Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București
 nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 

Samsung Galaxy A34

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
alecsus27

alecsus27

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 01.07.2006
Mie abia azi mi-a intrat. A durat parca mai mult ca niciodata.

#20
mike-5

mike-5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 637
  • Înscris: 14.12.2007
Cum merge modulul gps al lui a34 cu waze, google maps,este ok ? Rutează ok în orașe cu blocuri/clădiri înalte ?

Edited by mike-5, 08 December 2023 - 14:43.


#21
xew

xew

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,571
  • Înscris: 30.12.2007
Prin tara e ok, oricum nu sunt multe cladiri care au peste 12 etaje. Am folosit mai mult waze, prea putin google map si e ok, nu am reprosuri.

#22
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,002
  • Înscris: 16.07.2015

View Postmike-5, on 08 decembrie 2023 - 14:42, said:

Cum merge modulul gps al lui a34 cu waze, google maps,este ok ? Rutează ok în orașe cu blocuri/clădiri înalte ?
Orice telefon apărut în ultimii ani, ar trebui să fie ok... Ce-i drept, dacă are dual-GPS, ajută în sensul reducerii interferențelor, de tip clădiri înalte, vegetație, ecranare etc., dar orice GPS ar trebui să fie ok prin orașe și nu numai.

Eu am A52 5G și e ok... Un Xiaomi Mi A1 deținut înainte, făcea numai figuri, uneori nu funcționa deloc GPS-ul.

#23
andreibanu

andreibanu

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 26.05.2015
Salut! As dori sa stiu ce tehnologie foloseste ecranul lui Samsung A34 5g? Intreb pentru ca videoclipurile dolby vision se vad foarte bine,ca la un telefon cu tehnologie dolby vision.
Si in general mi se pare mai bun decat imi imaginam. Nu mai avusesem de ceva timp telefon samsung si am zis sa-l iau pe acesta. Il am de doar 5 zile,dar m-a frapat calitatea imaginilor pe care le afiseaza pe youtube,acolo unde nord 3 de exemplu,de altfel telefon foarte bun,nu se descurca la fel de bine. A34 e cam la nivelul lui Xiaomi 13t(cred ca cu un mic minus) care are tehnologie dolby vision. Imgini lumimoase,cu rezolutie ridicata,culori pregnante.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate