Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 "enerlux p" afisaj interm...

Adaptor usb3.1gigabit vs Adaptor ...

La multi ani @Atreides!

La multi ani @KENSINGTON!
 La multi ani @burebista!

La multi ani de Florii!

Stihl fs 70 c-e

Challengers (2024)
 

Limitele decentei

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
146 replies to this topic

#19
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
daca 60 de mileurioane te obliga sa arati asa atunci....mai bine fara!

#20
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 23.09.2017

View Postvrajitoruldinoz, on 23 decembrie 2023 - 18:26, said:

Dar el are 60 de milioane și voi aveți cucul.

Elon Musk produce masini si voi cucul, Apple produce Iphone si voi cucul, Samsung produce Galaxy S series si voi cucul etc.. asa ca coicul mic si joc de glezne atunci cand criticati produsele. Daca nu va plac, puneti mana si incercati sa le produceti voi.

Edited by alex342, 23 December 2023 - 18:34.


#21
habanero

habanero

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 600
  • Înscris: 11.07.2023
Punter, buna intrebare: te obliga cineva sau e alegerea ta?

#22
alex342

alex342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,578
  • Înscris: 23.09.2017

View Posthabanero, on 23 decembrie 2023 - 18:34, said:


Pai pe Zeus asta din topic il obliga ego-ul sa se imbrace si sa se comportae asa.
Am vazut multi miliardari in dolari care nu se comporta in halul in care o face Zeus de Vaslui asta. El se vrea a fi Zeus din Olpimp, dar din pacate a ajuns Zeus de Vaslui... Atat s-a putut..

Edited by alex342, 23 December 2023 - 18:38.


#23
rim80

rim80

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,172
  • Înscris: 06.04.2020

View Postgeorge_alexandru, on 23 decembrie 2023 - 18:24, said:

Problema nu e la el, ci la prostii care se ingramadesc sa ii valideze atitudinea si comportamentul, cocalari mai mici care viseaza intr-o zi sa fie niste cocalari mai mari.
Ce sa validezi la niste ghiolbani parveniti?!

#24
__Dan__

__Dan__

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,956
  • Înscris: 15.04.2019

View Posthabanero, on 23 decembrie 2023 - 17:43, said:

Am vazut personajul respectiv acum ceva timp cand mergea descult, vara, pe trotuar si apoi intra intr-un Lambo.
Astazi mi-a aparut alt video cu el intr-o ipostaza asemanatoare: iese din masina descult si se incalta dupa ce face initial cativa pasi pe asfalt.
Mie nu mi-a aparut nimic cu personajul (nu stiu cine e si o las așa). Si nici cu altii de teapa lui, pentru ca nu-i urmaresc (si nu dau click pe linkuri in care risc sa-i intalnesc Posted Image). Nu-mi ajung timpul & concentrarea nici macar pentru vizionarea de podcasturi din care chiar ai ce invata.

Edited by __Dan__, 23 December 2023 - 18:43.


#25
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
la papuci si masina sigur nu l-a obligat nimeni, dar la restul eu cred ca e platit. desi am mai vazut oameni de 50 de ani "saraci" si imbracati asa..Posted Image

eu iar ma intreb..oare ce ar zice un extraterestru cand i-ar vedea pe astia? ar detona tot sistemul solar de frica unei posibile contaminari?

#26
tytysor

tytysor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,519
  • Înscris: 02.09.2006

View PostPunter, on 23 decembrie 2023 - 18:25, said:

ce e misto? masina poate. in pantaloni si paslari de-aia, pe vremuri vedeai doar un boschetar drogat. iar crucea desigur doar la caldarari....
sigur ca strugurii sint din ce in ce mai acri! altfel de ce v-ar interesace face respectivul si i-ati urmari activitatea?

#27
robert23mg

robert23mg

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 549
  • Înscris: 18.06.2017
Nici nu stiam de el pana am intrat pe topicul asta :)
Deci ceva face el bine, reclama gratuita chiar si negativa aduce atentie, iar atentia acordata ii poate oferi beneficii si oportunitati.
Din partea mea poate sa nici nu isi ia papucii in picioare cat timp nu umbla cu ciocanu la vedere.

#28
Prophecy

Prophecy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 863
  • Înscris: 29.07.2023
In definitiv, ce dracu contează ca merge unul in papuci, multimilionar sau nu ?

Lui i se rupe de restul lumii, si mie mi s ar rupe in locul lui, care e faza ?

#29
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,476
  • Înscris: 06.08.2015
se zice ca atunci cand ai bani, nu te intereseaza parerea celor din jur. nu vrei sa mai impresionezi.(Desi eu cred ca e o vrajeala, omul e parvenit)
ori face aluzie la a ramane conectat cu pamantul. probabil cretinisme de idei dobitoace pe care doar ei le inteleg, cum vorbeste si andrei tata.

#30
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,998
  • Înscris: 18.12.2007

View Postalex342, on 23 decembrie 2023 - 18:07, said:

Stai linistit ca are si haine rupte

asa?

https://www.balencia...-812981324.html

#31
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,476
  • Înscris: 06.08.2015
si inca ceva- e rezultatul a ce se cere . societatea vrea asta iar el e un produs al ei .doar nu o sa se uite la ultima descoperire din x domeniu
deschide tv ul si o sa vezi gradul de incultura a unei tari.
el fara publicitate e un anonim.

#32
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,719
  • Înscris: 21.06.2016

View PostPunter, on 23 decembrie 2023 - 18:28, said:

daca 60 de mileurioane te obliga sa arati asa atunci....mai bine fara!

Așa cum? Eu m-am uitat la ultima poza, omul e îmbrăcat foarte ok, fizic arata bine, e îmbrăcat corect pentru cum arata. Care e problema voastră mai exact?

View Postalex342, on 23 decembrie 2023 - 18:34, said:



Elon Musk produce masini si voi cucul, Apple produce Iphone si voi cucul, Samsung produce Galaxy S series si voi cucul etc.. asa ca coicul mic si joc de glezne atunci cand criticati produsele. Daca nu va plac, puneti mana si incercati sa le produceti voi.

Foarte adevărat in general, dar comparația e proasta. Aia fac produse cu care poți măcar sa alegi dacă vrei sa interacționezi și sa le cumperi. Cum se îmbracă asta îl privește strict pe el și pe nimeni altcineva.

#33
tclau

tclau

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,086
  • Înscris: 19.03.2007

View Postalex342, on 23 decembrie 2023 - 18:07, said:


View Postrobert23mg, on 23 decembrie 2023 - 19:01, said:

Nici nu stiam de el pana am intrat pe topicul asta Posted Image

Exact.

Cu crucea aia poate sa fie oricum, i se va iarta toate pacatele la final.

Edited by tclau, 23 December 2023 - 19:24.


#34
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
da, e imbracat ok daca e boschetar si nu poate sa isi schimbe hainele rupte, nici ata cu ac nu are....e pe invers daca umbla in ciubotelele alea..de cruce sa mai zic, probabil i-a picat in cap de undeva si a considerat ca e un semn sa o poarte..

#35
vrajitoruldinoz

vrajitoruldinoz

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,719
  • Înscris: 21.06.2016
Blugi rupți se poarta pana și România de vreo 20 de ani și crucea aia e un element de decor la o ținuta închisă.
Tare as vrea sa văd cum va îmbrăcați voi. Din ce am văzut eu pe strada, nu am mari speranțe.

#36
Punter

Punter

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,224
  • Înscris: 24.07.2022
da, element de decor daca esti prea fericit sau ..vrajitor. :) si ce e mai frumos decat sa vezi parul de maimuta iesind prin pantaloni..eventual sa fie si mulat pe picior sa para si mai carnat/greiere...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate