Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 Perioada de gratie inexistenta

Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...
 

Accesorii S23 Ultra

  • Please log in to reply
135 replies to this topic

#127
SADIQ

SADIQ

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 29.05.2021
Daca intereseaza pe cineva...mai bine montati la un service cv, e destul de dificil chiar daca am montat mereu acasa folii..pe laterale e o aventura enervanta. Imi place cum se simte totusi.

#128
sergiu08

sergiu08

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,132
  • Înscris: 31.12.2013

View PostRealMe, on 27 decembrie 2023 - 15:31, said:

Hologramă
E fake

#129
Motiu_florin

Motiu_florin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 141
  • Înscris: 28.12.2016
Sal, ce fel de suport auto folositi? Caut un suport auto pentru ce se monteaza pe gura de ventilatie, ca pe parbriz am inteles ca nu mai e legal ,zicea un politist azi catre mine....
Voi ce folositi? Al meu ce am folosit pt s22u nu mai rezista, ce mai am pe ventilatie posibil si din cauza ca masina e un ford din 2012 si grilele alea nu sunt fixe ci se misca in functie de cum vrei sa sufle aerul , si nu are prindere buna si cade suportul din cauza greutatii telefonului.

#130
mihu30

mihu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,000
  • Înscris: 09.07.2009
salutare colegi, o intrebare : voi ce adaptor folositi pentru casti de la usv-c catre jack de 3,5 mm..as vrea sa am o rezerva in cazul in care ma lasa bateria la casti ?

#131
Smitty

Smitty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 536
  • Înscris: 07.04.2023

 mihu30, on 16 februarie 2024 - 17:28, said:

salutare colegi, o intrebare : voi ce adaptor folositi pentru casti de la usv-c catre jack de 3,5 mm..as vrea sa am o rezerva in cazul in care ma lasa bateria la casti ?

Eu am unul original samsung, mai gasesto cu 60 de lei la orange shops, sau de la baseus.

#132
radulescu328

radulescu328

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,180
  • Înscris: 02.10.2015
Deoarece am cumparat doua incarcatoare degeaba , avand in familie un S23U si un S24U, va prezint un incarcator ieftin si bun comandat de pe Aliexpress pe la 65 de lei, set cu cablu de 100 w,  aproximativ 9 zile timp de primire a coletului : https://www.aliexpre....151318028zLGha

Attached Files


Edited by radulescu328, 18 March 2024 - 12:40.


#133
Johnao

Johnao

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 681
  • Înscris: 11.03.2021
pt cine este interesat de folie edge to edge la s23 ultra, am vazut recent montata folie PET, la 24gsm in Bucuresti, pret 60 lei; merita maxim; acopera complet si stabil tot ecranul, inclusiv partile laterale; aplicarea se face cu un dispozitiv de presurizare cu lampa UV incorporata, in 2 min se muleaza perfect si acolo ramane; nu cred sa mai existe ceva similar in piata, iar textura este f placuta, penul aluneca ok si nu lasa zgarieturi

#134
thechaser

thechaser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.08.2004
salutare.

pentru ca am vandut S23U, am ramas cu 4 carcase, abia folosite:
1: UAG Monarch Pro "AliExpress" edition - fake de UAG, dar e decenta pentru cei cativa lei pe care i-am dat pe ea. cu siguranta protejeaza foarte bine telefonul, insa partea de "carbon" este un matarial textil. Are MagSafe.
2: Samsung Silicone Grip - husa originala. nu mai am acea parte de cauciuc care se pune pe banda elastica. Cumparata de pe eMag
3: Nillkin Frosted Shield Pro - eMag
4: Spigen Ultra Hybrid Samsung Galaxy S23 Ultra Zero One - de pe eMag.

Le donez!!!

prefer sa nu trimit prin curier, dar daca este cineva interesat si plateste transportul, pot face si asta.
pentru detalii, pls DM

Attached Files



#135
thechaser

thechaser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.08.2004
Spigen și Nillkin au plecat către shadow_x3x.
Samsung și UAG rămân disponibile.

#136
thechaser

thechaser

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 567
  • Înscris: 04.08.2004
Au plecat toate husele :D

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate