Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Consum ulei masina de tuns iarba...

"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni
 Recomandare drona

Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...
 Schimbare certificat de inmatricu...

Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...
 Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam
 

Colete Online

* * * * * 2 votes
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,406
  • Înscris: 08.02.2011
Spui că vrei in scris dovada cântăririi pe aparat verificat metrologic.

#20
lost_in_a_dream

lost_in_a_dream

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,688
  • Înscris: 03.07.2019
Pana la urma, Colete Online, sunt tepari?
Cautam informatii despre ei si am ajuns aici.

#21
Maone

Maone

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 13.04.2024
Problema cu recantaritul o au și cei de la woot, acum eu folosesc trimite-ieftin.ro au preturi foarte bune la Cargus și fan Courier.

#22
Xman_ghio

Xman_ghio

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,216
  • Înscris: 26.06.2009
Problema nu e la colete-online sau site-urile similare. Problema este ca firmelor de curierat nu le convine ca firma respectiva trimite cu discounturi. Asa ca incearca sa tepuiasca clientii cu recantarirea si sume in plus astfel incat clientii sa nu mai apeleze la respectivele site-uri.

Exemplu de saptamana trecuta: un plic cu fix 3 coli trimit de pe colete-online cu DPD. Declar greutatea 250g, desi avea 45g (am facut poza - mai nou fac de fiecare data poza cu cantarul si coletul/plicul trimis). Seara mail de la colete-online ca DPD a recandtari plicul si el are... 2.4kg!!! Bah esti nebun??? Cum sa aiba 3 coli intr-un plic atata??? Am raspuns la mailul de la colete-online ca vreau reclamatie si le-am trimis poza. Au deschis reclamatie si in 2 zile a raspuns DPD: eroare de cantarire :-)

Adica incearca la clientii colete-online. Cine e fraier si o musca (ca nu are poze) atunci plateste sume suplimentare. Cine e documentat si argumentat: le spune ca le pare rau si nu mai factureaza suplimentar. Niste idioti (curierii)!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate