Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)

Care mai sunt mediile de admitere...

Laptop cu HDD atasare memorie MMC...
 Hartile google nu mai au chenarul...

Tomate in ghiveci la curte?

Idei cale de actiune recuperare g...

Intoleranța lactoza- vegan v...
 Tobe acustice insonorizare in blo...

Cine canta? Fragment din melodie...

Tablou sigurante Dacia Sandero 2012

Baby Reindeer - 2024
 Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 

Limitele decentei

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#37
adisz

adisz

    Targu Mures

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,034
  • Înscris: 07.11.2006

View Posthabanero, on 23 decembrie 2023 - 17:43, said:

Am vazut personajul respectiv acum ceva timp cand mergea descult, vara, pe trotuar si apoi intra intr-un Lambo.

Avand in vedere subiectul ales, te-ai autodescalificat de la prima propozitie.Adica ce-i aia Lambo?
In mediile cocalaristice, de asa-zis fite, de,,, da, merge si asa.
Da' nu-i mai frumos si corect sa-i zici exact pe numele ei (de fata frumoasa si stilata), adica Lamborghini?

#38
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,716
  • Înscris: 21.06.2016
Omul se îmbracă cum ii place lui, nu cum îți place tie.
Parca sunteți niște cucoane barfitoare din alea du permanent. Tzatze masculine (?).

Edited by vrajitoruldinoz, 23 December 2023 - 19:57.


#39
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View Postalex342, on 23 decembrie 2023 - 18:07, said:



Stai linistit ca are si haine rupte, umbla si cu gleznutele goale etc asa cum este trendul pe la libidinosi.

Totusi la 53 de ani arata ca unul de 70+..



Attachment ze.jpg
poza facuta in fata cazinoului din Monaco..pff

La Top Gear ziceau ca daca iti permiti un Maybach, poti linistit sa te duci in masina aia la un party in curu gol..

#40
TamtamTicaticaPiupiu

TamtamTicaticaPiupiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,481
  • Înscris: 05.04.2023

View PostPunter, on 23 decembrie 2023 - 19:51, said:

da, element de decor daca esti prea fericit sau ..vrajitor. Posted Image si ce e mai frumos decat sa vezi parul de maimuta iesind prin pantaloni..eventual sa fie si mulat pe picior sa para si mai carnat/greiere...

Much too commonly used in these days

Attached Files



#41
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View Postvrajitoruldinoz, on 23 decembrie 2023 - 19:40, said:

Blugi rupți se poarta pana și România de vreo 20 de ani și crucea aia e un element de decor la o ținuta închisă.
Tare as vrea sa văd cum va îmbrăcați voi. Din ce am văzut eu pe strada, nu am mari speranțe.


E avocat pledant. Nu poate fi bănuit că nu știe să poarte paludamentumuri și robe. Dacă nu le-ar fi părut doar de 70 de ani stimabililor noștri coforumiști, prindea și hermina care-n secolele trecute făcea parte din ținuta avocaților parizieni, azi nemairegăsindu-se.Posted Image

Edited by clasica, 23 December 2023 - 20:09.


#42
Prophecy

Prophecy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 863
  • Înscris: 29.07.2023
Ăsta e marele avantaj cand ai 60 de milioane in cont, te doare fix in cur că nu le place userilor de pe  Softpedia cum te imbraci :)

#43
tfmercedez

tfmercedez

    BUFU

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 72,611
  • Înscris: 15.06.2007

View Postgeorge_alexandru, on 23 decembrie 2023 - 18:24, said:

Problema nu e la el, ci la prostii care se ingramadesc sa ii valideze atitudinea si comportamentul, cocalari mai mici care viseaza intr-o zi sa fie niste cocalari mai mari.
am dat odata peste o postare a lui Andrew Tate care lauda un tip care poza masini de lux ale unor parveniti plini de bani. Cica avea ala spirit de afaceri.. in fine, ce afacere e aia sa pozezi masinile altora?  Ca te baga in seama cineva cu asta? In fine, unii sunt atention whores,  cand sunt niste nimeni. Pana apuca sa atraga si atentia nedorita si se dau la fund. Nu se stie cine ii pandeste cu toporisca in parcare in speranta ca obtine ceva de la respectivii. Atunci le pare rau de expunerea gratuita.

#44
habanero

habanero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 11.07.2023

View Postadisz, on 23 decembrie 2023 - 19:56, said:



Avand in vedere subiectul ales, te-ai autodescalificat de la prima propozitie.Adica ce-i aia Lambo?
In mediile cocalaristice, de asa-zis fite, de,,, da, merge si asa.
Da' nu-i mai frumos si corect sa-i zici exact pe numele ei (de fata frumoasa si stilata), adica Lamborghini?


   Economie de caractere.

#45
Matrix40

Matrix40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 20.08.2022
Prntru mine decenta inseamna sa iti vezi de treaba ta, sa nu te frece grija ce face altul, bineinteles atata timp cat nu iti face rau.
Faptul ca ala umbla in papuci sigur nu te afecteaza pe tine, asadar lipsa de decenta mi se pare mai degraba la tine, nu la el.

View Postvrajitoruldinoz, on 23 decembrie 2023 - 19:56, said:

Omul se îmbracă cum ii place lui, nu cum îți place tie.
Parca sunteți niște cucoane barfitoare din alea du permanent. Tzatze masculine (?).

La romani inca mai e gandirea aia comunista de a face lucrurile incat sa te placa cei din jur, sa cersesti laude de la cei din jur.
Insa vremurile s-au schimbat, multi au prin destula stima de sine si  se comporta in asa fel incat sa se simta ei bine, nu sa le faca pe plac celor din jur.

De ce m-as chinui sa le fac pe plac celor din jur?
Nu am de ce, imi sunt inferiori la toate capitolele.

Edited by Matrix40, 23 December 2023 - 20:38.


#46
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View PostMatrix40, on 23 decembrie 2023 - 20:37, said:

Prntru mine decenta inseamna sa iti vezi de treaba ta, sa nu te frece grija ce face altul, bineinteles atata timp cat nu iti face rau.
Faptul ca ala umbla in papuci sigur nu te afecteaza pe tine, asadar lipsa de decenta mi se pare mai degraba la tine, nu la el.



La romani inca mai e gandirea aia comunista de a face lucrurile incat sa te placa cei din jur, sa cersesti laude de la cei din jur.
Insa vremurile s-au schimbat, multi au prin destula stima de sine si  se comporta in asa fel incat sa se simta ei bine, nu sa le faca pe plac celor din jur.

De ce m-as chinui sa le fac pe plac celor din jur?
Nu am de ce, imi sunt inferiori la toate capitolele.


Ah, nu! Ultimul paragraf e ciudăţel. Ţi-am dat like pentru primele două, cu al treilea nu-s de acord.

Edited by clasica, 23 December 2023 - 20:42.


#47
Ev_eee

Ev_eee

    Smochină Înghețată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 12.07.2022
Ce interese aveți, doamne! Nu înțeleg de ce aș avea habar de cum se îmbracă nenea. :w00t:
Din câte am înțeles,  are bani.  Nu cred că i pasă de părerea lumii.

#48
a010

a010

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 338
  • Înscris: 18.12.2023
Ba io cred c-o face ca sa epateze. Deci il intereseaza parerea lumii, ca altfel ar trai ca Buffet.

#49
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 24.07.2022
e clar ca ii pasa foarte mult daca el singur aranjeaza cu cineva sa ii faca pozele si pe urma si le posteaza. pacat ca insta lui si ce o mai avea nu te lasa sa iti spui pe sleau parerea acolo...

hmm...as putea comenta la "lambo" pe site de ce vand masinile la toti clovnii ca isi strica reputatia.. mai aparuse un manelist in costum/pantaloni scurti tot cu lambo parca....devine firma pt.......

Edited by Punter, 23 December 2023 - 20:53.


#50
Ev_eee

Ev_eee

    Smochină Înghețată

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,728
  • Înscris: 12.07.2022
Dacă l ar fi interesat, s ar fi îmbrăcat "decent". :lol:

E omul mai excentric, nimic de discutat.

Chiar e un non subiect.

Off, chiar nu mai deschide nimeni vreun thread pasional? :yawn:

#51
KiloW

KiloW

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,221
  • Înscris: 08.01.2021
Dacă asa se simte el bine care-i problema? Încalcă vreo lege?
Sa vina domn'le miliția să-l ia și să-l tundă, pai ce asa se iese pe strada? Deranjează pensionarii cumsecade.

#52
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,223
  • Înscris: 24.07.2022
da! as vrea sa existe o politie de genul..daca umbli "mizerabil" pe strada sa te ia la intrebari, ca la scoala. iar insta sa iti anuleze contul la asa ceva. :)

#53
clasica

clasica

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 784
  • Înscris: 25.10.2009

View PostEv_eee, on 23 decembrie 2023 - 20:52, said:

Dacă l ar fi interesat, s ar fi îmbrăcat "decent". Posted Image

E omul mai excentric, nimic de discutat.


Profesia îl obligă să se îmbrace pretenţios, ba chiar îl încarcă cu tot soiul de accesorii. Odată roba scoasă, e treaba lui. Oricum, e un individ elegant.

Edited by clasica, 23 December 2023 - 21:02.


#54
Matrix40

Matrix40

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,179
  • Înscris: 20.08.2022

View Posta010, on 23 decembrie 2023 - 20:46, said:

Ba io cred c-o face ca sa epateze. Deci il intereseaza parerea lumii, ca altfel ar trai ca Buffet.

Mai degraba a pus la cale o capcana pentru prosti pe care ii fute grija de altii.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate