Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Hotii voteaza hoti?!

Camera video masina

Zilele emailului din gospodaria n...

Best gaming laptop?
 Humane (2024)

Recomandare casti 100-150 lei

Schimbare bec far VW Touran 1T3

Plata impozit PF
 Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 

Ati patit si voi?

* - - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
85 replies to this topic

#73
jumperishere

jumperishere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 18.11.2021

View Postmrsme21, on 16 mai 2023 - 18:37, said:

  Imi dau seama ce fel de om esti daca zici ca aveai 1cm intre tine si cel din fata ta.
daca ti se pare normal sa atragi atentia unei persoane ca nu se da 1 cm mai la o parte, inseamna ca ai o problema medicala. iti recomand consult la dr. ori poate esti doar stresat in urma valului de comentarii pe topic

#74
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005

View Postmrsme21, on 16 mai 2023 - 12:40, said:

Ce parere aveti despre acest lucru? Va enerveaza cand se intampla? Apropo, cand a vazut cel din spate ca fac poza, si-a mutat imediat produsele putin mai in spate.
separatorul l-ai pus tu cealaltă persoana?

#75
vio69c

vio69c

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,849
  • Înscris: 17.08.2022
De regula separatorul il pune casierita, care intreaba clientul pana unde sunt produsele lui ca sa stie unde se opreste din marcat.
Sa analizezi distanta dintre separator si clientul din fata sau din spate este stupid si probabil ca tine de plictiseala.
Dar ce vina avem noi ?

Dar pentru ca suntem pe "fun", sa ne distram putin cu ocazia ce ni s-a oferit.....!

Edited by vio69c, 17 May 2023 - 00:10.


#76
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
ce este de analizat?
cand termini de pus marfa pui separator, dar incepi sa pui marfa imediat ce ajungi la banda, nu cand ajungi la casă

ar fi comic de n-ar fi tragic

#77
Don_Costica

Don_Costica

    Mos cam nebun

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,761
  • Înscris: 18.07.2022
Tot mosii sa va invete... Tineti dreacu' cosul in spatele vostru daca vreti spatiu.

#78
george_eu25

george_eu25

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,368
  • Înscris: 24.06.2008
n-am patit.

#79
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017

View Posteiffel, on 16 mai 2023 - 15:46, said:

E banda scurta. Mergeti la carrefour ca e mai lunga.
Dca si acolo va pare scurta, recomand cu incredere:
Attachment banda-carbune.jpg


Pai nu era nimic de Dezbatut.
Aici ne mai distarm un pic, mai ales ca are titlu de click bait.

La Craiova eu n-am Carrefour.. e pe coacere Careffour hypermarket in viitorul promenada de Craiova.. Sunt ceva mini marketuri Carrefour prin Craiova prin cartiere dar eu unul n-am pus niciodata piciorul in vreunul.

Umplu promenada Mall in Craiova si de panouri solare in parcare.. cum ii place lui NeaCeasca.. Posted Image
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/6SX0Ag2MvUg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Lucreaza si noaptea la el.. de vreo luna aud numai piuituri de la utilaje grele in cap.. Cand piuie 20-30 de dastea langa mine.. am ramas cu piuituri.. Partea buna e ca au explodat preturile la terenuri si locuinte in zona..s-au asfaltat toate strazile, stradutele. Alta viata.

Edited by -koss-, 17 May 2023 - 11:50.


#80
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005

View PostDon_Costica, on 17 mai 2023 - 06:16, said:

Tot mosii sa va invete... Tineti dreacu' cosul in spatele vostru daca vreti spatiu.
distanțare sociala un cos lungime

#81
mannyx92

mannyx92

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,008
  • Înscris: 15.04.2017
Eh cred ca stiu unde bate OP iar chestia asta ma enerveaza si pe mine.
Anume, cel din spatele meu, se impinge in mine, imi respira in ceafa doar doar sa isi puna mai repede produsele pe banda aia nenorocita, de parca nu ar mai apuca sa isi plateasca produsele. O disperare nejustificata...
Exact genul ala care se impinge cand se urca in metroul gol...

Edited by mannyx92, 17 May 2023 - 21:54.


#82
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,445
  • Înscris: 10.08.2005
daca nu se intelege in cuvinte, atunci in imagini, Dan Perjovschi

https://likeyou.com/...ghtmare-it-was/

#83
-koss-

-koss-

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,329
  • Înscris: 29.11.2017
Eu unul sunt obisnuit cu aglomeratiile.. chestia nasoala e ca ala care se impinge in mine sa nu fie gay sau vreun hot de buzunare..Posted Image

#84
helen76

helen76

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,410
  • Înscris: 17.10.2018
O dilema mare ,bine ca nu l a pus pe acel despartitor. Posted Image) Sunt sigilate deci

Edited by helen76, 03 June 2023 - 11:02.


#85
abac

abac

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,375
  • Înscris: 28.10.2018
Eu am prins un obicei de pe vremea pandemiei cand imi sufla lumea in ceafa la coada.

Intru la casa in fata caruciorului, il golesc pe banda in fata mea si las caruciorul ca un buffer de 1 metru si ceva. Nu zic ca am dat peste ghertoi care se intind pe banda ca sa puna produsele imediat dupa ale mele, peste caruciorul meu lasat ca bariera. Cand vad asta, ma duc inca 1-2 pasi impreuna cu banda lasand caruciorul mai in spate, la o lungime de brat.

Privirea plina de nervi si de venin a lipitorii din spate: priceless.

Edited by abac, 03 June 2023 - 11:11.


#86
jumperishere

jumperishere

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 603
  • Înscris: 18.11.2021

View Postabac, on 03 iunie 2023 - 11:10, said:

Eu am prins un obicei de pe vremea pandemiei cand imi sufla lumea in ceafa la coada.

Intru la casa in fata caruciorului, il golesc pe banda in fata mea si las caruciorul ca un buffer de 1 metru si ceva. Nu zic ca am dat peste ghertoi care se intind pe banda ca sa puna produsele imediat dupa ale mele, peste caruciorul meu lasat ca bariera. Cand vad asta, ma duc inca 1-2 pasi impreuna cu banda lasand caruciorul mai in spate, la o lungime de brat.

Privirea plina de nervi si de venin a lipitorii din spate: priceless.
ce faci cand esti intr-un magazin gen profi, mai mic, unde cosul e unul de mana ?
eu unul m-am ratzoit o data la cineva ca s-a bagat imediat dupa mine si nu a asteptat sa imi iau ''bagajul'' ... dar degeaba ca toti fac la fel. plin de oi... ce sa fac, sa ma cert cu toti ?

greseala e ca virgula casierul(a) ii preia imediat...acolo e buba unde se pot repara lucrurile

Edited by jumperishere, 03 June 2023 - 11:35.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate