Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 betano.ro

Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil
 

Huawei Watch GT 3

- - - - -
  • Please log in to reply
144 replies to this topic

#73
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Din ce am înțeles în Germania au asa ceva. Deci e posibil și la noi. Important e sa vrea și  băncile românești

#74
B_XXV

B_XXV

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,438
  • Înscris: 20.02.2010

View Postelmacount, on 18 august 2022 - 16:18, said:

Din ce am înțeles în Germania au asa ceva. Deci e posibil și la noi. Important e sa vrea și  băncile românești
Aplicația Huawei Pay a fost lansată în China, Rusia, Hong Kong (China), Pakistan, Singapore, Macao (China) și Thailanda.
Aplicația Card de acces a fost lansat în China, Malaezia, Filipine, Thailanda, Vietnam, India, Bangladesh, Cambodgia, Hong Kong (China), Laos, Macao (China), Myanmar, Nepal, Papua-Noua Guinee, Singapore, Sri Lanka, Taiwan (China), Fiji, Tonga, Indonezia, Insulele Solomon, Brunei, Insulele Maldive, Insulele Cook, Polinezia franceză și Nauru

#75
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011


Aplicația Huawei Pay a fost lansată în China, Rusia, Hong Kong (China), Pakistan, Singapore, Macao (China) și Thailanda.
Aplicația Card de acces a fost lansat în China, Malaezia, Filipine, Thailanda, Vietnam, India, Bangladesh, Cambodgia, Hong Kong (China), Laos, Macao (China), Myanmar, Nepal, Papua-Noua Guinee, Singapore, Sri Lanka, Taiwan (China), Fiji, Tonga, Indonezia, Insulele Solomon, Brunei, Insulele Maldive, Insulele Cook, Polinezia franceză și Nauru
[/quote
Atunci soluția ar fii sa facă o aplicatie curve pentru ceas. Cred ca pentru ei ar fii mai simplu

#76
ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 07.08.2009
Asta mi au zis și mie acum un an ca vor fi posibile plățile prin nfc în toamna anului acesta dar nu au o certitudine.
Deci credibilitatea Huawei pierde destul demult teren și destul de repede, în timp vom vedea dacă pot supraviețui cu "mangleala" asta din ani 90 sau a site-urilor ieftine chinezești.
Nu sunt instare sa facă o aplicație de mail pentru purtabilele sa poți direcționat e-mailul din alte conturi.
Nu sunt instare sa aducă limba romana pe Celia sau Amazon alexa, ca de google asistent nu întra în discuție.
A pe alte ceasuri și telefoane nfc-ul se poate folosi sa deschizi iale smart ei nici asta nu sunt în stare sa facă.
Nici pe telefoane Huawei nu poți inrola nfc tag-uri nu accepta.
Cred ca au mai rămași companie 6-8 angajați care trebuie sa facă tot de la soft la produse fizice și alea de acasă.. glumesc evident.. sau asa o fi din ce scot pe piața.

Edited by ecsclusiv4u, 18 August 2022 - 20:57.


#77
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Meanwhile, la concurență:

Attached Files



#78
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Prefer calitatea Huawei titan cu safir. Nu mi-e greu sa bag mana în buzunar după card sau teledon

#79
ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 07.08.2009
Nu cred ca este titan și nici safir  nu găsesc nicăieri un drop test cu ultimele ceasuri de la Huawei, citisem undeva ca geamul are o pelicula de safir sintetic nustiu cât la suta. Pentru mine și cred ca și pentru alți nu își justifica prețul produselor, dar da poate pentru mine e scump pentru alți extrem de ieftin. Poi atunci ce sens are ceasul sa îl mai ai dacă tot bagi mina după card sau telefon, nu dorim un confort prin achiziția lor asa iei un ceas bun care are și calitate și își menține și prețul ba chiar la unele și cresc pretul în timp.

Edited by ecsclusiv4u, 19 August 2022 - 16:44.


#80
elmacount

elmacount

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 342
  • Înscris: 19.07.2011
Crede ma ca am tissot cu safir și este. Nu sa zgâriat nici unul nici altul de când le am. Și nu le am menajat deloc. La titan nu știu nici eu exact dar cureaua totuși este foarte ușoară. Nu poate sa fie metal.poate alt aliaj

Edited by elmacount, 19 August 2022 - 17:24.


#81
ecsclusiv4u

ecsclusiv4u

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 660
  • Înscris: 07.08.2009
Te cred am un întreg arsenal de la Huawei telefoane ceasuri cantar căști și watch 3 pro de când sa lansat nu întra în discuție calitatea hardware extrem de buna dar atitudinea companiilor în general nu mai au măsură din cauza noastră

Edited by ecsclusiv4u, 19 August 2022 - 17:33.


#82
wass

wass

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 07.02.2006
Am tot citit review-URI ca in combinație cu iOS se deconectează foarte des și la distante destul de mici …2-3m. E adevărat? Sunt puțin indecis între un gt3 și un Apple Watch se.

#83
max_01

max_01

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,403
  • Înscris: 07.02.2017
Gt3 pro face o echipa buna cu un telefon Samsung Galaxy A52 5G?Mai ales pe parte de apeluri telefonice, sms și mesaje whatsaap?
Se justifica diferenta de preț între Gt3 pro și Gt2 Pro?

Watch 3 Pro ar fi o alternativa mai bina decât Gt3 Pro?As vrea sa folosesc ceasul și la înot/snorkeling.

Edited by max_01, 21 August 2022 - 09:12.


#84
manic_user

manic_user

    Slightly Older Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,306
  • Înscris: 16.01.2007
Eu am înotat în mare cu un Watch GT 3 Pro, ori de câte ori am intrat în apă, timp de 6 zile.

#85
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004

 wass, on 19 august 2022 - 17:35, said:

Am tot citit review-URI ca in combinație cu iOS se deconectează foarte des și la distante destul de mici …2-3m. E adevărat? Sunt puțin indecis între un gt3 și un Apple Watch se.

Mai bine te uiti la Garmin sau Suunto decat la SE, care este foarte vechi si nu mare sa ne fie mirarea sa-i taie accesul la softuri noi.

#86
Hazard

Hazard

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,587
  • Înscris: 11.01.2004
Salut. A folosit cineva elementele de protectie? Huse, folii de sticla? Husa ma intereseaza pt situatii gen bicicleta, drumetii...

#87
wass

wass

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 361
  • Înscris: 07.02.2006
Garmin la bani de SE…nu prea am văzut cine știe ce…și nu prea m-aș arunca la fenix. Îmi place totuși cum arată huawei-ul…văzusem pe topicul de la gt2 pro ca azi au si reducere 20%. Totuși ar fi la jumate de preț fata de SE.

#88
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Am comandat și eu unul , mai mult de curiozitate de la Altex - elite edition stainless la 720 leones.

#89
Marius3k

Marius3k

    Rechin de stepă, "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,677
  • Înscris: 14.03.2006
Nu a venit nici în zi de astăzi, cel mai probabil l-au șutit cei de la curierat - nu dăm nume dar au logo cu portocaliu.
Astăzi este la reducere pe eMag - la ~850 lei.

#90
zcristi

zcristi

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 13.03.2004
Excelent raportul calitate/pret in conditiile in care l-am prins de la Altex cu 680 de lei (promotie & vocher). Am intrat in posesia lui a doua zi (optasem ptr. ridicarea din magazin). Imbunatatiri vizibile fata de modelul precedent detinut (GT2e).

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate