Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat ar costa acest poster, se poa...

Cum sa scapam de sobolani?

Alser Forest SA, a dat teapa de 1...

COD Eroare ABS ( Ford Mondeo MK5 )
 Implanturi dentare clinici Consta...

Viata cu butelie versus retea de ...

Nelamurire succesiune

Roka Residence Doamna Ghica
 Concediu medical pe zile din urma

Receiver satelit care sa faca aut...

Recuperare sim/eSIM digi.

charger "laptop de muzeu"...
 apartament vandut de tatal sotiei...

Socializare -grupuri

Puteti sa-mi indicati numele soft...

Pret zugravit
 

Pericolul din spatele retelelor de socializare

* * * * - 4 votes
  • This topic is locked This topic is locked
113 replies to this topic

#73
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,504
  • Înscris: 10.08.2005
aia pe care o atingi

iertata fie-mi rautatea, dar sunt singurul care vede o asemanare ?
Attached File  the ring.png   360.46K   32 downloads
Attached File  tmg-facebook_social.jpg   34.75K   30 downloads

#74
Lexon

Lexon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,600
  • Înscris: 07.08.2011

 pro-civilizatie, on 25 ianuarie 2022 - 00:06, said:

Rețele trebuie să fie absolut libere să aibă absolut orice conținut.
In realitate rețele educa oamenii și îi fac mai civilizați.
Adica se imbogatesc din "civilatorul" continut viral?
Tu tot pe retele te-ai civilizat?
Vestea proasta e ca retelele de socializare nu civilizeaza ci fac profit.
Ceea ce percepi tu ca civilizant sunt de fapt reguli impuse de legislatie.

#75
stoshiba

stoshiba

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,872
  • Înscris: 22.02.2014
Tipa a cumparat acea cutie cu prezervative, dupa ce s-a filmat.

#76
modoran

modoran

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,438
  • Înscris: 08.02.2011

 un_el, on 24 ianuarie 2022 - 21:29, said:

Intrebare: unde-s agentii de paza si dispecerul care trebuia sa urmareasca camerele? Altfel sunt cu ochii pe tine orice ai face, esti considerat hot de la primul pas pe care l-ai facut in magazin.


Pai unde sa fie ? Pe tiktok pe telefon, ziua trece si leafa merge.

#77
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

 stoshiba, on 25 ianuarie 2022 - 08:28, said:

Tipa a cumparat acea cutie cu prezervative, dupa ce s-a filmat.


De unde stii? La cat de dusa cu capul eate, eu nu cred le-a cumparat dupa. Oricum treaba asta se poate verifica usor pe camerele de supraveghere.

#78
MarianG

MarianG

    be that as it may

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,504
  • Înscris: 10.08.2005

 stoshiba, on 25 ianuarie 2022 - 08:28, said:

Tipa a cumparat acea cutie cu prezervative, dupa ce s-a filmat.
Ai dovezi ?

#79
Lexon

Lexon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,600
  • Înscris: 07.08.2011
Ea trebuie sa aiba dovezi...

#80
tigerheart

tigerheart

    Savage Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,927
  • Înscris: 07.08.2008
Attached File  screenshot_1376.jpg   182.5K   28 downloads
Daca aia din clip e Viorica atunci inseamna ca e prezenta si pe OnlyFans Posted Image sper ca nu le-a fost greu politistilor sa o gaseasca, e destul de "prezenta" in online, apare undeva si numele ei.

Edited by tigerheart, 25 January 2022 - 16:00.


#81
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,011
  • Înscris: 16.07.2015
Asta e una din specimenele care și-au luat țara "înapoi", bănui? Îi știți, patrioții de 1 dec. și 24 Ian. Mă refer la "valorile" țării adică și unii diasporeni. România normală, e mică, mică de tot și ăștia n-au nimic în comun cu aceasta.

Edited by Vlad_22, 25 January 2022 - 16:14.


#82
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 399,554
  • Înscris: 08.10.2015

 MembruAnonim, on 24 ianuarie 2022 - 18:42, said:

COMUNICAT Auchan Retail România
și vă asigurăm că am demarat toate procedurile legale în acest sens. Siguranța și încrederea clienților sunt esențiale pentru noi, nu ne putem juca”, a transmis Auchan Retail România.
https://cluj24.ro/o-...aft-101532.html




Auchan a demarat un cacat pansat. Auchan se pare ca nu a demarat nicio procedura legala. Politia Sibiu a dat comunicat prin care informeaza ca nu a fost inregistrata nicio planegere din partea Auchan.



“Ca urmare a apariției pe rețelele de socializare a unui videoclip care înfățișează o tânără, în timp ce ar deteriora produse dintr-un hipermarket din județul Sibiu, Compartimentul Relații Publice din cadrul I.P.J. Sibiu este abilitat să comunice următoarele:
La nivelul Inspectoratului de Poliție Județean Sibiu, s-a deschis o anchetă, în vederea identificării persoanei în cauză și stabilirii situației de fapt, pentru aplicarea măsurilor legale în consecință.
Până în prezent, la I.P.J. Sibiu, nu a fost înregistrată nicio plângere din partea unității comerciale, astfel încât cercetările sunt demarate din oficiu.”, spun reprezentanții Poliției Sibiu.

Edited by MembruAnonim, 25 January 2022 - 18:14.


#83
Lexon

Lexon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,600
  • Înscris: 07.08.2011

 Vlad_22, on 25 ianuarie 2022 - 16:13, said:

Asta e una din specimenele care și-au luat țara "înapoi", bănui? Îi știți, patrioții de 1 dec. și 24 Ian. Mă refer la "valorile" țării adică și unii diasporeni. România normală, e mică, mică de tot și ăștia n-au nimic în comun cu aceasta.
Ce legatura are?
Fata doar isi creeaza o audienta iar acea audienta ii acuce bani.
Ce treaba are asta cu "valorile" despre care vorbesti tu? Ba chiar din contra, banul conteaza!
Romania normala nu mai stiu unde e, daca tu o gasesti dau o bere numai sa mi-o arati si mie, pe zi ce trece cred tot mai tare ca e doar un mit...

#84
papagalu_motzat

papagalu_motzat

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 612
  • Înscris: 16.10.2021
Trebuie legislatie mai severa pentru porcarii din astea.Si pedepsele ca fura un sarac niste mancare din alimentara tot asa nuantate ,nu i dai puscarie daca a furat ca e pe strazi si n are ce sa manance , iar pe asta o lasi sa si faca decap prin magazine.Mai prosteste si alti idioti care n au ce face si se apuca si aia de tampenii.

#85
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,011
  • Înscris: 16.07.2015

 Lexon, on 25 ianuarie 2022 - 18:44, said:


Ce legatura are?
Fata doar isi creeaza o audienta iar acea audienta ii acuce bani.
Ce treaba are asta cu "valorile" despre care vorbesti tu? Ba chiar din contra, banul conteaza!
Romania normala nu mai stiu unde e, daca tu o gasesti dau o bere numai sa mi-o arati si mie, pe zi ce trece cred tot mai tare ca e doar un mit...
Ehe, colegu, mai mare decât la prima vedere. Stai liniștit, sunt destule specimene precum dânsa în țara asta, cu comportamente asemănătoare, chiar dacă nu găuresc musai prezervative.

#86
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,060
  • Înscris: 31.07.2007

 Lexon, on 25 ianuarie 2022 - 18:44, said:

Ce legatura are?
Fata doar isi creeaza o audienta iar acea audienta ii acuce bani.

Foarte bine, ca avocatii sunt scumpi.

#87
Vlad_22

Vlad_22

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,011
  • Înscris: 16.07.2015
Dacă asta înțelege colegul Lexon prin audiență, zic ca ultimul rămas să închidă lumina...

Edited by Vlad_22, 25 January 2022 - 19:17.


#88
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,362
  • Înscris: 24.11.2006
Fara minte, atat pot spune, prea mult tam-tam.

Edited by un_el, 25 January 2022 - 19:25.


#89
calle

calle

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 944
  • Înscris: 04.03.2009
Mama mia,judecand dupa spusele multor forumisti eu ar fi trebuit sa fac cativa zeci de ani de puscarie, sa fiu batut, exilat , tranchilizat si reeducat la cate porcarii am facut. La fel si multi din prietenii/ prietenele mele. Doamne ajuta ca nu au ei putere de decizie. Auzi la voi, puscarie pt ca a intepat prezervative si le-a pus inapoi pe raft. Da , o amenda merge pt distrugere . E responsabilitatea utilizatorului sa verifice ce foloseste, inclusiv prezervativele.

 MembruAnonim, on 25 ianuarie 2022 - 10:34, said:




De unde stii? La cat de dusa cu capul eate, eu nu cred le-a cumparat dupa. Oricum treaba asta se poate verifica usor pe camerele de supraveghere.

Tu de unde stii ca nu a cumparat-o? Ca ai vazut la TV? Ba voi credeti orice rahat rerumegat dau astia la TV . La fel ca aia cu balena albastra , ca s-ar fi sinucis mii de copii - unii chiar au pus botu. La fel ca cimitirele comune  de la Covid . In Canada au facut ancheta , au cerut civili sa verifice cine sunt ingropatii...aaaa...pai nu ca alea erau doar niste imagini pt media -ele nu exista. Astia la TV si in presa mint non-stop sau fac din tantar armasar. Si voi ii credeti. Ma duc si eu acum sa intep niste prezervative , ma filmez pe tik tok, ma prezint cu ele la casa si le cumpar ( asta dupa ce m-am filmat ca le-am pus inapoi la raft. Dupa public filmarea si martorii lui TV  se agita in  fata tubului ca cum doamne. In timpul asta politia se sesizeqza si eu le dau jet cand le arat bonu di paketu de prezervative intepate.

#90
un_el

un_el

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,362
  • Înscris: 24.11.2006

 calle, on 25 ianuarie 2022 - 19:27, said:

Mama mia,judecand dupa spusele multor forumisti eu ar fi trebuit sa fac cativa zeci de ani de puscarie, sa fiu batut, exilat , tranchilizat si reeducat la cate porcarii am facut. La fel si multi din prietenii/ prietenele mele. Doamne ajuta ca nu au ei putere de decizie. Auzi la voi, puscarie pt ca a intepat prezervative si le-a pus inapoi pe raft. Da , o amenda merge pt distrugere . E responsabilitatea utilizatorului sa verifice ce foloseste, inclusiv prezervativele.

Si esti tare mandru de tine, asa-i?
Tu cand le cumperi sau prietena va uitati cu atentie la ambalaj? Daca te apuci de treaba si vezi ca scapa ce faci: le vulcanizezi sau le dai retur? Sufli in ele, le umpli cu apa sau cum procedezi ca sa le verifici integritatea? E o inconstienta si cu asta basta! Puscarie? Cam ar trebui, eventual pusa sa plateasca toate balonasele de pe stocul magazinului, sa-i iasa tiktokul din cap. Responsabilitatea utilizatorului? Hai sa-ti zic cum este cu responsabilitatea utilizatorului: nimeni dar absolut nimeni nu citeste instructiunile de utilizare, la orice ai vrea tu, inclusiv balonasele astea. Nu va mai dati zmei ca nu prea merge.

Edited by un_el, 25 January 2022 - 19:40.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate