Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

I love meerkats!

- - - - -
  • Please log in to reply
44 replies to this topic

#37
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005
Roketdog a pierdut puterea. Clanu' Whiskers s'a divizat. Maybelline a fugit cu juma' de familie inclusiv cu cei mici. Se pare ca'i un adevarat lider. A avut loc o lupta acerba intre familia ei si un alt clan, Zappas. Cistigatoare a iesit Maybelline in lupta cu oportunistii Zappas. Houdini si Punk s'au dovedit a fi niste veritabili looseri. :thumbdown:
Pina la alte confirmari, spiritu' lu' Flower dainuie in Maybelline -_-

Edited by punkt, 21 November 2007 - 11:47.


#38
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
am auzit ca a murit cineva...lidera unui grup... :huh:

#39
killeru_x

killeru_x

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 25.09.2007
Mai ruleaza serialul pe Animal Planet ?

#40
porphyrogenitus

porphyrogenitus

    priveste profund

  • Grup: Validating
  • Posts: 23,297
  • Înscris: 30.10.2005

View Postkilleru_x, on Dec 13 2007, 12:35, said:

Mai ruleaza serialul pe Animal Planet ?
dau doar reluari. Se pare ca se pregatesc pt. o noua serie.

#41
Meerkat-Brainiac

Meerkat-Brainiac

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2008
le ador! oooo, R.I.P, Flower!

#42
mondaymorning

mondaymorning

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 35
  • Înscris: 12.10.2007
Flooooweeeeeeerr   .........    :no:  :crying:  :crying:  :crying:

#43
zabest94

zabest94

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 09.03.2009

View PostMadMax, on Apr 14 2006, 16:00, said:

Ma uit pe Animal Planet la "Meerkats Manor" (si in reluare, chiar daca unele episoade le stiu pe de rost :P) si pot sa spun ca m-am "indragostit" de animalutele acelea! Chiar daca personajele dominante (in cazul acesta Flower si Zaphod) nu sunt de-o cumsecadenie iesita din comun, ma incanta la maxim sa vad cum isi duc viata, cum se organizeaza, cat de dragalasi sunt puii - ok, e general valabil cam la toate animalele, dar cand ii vad pe astia mici cum incearca sa se tina dupa grup ma "topesc" de dragul lor :D
Mai impartaseste cineva aceleasi sentimente pentru "suricate"? :)
hei si eu ma uit totusi e de mult deschis topicul asta dar.........imi plac mult nu stiu ce s-a mai intamplat cu clanul dar vad ca e o serie noua the next generation conducator fiind rocket dog si adversari commando si aztecii condusi de maybelinne daca nu ma insel ,sincer si eu le apreciez modul de viata :) poti sa imi raspui cu un mesaj daca vrei

View Postpunkt, on Nov 21 2007, 11:45, said:

Roketdog a pierdut puterea. Clanu' Whiskers s'a divizat. Maybelline a fugit cu juma' de familie inclusiv cu cei mici. Se pare ca'i un adevarat lider. A avut loc o lupta acerba intre familia ei si un alt clan, Zappas. Cistigatoare a iesit Maybelline in lupta cu oportunistii Zappas. Houdini si Punk s'au dovedit a fi niste veritabili looseri. :thumbdown:
Pina la alte confirmari, spiritu' lu' Flower dainuie in Maybelline -_-
vad si eu sunt mari probleme maybelline a facut un clan puternic aztecii dar totusi ma intreb daca la noi le difuzeaza tocmai acum la ei s-au difuzat acum cativa ani?

View Postpunkt, on Nov 21 2007, 11:45, said:

Roketdog a pierdut puterea. Clanu' Whiskers s'a divizat. Maybelline a fugit cu juma' de familie inclusiv cu cei mici. Se pare ca'i un adevarat lider. A avut loc o lupta acerba intre familia ei si un alt clan, Zappas. Cistigatoare a iesit Maybelline in lupta cu oportunistii Zappas. Houdini si Punk s'au dovedit a fi niste veritabili looseri. :thumbdown:
Pina la alte confirmari, spiritu' lu' Flower dainuie in Maybelline -_-
vad si eu sunt mari probleme maybelline a facut un clan puternic aztecii dar totusi ma intreb daca la noi le difuzeaza tocmai acum la ei s-au difuzat acum cativa ani?

#44
InTech

InTech

    Kietata ?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,739
  • Înscris: 23.11.2005
Eu m-am apucat de merkaați, de foarte putin timp.
Imi plac, in mare parte, datorita faptului ca se ridica in 2 labute, daca nu s-ar ridica, nu cred ca le-as da atentie :D

#45
Vladiutz

Vladiutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.11.2009
Akm daca Flower o murit demult tot o sa fie pomenita.Oare Zaphod mai traieste?Cred ca pana ceo murit so mai imperechiat.Dupa parerea mea cel mai de treaba ii Mitch. :coolspeak:

Attached Files



Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate