Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Ati patit si voi?

* - - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
85 replies to this topic

#37
canarel

canarel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,521
  • Înscris: 13.10.2010

 Neaceasca85, on 16 mai 2023 - 13:04, said:

Putina viata privata avem si noi?

Auzi, tu-mi ești simpatic, ai și tu nebuniile tale, dar per total, empatizez cumva cu tine.
Te știe tot forumul și te accepta, ești chiar o marca pe anumite arii.
Da' cum poți tu sa vorbești de intimitate, când eu, care te citesc ocazional,  cu puțin efort, as putea veni la poarta ta.
Adică dacă as sta o zi în Slobozia și as pune niște întrebări pe colo-colo, din vorba-n vorba, cu câte amanunte ai dat tu despre tine și despre familia ta, despre casa, obiceiuri și firma voastră, eu zic ca te- as trage de mânecă la rând, la shaorma.

Hai, sa fiți sănătoși! Pe.la.Miesti ce mai e, unchiu'... ?

Edited by canarel, 16 May 2023 - 13:42.


#38
Sef-chenko

Sef-chenko

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,479
  • Înscris: 17.04.2006
Seful de magazin ce a spus?

A fost deschis la fun sau mutat? :D

#39
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010
N-am pățit.

#40
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 Argv, on 16 mai 2023 - 13:37, said:

Nasol.. Nu te lasa! Pune si pe facebook.

  O sa incerc. Mai intai sa invat cum se foloseste platforma. Nu am avut niciodata cont pe Facebook.

 Sef-chenko, on 16 mai 2023 - 13:42, said:

Seful de magazin ce a spus?

A fost deschis la fun sau mutat? :D

  A zis ca se muta din tara cu tot cu familie. Are avion in seara asta.

 YOUR_GOD, on 16 mai 2023 - 13:43, said:

N-am pățit.

    Sper daca vei pati, sa nu consideri ca e ceva anormal, pentru ca iti strica dispozitia cand vezi ce fel de oameni traiesc la oras.

#41
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 Neaceasca85, on 16 mai 2023 - 13:04, said:

In veci nu as pune pe forum ce cumpara sau ce mananc. Putina viata privata avem si noi? Zic mereu de shaorma dar nu am pozat-o nici pe Whatsapp.

   Poti sa incerci pe OnlyFans, dar vezi sa nu miroasa...

 robert23mg, on 16 mai 2023 - 13:52, said:

Nu mi s-a intamplat niciodata sa ajung pe banda, eu de mic copil am platit numai la self service slef pay self scan, si printre ratioane tot ca saraku, imi pun self-singur produsele in cos.
Cred ca as muri de rusine sa fiu in situatia ta, sa impart ACEEASI banda cu un plebeu.


   Mi-au dat lacrimile cand am citit ce ai spus. Daca vrei iti recomand un ghid cum sa recunosti o persoana care se afla la maxim a doua generatie la oras.

 canarel, on 16 mai 2023 - 13:41, said:



Auzi, tu-mi ești simpatic, ai și tu nebuniile tale, dar per total, empatizez cumva cu tine.
Te știe tot forumul și te accepta, ești chiar o marca pe anumite arii.
Da' cum poți tu sa vorbești de intimitate, când eu, care te citesc ocazional,  cu puțin efort, as putea veni la poarta ta.
Adică dacă as sta o zi în Slobozia și as pune niște întrebări pe colo-colo, din vorba-n vorba, cu câte amanunte ai dat tu despre tine și despre familia ta, despre casa, obiceiuri și firma voastră, eu zic ca te- as trage de mânecă la rând, la shaorma.

Hai, sa fiți sănătoși! Pe.la.Miesti ce mai e, unchiu'... ?

Lasa bre omul sa fie po pular pe forum. Ce ai cu el?

#42
FC72

FC72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,628
  • Înscris: 06.03.2005
Problemele astea existentiale apar doar la Lidl, sau mai precis la clientii Lidl.Pluteste in aer o stare de irascibilitate manifestata in special la casa.

#43
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021
Aviz pentru cei care sunt la a doua generatie la oras si care nu pot intelege unele lucruri pe care nu le intlnesc in mediul rural. Ce am postat eu este inspirat din al doilea exemplu care poate fi regasit in linkul de mai jos.

https://zoso.ro/3-supermarket/


La care ar putea fi adaugat ce scrie in comentariul de mai jos:

Attached Files



#44
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,386
  • Înscris: 01.12.2001

 mrsme21, on 16 mai 2023 - 13:18, said:



  Nu ai fost atent. Cineva si-a dat seama intr-o postare anterioara ca eu sunt cel cu lamaile, dar nu stiu daca si-a dat seama in ce parte este casierul. Oricum nu cred ca l-ar fi infleuntat in vreun fel.
La cate detalii ai dat, nu se putea determina unde e casa. Ai zis doar că tu erai cel din spate.
Daca tu erai cu lămâile nu e nicio problema. Îți trece greata rapid. Mai ales că ai jamai și Always-ul și hârtia igienică nu erau folosite.
Daca erau folosite aveai motive sa fii oripilat. Dar așa ...
De ce te plângi?

#45
business11

business11

    Info Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,845
  • Înscris: 13.07.2011
Si tu ai pus la coada fiecare produs in parte. Incearca si tu sa pui pe banda produsele cat mai eficient.

Uneori mai vad talentati dinastia la coada, care au 10 produse si au nevoie de 3 benzi ca nu isi organizeaza produsele. Atunci chiar l-as intelege pe clientul urmator care se chinuie sa isi pune si el niste produse pe banda.

In rest nu vad necesitatea topicului, puteai foarte frumos sa ii spui sa lase si el putina distanta intre produse sa nu ia covid unul de la celalalt.

#46
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,920
  • Înscris: 01.01.2010

 mrsme21, on 16 mai 2023 - 13:50, said:

Sper daca vei pati, sa nu consideri ca e ceva anormal, pentru ca iti strica dispozitia cand vezi ce fel de oameni traiesc la oras.
Eu cred ca nu este normal să-ți afecteze dispoziția orice nimic.

#47
ambr0zie

ambr0zie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,541
  • Înscris: 04.01.2006

 canarel, on 16 mai 2023 - 13:41, said:

Adică dacă as sta o zi în Slobozia și as pune niște întrebări pe colo-colo, din vorba-n vorba, cu câte amanunte ai dat tu despre tine și despre familia ta, despre casa, obiceiuri și firma voastră, eu zic ca te- as trage de mânecă la rând, la shaorma.
Slatina dom'le, de ce raspandesti informatii false.
Si vezi sa nu cumva sa ajungi cand e in Antalya sau Caciulata, ca nu-l gasesti si pierzi vremea.
Neaceasca, nu te supara, nici eu n-am stat cu ochii pe tine, dar tu chiar ti-ai povestit viata pe forum cu amanunte prea directe pentru un om care tine la viata privata.

On - nu stiu daca e de condamnat omul din spate. Si eu imi pun produsele pe banda cat mai strans, ca sa aiba loc si cel care va fi in spatele meu. Nu suport insa oamenii care se baga in cel din fata ca la marcajul om la om la fotbal, la cornere.
Ce nu inteleg e de ce a pus hartia igienica vertical, la prima miscare a benzii se rastoarna, dar e hartie igienica (nefolosita), asa ca nu strica nimic. M-ar deranja daca ar fi pus peturi de cola sau bere, cum pun multi, si eventual eu sa am printre produsele mele ceva fragil, peste care sa cada petul.

Edited by ambr0zie, 16 May 2023 - 14:46.


#48
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
La lidl de fiecare data se gaseste unul care sa se inghesuie in produsele mele. De multe ori ma apuc sa pun pe banda si se apuca si cel din spate... noroc ca in ultima vreme nu prea am cumparat multe produse la ce inflatie si ce scoruri sunt mai nou. Inainte umpleam caruciorul... de se stricau majoritatea prin frigider..Posted Image

#49
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 business11, on 16 mai 2023 - 14:34, said:

Si tu ai pus la coada fiecare produs in parte. Incearca si tu sa pui pe banda produsele cat mai eficient.

Uneori mai vad talentati dinastia la coada, care au 10 produse si au nevoie de 3 benzi ca nu isi organizeaza produsele. Atunci chiar l-as intelege pe clientul urmator care se chinuie sa isi pune si el niste produse pe banda.

In rest nu vad necesitatea topicului, puteai foarte frumos sa ii spui sa lase si el putina distanta intre produse sa nu ia covid unul de la celalalt.

   Salut! De cand te asteptam! Ai intarziat putin spre deosebire de cei ca tine care au comentat deja. Ce sa-ti spun? Faci parte din categoria celor care au fost de fata (te-am vazut) cand am facut poza si stii cu precizie cate produse am avut in total pe banda si cum erau aranjate. Chiar ma mir de ce mai comentezi, doar ai fost de fata.

P.S. asta daca iti poti imagina ca au mai fost si alte produse pe banda... e greu, dar stiu ca vei reusi!

#50
r_murphy

r_murphy

    ANTENIST SPALAT PE CREIER

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,115
  • Înscris: 30.04.2007
hi hi hi ... apa de precipitatii atmosferice, sa te vad ce faci cind clientul din spatele tau iti baga-n qour caruciorul, sau se lipeste de tine ca in inghesuiala din tramvai Posted Image
am niste texte de odata unul si-a lasat marfa pe banda si a plecat.

#51
Don_Costica

Don_Costica

    Mos cam nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,761
  • Înscris: 18.07.2022

 canarel, on 16 mai 2023 - 13:41, said:

Adică dacă as sta o zi în Slobozia și as pune niște întrebări pe colo-colo, din vorba-n vorba, cu câte amanunte ai dat tu despre tine și despre familia ta, despre casa, obiceiuri și firma voastră, eu zic ca te- as trage de mânecă la rând, la shaorma.
Intrebi degeaba in Slobozia, Ceasca isi plimba fizicul meserias prin Slatina.

#52
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 YOUR_GOD, on 16 mai 2023 - 14:42, said:


Eu cred ca nu este normal să-ți afecteze dispoziția orice nimic.


  Stiu. Oricum mai mult au reusit sa o faca cativa care au postat pe aici. Imi aduc aminte de perioada anului 2004 cand imi luasem un Ducati 749 galben in leasing si fiind mai incepator se trezeau tot felul de destepti care sa raspunda la misto unor intrebari pertinente de altfel, postate pe celebrul defunct forum www.sbz.ro
    Asa se intampla si azi chiar daca au trecut atatia ani.


P.S. Sa ma scuze cel care considera 3 lamai si 10 oua (atat cat apar in poza) un lucru care tine de viata privata, dar am inteles ca el se pricepe mai bine decat mine la asta. Ce voiam sa-i transmit este sa nu se supere ca am dezvaluit alt detaliu al vietii mele private, adica ca am avut Ducati 749 in 2004. Dar cu ocazia asta era si o dovada pentru ******* care a zis ca imi permit doar 3 lamai si 10 oua si imi ureaza succes la femei. Atata poti, atata spui.

Edited by mrsme21, 16 May 2023 - 15:00.


#53
mrsme21

mrsme21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 866
  • Înscris: 06.09.2021

 -koss-, on 16 mai 2023 - 14:50, said:

La lidl de fiecare data se gaseste unul care sa se inghesuie in produsele mele. De multe ori ma apuc sa pun pe banda si se apuca si cel din spate... noroc ca in ultima vreme nu prea am cumparat multe produse la ce inflatie si ce scoruri sunt mai nou. Inainte umpleam caruciorul... de se stricau majoritatea prin frigider..Posted Image

   Daca te aude MindArchitect, te face sarac si iti ureaza succes la femei. Asa ca evita sa dai pe forum astfel de detalii.

  Cat priveste experienta de la Lidl, sa stii ca sunt destule gaini pe forum care nu inteleg astfel de subtilitati. Dupa cum ai observat de altfel. Sunt genul care sar ca ******* in sus cu gura mare sau care se simt responsabili cu caterinca sau cu ironia pe forum. Asa cum sta bine unui erudit, ce sa mai.

#54
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Posts: 68,574
  • Înscris: 15.06.2004

 -koss-, on 16 mai 2023 - 14:50, said:

La lidl de fiecare data se gaseste unul care sa se inghesuie in produsele mele.
E banda scurta. Mergeti la carrefour ca e mai lunga.
Dca si acolo va pare scurta, recomand cu incredere:
Attached File  banda-carbune.jpg   362.52K   11 downloads

 Sef-chenko, on 16 mai 2023 - 13:42, said:

A fost deschis la fun sau mutat? Posted Image
Pai nu era nimic de Dezbatut.
Aici ne mai distarm un pic, mai ales ca are titlu de click bait.

Edited by eiffel, 16 May 2023 - 15:46.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate