Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...
 problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox
 Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani
 Ar trebuii sa vindem imobiliarele...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...
 

Satul de viata

* * - - - 6 votes
  • This topic is locked This topic is locked
68 replies to this topic

#55
tehnics

tehnics

    acolo unde vara-i zi la miezul noptii

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,845
  • Înscris: 01.11.2005

View PostRangerBoy, on 08 octombrie 2021 - 10:06, said:

Si ce vrei sa fac, sa ma duc la el in oras cu un buchet de flori?!
deja din atitudinea asta iti exprimi cat de multa empatie ii porti lui florinel...

#56
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020
Daca voi nu simtiti empatie pentru el aruncati cu pietre in aia care simt, sa va fie rusine!

#57
Ineedhelp22

Ineedhelp22

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 30.09.2021
Uite te la video-ul asta daca cunosti engleza https://m.youtube.co...h?v=_wht2dxb3Fk

#58
burlan

burlan

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 490
  • Înscris: 07.06.2006

View PostAndreysc7, on 09 iulie 2021 - 08:56, said:

Deci in medie , cand termini liceul ai cel putin 18 ani , iar in prezent ma gandesc ca ai undeva la 22...
Spui ca 12 clase iti ajung, cu facultatea nu ti-ai batut capul ... stii sa faci ceva  ? Adica ai vreun skill ?

Stiu ca se fac angajari si in contructii, iar salariile minime sunt 3000RON net . Sa iti iei undeva o garsoniera sau sa te muti cu cineva, ajung. Pana la urma nu ai nici vreo calificare. Va fi greu , dar pe plan psihic va fi mult mai bine si va compensa Posted Image  .
PS : ca ai zis de paleti si febra musculara... aia o faci odata , ca nu esti muncit. Dupa prima febra musculara, nici nu vei mai face decat daca te puturosesti iara


NU se refera la munca, ci mai mult la zona ta confort din care trebuie sa iesi ...Greu mai e si cu responsabilitatile , Dumnezeule mare ...

Ca sa iti dau si o solutie pe placul tau , doar ca na, nu o sa mai fie mamica prin preajma sa iti faca de mancare si sa iti spele chilotii ... mergi pe sate , plm, sunt case goale cacalau. Te cazezi intr-una, poate gasesti si vreo duduie cu 2-3 copii (practic continui save game-ul altui tip) si stai acolo , ca iti platim noi ajutorul social Posted Image
cine l baga-n seama cu 3000 de RON net pe luna?
BA, voi sunteti cel putin nebuni , nu vedeti cum sunt femeile din ziua de azi?

#59
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020

View Postburlan, on 17 martie 2022 - 13:22, said:


cine l baga-n seama cu 3000 de RON net pe luna?
BA, voi sunteti cel putin nebuni , nu vedeti cum sunt femeile din ziua de azi?
majoritatea de pe forum au in jur de 50 de ani, nu mai sunt la curent cu mersul lucrurilor. Sunt destui labari infecti cu cosuri pe moaca care le venereaza pe retelele de socializare, de acolo au incredere de sine asa mare.
Ia sa nu le mai dea nimeni atentie, n-ar mai face figuri.

#60
Andreysc7

Andreysc7

    3D Modeler / Automotive Artist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,668
  • Înscris: 05.02.2012

View Postburlan, on 17 martie 2022 - 13:22, said:

cine l baga-n seama cu 3000 de RON net pe luna?
BA, voi sunteti cel putin nebuni , nu vedeti cum sunt femeile din ziua de azi?

LMAO ... eu am 31 de ani , in cazul in care RangerBoy crede ca toti de pe forum au in jur de 50 de ani (desi nici asta nu e o problema) .
Am prieteni ce locuiesc cu parintii si care nu se scalda in bani. Schimba femeile ca pe ciorapi :lol:
Faptul ca nu stii tu sa te bagi in seama si ai nevoie sa compensezi pe partea financiara e partea a doua , dar poti "trage la poarta" si fara a face mari "investitii" :)

#61
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020

View PostAndreysc7, on 19 martie 2022 - 03:02, said:



LMAO ... eu am 31 de ani , in cazul in care RangerBoy crede ca toti de pe forum au in jur de 50 de ani (desi nici asta nu e o problema) .
Am prieteni ce locuiesc cu parintii si care nu se scalda in bani. Schimba femeile ca pe ciorapi :lol:
Faptul ca nu stii tu sa te bagi in seama si ai nevoie sa compensezi pe partea financiara e partea a doua , dar poti "trage la poarta" si fara a face mari "investitii" :)
din ce oras esti?

#62
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Post_-AppleS-_, on 08 iulie 2021 - 20:27, said:

doar printesele isi permit sa stea confortabil cu mamica si fratiorul pe banii fratiorului, iti sugerez sa te uiti bine intre picioare si daca nu ai ce au femeile inseamna ca ai belito si trebuie sa te autosustii singur
Cum dreaQ sa nu te apuce scarba cand citesti ce debiteaza specimenele de inceli misogini de pe forum?…

#63
cosmin_235423

cosmin_235423

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 17.06.2018

View PostMembruAnonim, on 23 martie 2022 - 20:45, said:


Cum dreaQ sa nu te apuce scarba cand citesti ce debiteaza specimenele de inceli misogini de pe forum?…

Pai și nu are dreptate?

Din cauza asta nici n-ai sa vezi femei pe drumuri - decât urate de sperie câinii.

Pe când ca barbat trebuie sa muncești să-ți găsești locul în lume.
In cazul asta săracul copil a fost eșuat de părinți, practic doar l-au furajat - zero cunoștințe și învățăminte despre lume.
Iar asta e un caz tipic de "barbat" crescut de o mamă singură.
E trist.


#64
cosmin_235423

cosmin_235423

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 17.06.2018
Nu înțeleg de ce realitatea e așa greu de acceptat.

#65
al3xUnder

al3xUnder

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 310
  • Înscris: 04.03.2009

View PostAndreysc7, on 19 martie 2022 - 03:02, said:


LMAO ... eu am 31 de ani , in cazul in care RangerBoy crede ca toti de pe forum au in jur de 50 de ani (desi nici asta nu e o problema) .
Am prieteni ce locuiesc cu parintii si care nu se scalda in bani. Schimba femeile ca pe ciorapi Posted Image
Faptul ca nu stii tu sa te bagi in seama si ai nevoie sa compensezi pe partea financiara e partea a doua , dar poti "trage la poarta" si fara a face mari "investitii" Posted Image

Sigur in Bucuresti? :)) Daca ele sunt studente si ei la fel, poate ca da.

#66
cosmin_235423

cosmin_235423

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 815
  • Înscris: 17.06.2018

View Postal3xUnder, on 24 martie 2022 - 13:25, said:

Sigur in Bucuresti? Posted Image) Daca ele sunt studente si ei la fel, poate ca da.
petarde gasesti pe toate drumurile si in toate satele.
problema e ca le gasesti greu pe alea bune de facut o familie cu ele.
stiu multi barbati care vor ceva serios dar nu gasesc decat petarde sau feministe.

#67
RangerBoy

RangerBoy

    Cea mai mare jigodie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,358
  • Înscris: 08.11.2020

View Postcosmin_235423, on 24 martie 2022 - 21:47, said:


petarde gasesti pe toate drumurile si in toate satele.
problema e ca le gasesti greu pe alea bune de facut o familie cu ele.
stiu multi barbati care vor ceva serios dar nu gasesc decat petarde sau feministe.
pai altceva nu mai e in tara, doar feministe masculine super agresive si petarde. Macar petardele sunt bune la ceva, cand vrei sa te descarci.

Daca maine apare in america femeia care se crede dumnezeu, imediat o sa copieze si romancele noastre.

#68
giuliani

giuliani

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,153
  • Înscris: 18.05.2007

View Postcosmin_235423, on 23 martie 2022 - 21:44, said:

Pai și nu are dreptate?

Din cauza asta nici n-ai sa vezi femei pe drumuri - decât urate de sperie câinii.

Pe când ca barbat trebuie sa muncești să-ți găsești locul în lume.


Asta-i mentalitate de sat, anii 1980.
Depinde in ce medii te invarti. Poate tu asta ai vazut, eu insa am o gramada de dovezi de femei super independente dpdv financiar si un numai.Adica femei care nu-s pe drumuri pt ca asa au vrut ele si nu pt ca au intalnit un necalificat care si-a gasit locul in lume si ulterior le-a "salvat".

#69
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Băieții cu greață din cauza femeilor, gata distracția pe topicul ăsta.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate