Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google tv si open vpn

Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...
 Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...
 Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche
 recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti
 

Accesorii S23 Ultra

  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#109
eddy_teer

eddy_teer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,725
  • Înscris: 31.12.2013
Eu folosesc încărcătorul original de la S22 Ultra, încarcă în 55 de minute de la 35 % la 100 % .

#110
radulescu328

radulescu328

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 02.10.2015
O chinezărie de la 0 la 100% în 19 minute.Am S23 Ultra e de ras încărcarea rapida

#111
xtremealex15

xtremealex15

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,380
  • Înscris: 18.05.2010
Dovada că nu te documentezi temeinic înainte să cumperi un produs. Și nici nu era greu de aflat asta.

#112
feribalint

feribalint

    Il Consigliere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,458
  • Înscris: 24.05.2010

 radulescu328, on 02 decembrie 2023 - 19:40, said:

O chinezărie de la 0 la 100% în 19 minute.Am S23 Ultra e de ras încărcarea rapida
Las că te tine lejer bateria o zi întreagă la utilizare intensă...
Eu toate telefoanele le-am încărcat doar peste noapte și nu am avut probleme cu bateria.

#113
radulescu328

radulescu328

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,185
  • Înscris: 02.10.2015
Nu sunt impresionat vis-a-vis de durata de viata a bateriei- SOT -

#114
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,001
  • Înscris: 09.07.2009
are cineva husa de la Pitaka ? merita pretul la ea ? mc mult

#115
Johnao

Johnao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 688
  • Înscris: 11.03.2021

 mihu30, on 13 decembrie 2023 - 19:14, said:

are cineva husa de la Pitaka ? merita pretul la ea ? mc mult

am avut eu (am vandut S23U intre timp) si finisajele sunt super INSA acoperirea doar partiala a muchiilor laterale m-a deranjat mai mult decat ma asteptam, creaza o senzatie foarte ciudata, ca de zimti, la priza; inteleg ca la S24U designul huselor premium de aramida va fi cu acoperire completa pe laterale, intrucat nu mai e curbat ecranul, iar asta va fi super
legat de pret, eu am comandat din sua de BF si am platit 50 usd cu transport cu tot, livrare in cca 7 zile, deci a meritat
dar repet, oricat de bine se simte materialul si oricat de frumoase sunt accentele metalice de la camera, muchiile se simt nasol si nu am rezistat cu aceasta husa mai mult de 1 saptamana

#116
sugarcos

sugarcos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 898
  • Înscris: 17.02.2006

 mihu30, on 13 decembrie 2023 - 19:14, said:

are cineva husa de la Pitaka ? merita pretul la ea ? mc mult
Pentru mine merita, e subțire , are aderenta, protejează destul bine.Am avut căzături pe ciment incat s-a rupt husa in colt, telefonul intreg. Am avut spiegen thin fit care s-a rupt intr-o luna pe la colturi fără sa pice.

#117
SaltV45gui

SaltV45gui

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 02.12.2023
Merită folia de la Samsung https://www.emag.ro/...w/pd/DBX7B5MBM/

Cei care folosiți Pencil-ul, lasă urme?

#118
Seraph

Seraph

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 01.08.2006
S-pen-ul nu lasa urme si aluneca usor pe folia de la Samsung.

#119
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021

 SaltV45gui, on 14 decembrie 2023 - 17:41, said:

Merită folia de la Samsung https://www.emag.ro/...w/pd/DBX7B5MBM/

Cei care folosiți Pencil-ul, lasă urme?
este sticla sau plastic? Se simte ok?

#120
Seraph

Seraph

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 01.08.2006
Plastic. Da, se simte ok.

#121
adin67

adin67

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 584
  • Înscris: 10.05.2008

 mihu30, pe 13 decembrie 2023 - 19:14, a scris:

are cineva husa de la Pitaka ? merita pretul la ea ? mc mult

Am eu(cu dunga aceea galbena, verticala), comandata direct de pe siteul producatorului, mi-a venit in aprox. in 3 saptamani(48 USD). Daca merita depinde de gusturi si asteptari. Ma asteptam sa aiba un grip oarecare dar aluneca din mana si muchiile sunt taioase. In schimb da un aspect premium telefonului si ofera protectie suficienta la orice tranta cu podeaua. Am si de la Spigen dar da un aspect cam butucanos. Le mai schimb intre ele in functie de nevoie...

#122
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021
Foloseste cineva folie AlienSurface full? Nu imi plac husele dar sunt curios cum se simte aceasta folie.Multumesc pentru raspuns. Pentru S23U intreb, lateralele se monteaza fara gel? Parerile sunt binevenite cat mai multe

#123
sergiu08

sergiu08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,137
  • Înscris: 31.12.2013
Am găsit pe olx un magsafe de la Apple, sigilat, cam la o treime de preț față de cel din magazin. Totuși cum îl verific dacă e original?

Edited by sergiu08, 27 December 2023 - 13:22.


#124
lpc

lpc

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 11.08.2020

 SADIQ, pe 26 decembrie 2023 - 23:06, a scris:

Foloseste cineva folie AlienSurface full? Nu imi plac husele dar sunt curios cum se simte aceasta folie.Multumesc pentru raspuns. Pentru S23U intreb, lateralele se monteaza fara gel? Parerile sunt binevenite cat mai multe
Salut. Eu folosesc această folie doar pe display. Sincer iti spun că astept sa vin in tara să o schimb. Intradevar s-a  lipit bine dar in zona amprentei e ca și coaja de portocală. Eu folosesc s-penul si sa știi că lasa urme pe folie. Eu vreau să o schimb cu Sticla Securizata WHITESTONE DOME.

#125
RealMe

RealMe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 281
  • Înscris: 15.12.2023

 sergiu08, pe 27 decembrie 2023 - 13:21, a scris:

Am găsit pe olx un magsafe de la Apple, sigilat, cam la o treime de preț față de cel din magazin. Totuși cum îl verific dacă e original?
Hologramă

#126
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021

 lpc, pe 27 decembrie 2023 - 15:06, a scris:


Salut. Eu folosesc această folie doar pe display. Sincer iti spun că astept sa vin in tara să o schimb. Intradevar s-a  lipit bine dar in zona amprentei e ca și coaja de portocală. Eu folosesc s-penul si sa știi că lasa urme pe folie. Eu vreau să o schimb cu Sticla Securizata WHITESTONE DOME.
Multumesc. Cred ca oboseste la amprenta nu apuca sa se refaca...pun doar lateralele si spatele atunci...pe fata las ce am.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate