Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce parere aveti de viteza/ modul ...

Love Lies Bleeding - 2024

Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...
 Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica

Ce componenta e asta si ce ziceti...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 

Cafeneaua Pasionaților de Fotbal.

* * * * - 10 votes
  • Please log in to reply
6878 replies to this topic

#6445
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,579
  • Înscris: 10.04.2009
[ https://images2.imgbox.com/21/02/bs8cLMBH_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/11/a0/AORX4NKT_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/9b/6a/amHgYdfM_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Penalty shootout (4-5)
https://streamin.me/v/84fae8cd


[ https://images2.imgbox.com/14/d7/pCmSJZBc_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/11/a0/AORX4NKT_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] [ https://images2.imgbox.com/b6/e3/yefcttCt_o.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Gudmundsson vs Ukraine (0-1)
https://streamin.one/v/92370837

Tsygankov vs Iceland (1-1)
https://streamin.me/v/6e588ccd

Mudryk vs Iceland (2-1)
https://streamin.one/v/aa9c993f

#6446
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,834
  • Înscris: 06.11.2018
TVR Sport intră în emisie sâmbătă,  30 martie 2024, la ora 07.00 http://www.tvr.ro/tv...45067.html#view

#6447
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Calin, minereu, Alex, iubitorule, sper ca pauza asta v-a prins bine si v-ati reincarcat bateriile pentru ultima turnanta a sezonului. :D Urmeaza doua luni pline, cu meciuri care pe care. Incepem chiar de maine. :)

Pana atunci, insa, azi avem un “aperitiv” interesant prin Franta: Lille-Lens.

#6448
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 02.06.2020
Din păcate ratez meciurile din acest weekend, abia apuc să văd finalul meciului Farul - FCSB duminică seara, de luni am început jobul, o săptămână lucrez în weekend, o săptămână nu. Săptămâna asta e cea care lucrez în weekend.

#6449
minereu

minereu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,656
  • Înscris: 22.02.2015
Lille Lens e interesant în seara asta.

#6450
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018

View PostBundesligaFan, on 29 martie 2024 - 08:26, said:

Calin, minereu, Alex, iubitorule, sper ca pauza asta v-a prins bine si v-ati reincarcat bateriile pentru ultima turnanta a sezonului. Posted Image Urmeaza doua luni pline, cu meciuri care pe care. Incepem chiar de maine. Posted Image

Pana atunci, insa, azi avem un “aperitiv” interesant prin Franta: Lille-Lens.
Mi-a prins bine până ieri până am văzut lista de accidentaţi actualizată a lui Chelsea şi mi-am adus aminte şi cât de prost e Pochettino

și mi-am mai adus aminte un lucru că Chelsea după pauzele pentru naționale revine foarte rău Și e posibil să facă o mare rușine sâmbătă

#6451
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,119
  • Înscris: 25.01.2021
Lasă Iubitorule nu fi trist,sunt alții mai necăjiți ca tine...Fanii fcsb-iști,li se inchide Orange-ul si nu-l mai pot vedea pe mm cum debitează Posted Image ...Era un adevărat cuib de fcsb-iști acolo,cu mm,Panduru,udrea,grădinescu,etc...La fix că se inchide,mai împrăștie din ei Posted Image ...
Are ocazia să preia din competiții TvrSport-ul Posted Image ...Cu o transmisie SD ”sigur” vor avea mulți urmăritori Posted Image ...Da‵ ar mai putea racola din rebuturile de la OrangeSport,ăia de mai sus ce rămân pe dinafară.Cu ei,cu Maroniccă si cu Ioana Cosma ar face Bingo Posted Image ...

#6452
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,119
  • Înscris: 25.01.2021

View PostBundesligaFan, on 29 martie 2024 - 08:26, said:

Calin, minereu, Alex, iubitorule, sper ca pauza asta v-a prins bine si v-ati reincarcat bateriile pentru ultima turnanta a sezonului. Posted Image Urmeaza doua luni pline, cu meciuri care pe care. Incepem chiar de maine. Posted Image

Pana atunci, insa, azi avem un “aperitiv” interesant prin Franta: Lille-Lens.
Asa e Fanule,revenim in forta si cand zic asta ma refer mai ales la Minereu, care e restant la greu Posted Image ...
Azi am 2 meciuri, Sepsi - CFR si Lille - Lens...Dar nu-mi spune ca te bagi si tu la grupa mare,adica la Ligue 1 Posted Image ...?

View PostAlexFCSB4, on 29 martie 2024 - 08:35, said:

Din păcate ratez meciurile din acest weekend, abia apuc să văd finalul meciului Farul - FCSB duminică seara, de luni am început jobul, o săptămână lucrez în weekend, o săptămână nu. Săptămâna asta e cea care lucrez în weekend.
Abia acum te apuci de muncă Posted Image ..?La vârsta ta,mai aveam puțin si ieșeam la pensie Posted Image ...

#6453
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018

View PostCalin72, on 29 martie 2024 - 17:14, said:

Lasă Iubitorule nu fi trist,sunt alții mai necăjiți ca tine...Fanii fcsb-iști,li se inchide Orange-ul si nu-l mai pot vedea pe mm cum debitează Posted Image ...Era un adevărat cuib de fcsb-iști acolo,cu mm,Panduru,udrea,grădinescu,etc...La fix că se inchide,mai împrăștie din ei Posted Image ...
Are ocazia să preia din competiții TvrSport-ul Posted Image ...Cu o transmisie SD ”sigur” vor avea mulți urmăritori Posted Image ...Da‵ ar mai putea racola din rebuturile de la OrangeSport,ăia de mai sus ce rămân pe dinafară.Cu ei,cu Maroniccă si cu Ioana Cosma ar face Bingo Posted Image ...
din ce mail a trimis Nicoară și apare în presă o parte vor fi păstrați cei mai importanți Bineînțeles că mai contează să fie și ei mulțumiți De contractele pe care le vor primi de la prima dar cred că vor fi păstrați Pandurul grădinescu Cosmescu Băleanu Au muncit mult să pună mâna pe ei grădinescu cel puțin este perechea lui Mocanu Pentru meciurile importante

cine știe poate ai ghinion și se mută emisiunile pe prima cu alte denumiri că și așa în timpul săptămânii nu prea e content seara pe intervalul 20  21 22

#6454
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Caline, mai bag si Franta cand nu sunt meciuri din Bundesliga si Premier League. Iar derby ul nordului nu se prea rateaza, mai ales ca nu are concurenta. :D

#6455
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,119
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 29 martie 2024 - 17:33, said:

din ce mail a trimis Nicoară și apare în presă o parte vor fi păstrați cei mai importanți Bineînțeles că mai contează să fie și ei mulțumiți De contractele pe care le vor primi de la prima dar cred că vor fi păstrați Pandurul grădinescu Cosmescu Băleanu Au muncit mult să pună mâna pe ei grădinescu cel puțin este perechea lui Mocanu Pentru meciurile importante
E de ”bine” atunci,dacă țin fosila grădinescu pt meciuri importante...Mare noroc că nu sunt nevoit să mă uit la prima,nici măcar la a doua Posted Image ...
Dar dacă tot mai țin din epave,ar fi păcat să-i abandoneze tocmai pe udrea si pe mm Posted Image ...Au ronțăit ăștia la rahat cu iz de oaie de-a lungul anilor...,că unde mai găsești așa personaje mânjite din cap până in picioare Posted Image ...?
Bine,udrea metru umblător Posted Image ,nici nu i-a trebuit mult ”material” pt a se mânji...Da‵ mm săracul de-o viață se tot chinuie să nu iasă din vorba stăpânului Posted Image ...A trebuit să fie prezent si la ”parada” ce a avut loc după parada lgbt...Aia in care se purifica cu agiasmă Posted Image ...
mm purificatorul Posted Image Posted Image  Posted Image  ...

View PostBundesligaFan, on 29 martie 2024 - 17:48, said:

Caline, mai bag si Franta cand nu sunt meciuri din Bundesliga si Premier League. Iar derby ul nordului nu se prea rateaza, mai ales ca nu are concurenta. Posted Image
Dar dacă era Franța la concurență cu La Liga Posted Image ...Ce băga-i...?

Edited by Calin72, 29 March 2024 - 18:01.


#6456
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Tot Ligue 1 la concurenta cu Spania. Dar depinde si de meciul de la francezi. :D

#6457
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018
Ia ziceți voi doi Călin și Bundesligafan că tot aveți vorbe împreună și vă leagă interesul pentru un antrenor Cum vedeți decizia lui Alonso de a mai rămâne se pare un sezon în Germania dar la Leverkusen?

Căline tu în special zi dați 30 de milioane pe Ruben Amorim?

Bayern a mai plătit și plătește pentru antrenori nu ar fi o surpriză să zicem o discuție cu brighton dar Liverpool nu prea e obișnuită să plătească pentru antrenori și mai ales sume impresionante așa

#6458
Calin72

Calin72

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,119
  • Înscris: 25.01.2021

View PostFANCHELSEA-BVB-MILAN, on 29 martie 2024 - 18:32, said:

Ia ziceți voi doi Călin și Bundesligafan că tot aveți vorbe împreună și vă leagă interesul pentru un antrenor Cum vedeți decizia lui Alonso de a mai rămâne se pare un sezon în Germania dar la Leverkusen?

Căline tu în special zi dați 30 de milioane pe Ruben Amorim?

Bayern a mai plătit și plătește pentru antrenori nu ar fi o surpriză să zicem o discuție cu brighton dar Liverpool nu prea e obișnuită să plătească pentru antrenori și mai ales sume impresionante așa
Preferam să mai rămână Klopp,da‵ cum el pleacă il prefer pe De Zerbi.
Alonso ăsta cam plin de scheme si nu prea știe ce vrea,probabil nu simte că pe moment are experiența necesară si nu poate fi la înălțimea rezultatelor obținute de Klopp...Altfel când te doreste Liverpool sau Bayern,nu stai la Leverkusen...

#6459
BundesligaFan

BundesligaFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,108
  • Înscris: 28.12.2016
Caline, nu poate fi de condamnat, parerea mea. Daca vrea sa ramana, asta e. Poate ca nu se simte pregatit sau poate asteapta Real Madrid din 2025, ca nu il vad pe Carlo acolo inca 2 ani.

De Zerbi e favorit sa vina la Bayern, dar nu prea l-as vrea. :) Se vorbeste si de revenirea lui Nagelsmann

#6460
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018

View PostBundesligaFan, on 29 martie 2024 - 19:02, said:

Caline, nu poate fi de condamnat, parerea mea. Daca vrea sa ramana, asta e. Poate ca nu se simte pregatit sau poate asteapta Real Madrid din 2025, ca nu il vad pe Carlo acolo inca 2 ani.

De Zerbi e favorit sa vina la Bayern, dar nu prea l-as vrea. Posted Image Se vorbeste si de revenirea lui Nagelsmann
Păi contractul așa este și făcut lui Carlo ca dacă rezultatele nu merg să fie trecut pe linie moartă vezi Doamne consilier

#6461
AlexFCSB4

AlexFCSB4

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,396
  • Înscris: 02.06.2020
Am ajuns acasă de la job și am dat de faptul că CFR a făcut egal cu Sepsi. E adio titlu pentru CFR?

#6462
FANCHELSEA-BVB-MILAN

FANCHELSEA-BVB-MILAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,568
  • Înscris: 30.07.2018

View PostAlexFCSB4, on 29 martie 2024 - 22:36, said:

Am ajuns acasă de la job și am dat de faptul că CFR a făcut egal cu Sepsi. E adio titlu pentru CFR?
făcu egal mutu care vrea să ajungă rege în serie a îl vor suna aia cum așteaptă și Petrescu telefonul de la ChelseaPosted Image Posted Image

Edited by FANCHELSEA-BVB-MILAN, 29 March 2024 - 22:45.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

5 user(s) are reading this topic

2 members, 3 guests, 0 anonymous users

Calin72, Sidorin

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate