi

Catutzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2006
Eu chiar am comandat încă unul (tot s24u 512 violet) și mi l-au livrat deja la easybox. Le-am atras atenția pe chat și mi-au recomandat sa îmi anuleze ei precomanda!!! Noaptea minții!

#725
Lelouch

Lelouch

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.04.2017

 Catutzi, on 06 martie 2024 - 07:54, said:

Eu chiar am comandat încă unul (tot s24u 512 violet) și mi l-au livrat deja la easybox. Le-am atras atenția pe chat și mi-au recomandat sa îmi anuleze ei precomanda!!! Noaptea minții!
Genial, mie îmi ajunge mâine la easybox

#726
Catutzi

Catutzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2006
SI mai avem cu robot-chatul-uman emag:
XXXXXXXXX - aceasta e precomanda ptr s24u pe care nu mi l-ati livrat din 23,01
Am verificat. Nu am reusit sa rezervam produsul pe comanda, in urmatoarele zile se va finaliza. Si cel tarziu saptamana viitoare incepand de luni iti vom livra produsul
E ok asa?
Ti-am lasat si un mail de confirmare, in cazul in care mai ai alte neclaritati/probleme privind aceasta situatie am sa te rog sa revii cu un reply catre mine la acel mail iar eu te voi ajuta. In regula ? ��
pai tocmai mi-ati livrat acelasi telefon comandat ieri. de ce nu putem inversa comenzile si toata lumea e multumita
Te asigur ca ne ocupam. Ne cerem scuze pentru intarziere vom livra si aceasta comanda cel tarziu luni ��
e mult prea tarziu. aveti deja in stoc telefonul inca de ieri
haideti sa facem schimbul de comenzi si gata. simplu pentru toata lumea
Iancu (3/6/2024, 12:06:01 PM): Acela este un termen maxim, situatia comenzii tale a  fost transferata la departamentul abilitat, imediat ce o vor finaliza acestia vei primi un mail de confirmare cu termenul de livrare.
atunci emite-mi te rog voucherul de 500lei si voucherul de 200lei ptr flip
Dupa cum am mentionat anterior. Ne ocupam si de indata ce finalizam comanda primesti toate informatiile necesare
O zi placuta!

Si zbang, mi-au inchis chatul in năsuc

#727
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,137
  • Înscris: 10.04.2006
Dormi liniștit, emag veghează pentru tine

#728
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,240
  • Înscris: 12.12.2011
Deci, ca sa înțeleg și eu: voi mai așteptați precomenzile alea în timp ce aveți șansa să vă comandați produsul la un preț mai mic și să vă ajungă de pe o zi pe alta?

#729
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023
Ăsta-i tot farmecul.Geme oleicsu de s24u sehaș și bieții oameni l-au văzut doar pe net.

#730
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,137
  • Înscris: 10.04.2006

 corcodel10, pe 06 martie 2024 - 13:21, a scris:

Deci, ca sa înțeleg și eu: voi mai așteptați precomenzile alea în timp ce aveți șansa să vă comandați produsul la un preț mai mic și să vă ajungă de pe o zi pe alta?
Exact!
Să tot faci precomandă la emag, nu? :lol:

#731
corcodel10

corcodel10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,240
  • Înscris: 12.12.2011
Interesant mod de abordare, când vezi că a trecut mai mult de o lună și tu n-ai primit telefonul, iar chiar pe emag, este cu discount și iese la preț mai bun, chiar dacă nu primești voucher de 500 lei și pe cel de 200 la flip...

#732
Catutzi

Catutzi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 144
  • Înscris: 15.05.2006
Am mai spus în postările din zilele trecute:
Precomanda S24U 512 - 6700lei
Voucher emag - 500
Voucher flip - 200
Evaluare S23U prin flip - 3690
Voucher emag că m-am luat de ei - 100

Preț final - 2210

Unde anume găsiți mai ieftin, chiar nu înțeleg...

#733
AIVV

AIVV

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 811
  • Înscris: 13.02.2011

View PostCatutzi, on 06 martie 2024 - 15:00, said:

Am mai spus în postările din zilele trecute:
Precomanda S24U 512 - 6700lei
Voucher emag - 500
Voucher flip - 200
Evaluare S23U prin flip - 3690
Voucher emag că m-am luat de ei - 100

Preț final - 2210

Unde anume găsiți mai ieftin, chiar nu înțeleg...

Ai bagat S23U degeaba, nu e un discount. Tot atat ai fi luat pe el daca il dadeai pe flip separat. Deci tu ai dat de fapt vreo 6000 de RON pe telefon, nu 2200. Ceea ce e un pret bun, dar nu cred ca merita sa suporti bataia de joc a celor de la emag pt. cateva sute de lei, si sa mai si primesti telefonul dupa un an.

Edited by AIVV, 06 March 2024 - 22:10.


#734
Lelouch

Lelouch

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 30.04.2017
Mi-a ajuns telefonul varianta violet 512 și voucherul în cont, comandă daă pe 26 Ianuarie

#735
4soft4u

4soft4u

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.02.2024
"Multumesc" eMAG pentru aproape doua luni de asteptare , si inca astept, poate ajung la 3 luni.
Foarte seriosi, "recomand"

#736
raluiaru

raluiaru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 20.12.2004

View Post4soft4u, on 12 martie 2024 - 08:18, said:

"Multumesc" eMAG pentru aproape doua luni de asteptare , si inca astept, poate ajung la 3 luni.
Foarte seriosi, "recomand"
Ce varianta astepti?
Ne dă Emagul premiu pentru "rabdare":))) Aș anula, dar vreau musai ce am comandat și la prețul ala nu mai gesesc pe nicăieri (și nici varianta de 24 rate, pe alte site-uri fiind disponibilă doar cu carduri de la alte banci)...

#737
danielosh87

danielosh87

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 19.10.2017
Aceeasi problema si la mine, am dat precomanda din 29 ianuarie....le atrag atentia saptamana aceasta ca au stoc si totusi nu au respectat livrarea.....ma tot asigura ca avem prioritate....doar vorbe, dimineata am mai dat comanda de unul si deja il pregateste de livrare, pe cel precomandat mi-au liat banii si gata...astept mult si bine. Nesimtire.

#738
4soft4u

4soft4u

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 21.02.2024

 raluiaru, on 12 martie 2024 - 12:29, said:

Ce varianta astepti?
Ne dă Emagul premiu pentru "rabdare"Posted Image)) Aș anula, dar vreau musai ce am comandat și la prețul ala nu mai gesesc pe nicăieri (și nici varianta de 24 rate, pe alte site-uri fiind disponibilă doar cu carduri de la alte banci)...
S24 ultra 1TB Negru

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate