Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi
 Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...
 Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere

Casa noua finisata, teava incalzi...

Ce marca si model de DVD-RW sa cu...
 Achizitie camera video auto (II)

Baza de date cu imagini pe bani

Robotul martian european, revigor...

Are cineva o inregistrare Radio R...
 

Casa Verde 6kw 2000lei . Solar1000 a mai montat cineva cu ei ?

* * * * - 1 voturi
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
4 răspunsuri în acest subiect

#1
SSerban90

SSerban90

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Mesaje: 6
  • Înscris: 10.10.2021
Salutare tuturor, am reusit sa depun dosarul pentru fondurile casa verde si astept aprobarea , am cautat oferte de la mai multe companii ,printre care Romsir ,si am dat peste o oferta de 6kw contributie proprie 2000lei pe solar1000.com  , a mai montat/discutat cineva cu ei ? panourile sunt de la Dah Solar , par ok dar nu sunt chiar ca Longi ..
invertor INVT , stie cineva daca e bun ?

Multumesc

#2
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 2.053
  • Înscris: 08.08.2018
Heh, la banii aia puteai pune ~ 3 kw nu cu mult timp in urma. Interesant, sa ne tii la curent.

#3
Leo2006

Leo2006

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 11.094
  • Înscris: 30.08.2006
Astept sa apara si un program de finantare numit blocul verde. Cu 6kW renunt la centrala si ma incalzesc electric cu 2 AC-uri daca mai avem minime de 5 grade iarna.
Mai era unul care si-a imbracat peretii in panouri fotovoltaice.
[img]https://static.playtech.ro/unsafe/1140x641/smart/filters:contrast(5):format(webp):quality(80)/https://playtech.ro/wp-content/uploads/2023/07/Casa-din-Cluj-care-a-devenit-virala-pe-internet.-Locuinta-SF-de-care-se-mira-toata-lumea-a-fost-facuta-cu-bani-de-la-stat-800x446.jpeg[/img]

#4
cumparator

cumparator

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 26.805
  • Înscris: 11.03.2006

 SSerban90, on 01 august 2023 - 11:16, said:

Salutare tuturor, am reusit sa depun dosarul pentru fondurile casa verde si astept aprobarea , am cautat oferte de la mai multe companii ,printre care Romsir ,si am dat peste o oferta de 6kw contributie proprie 2000lei pe solar1000.com  , a mai montat/discutat cineva cu ei ? panourile sunt de la Dah Solar , par ok dar nu sunt chiar ca Longi ..
invertor INVT , stie cineva daca e bun ?

Multumesc

Esti sigur ca iti pun 6kW cu contributia ta de numai 2000 lei?

#5
FreeThinker

FreeThinker

    Mr.Nobody

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 6.767
  • Înscris: 16.08.2010
Și la Taw e tot 6 kW cu 2000 lei aport propriu, dar... zisul și făcutul sunt două.  Posted Image

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate