Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania

AI-ul Google cartografiaza 1 mili...
 De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului

Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...
 Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video

Trecere apartament pe numele meu
 Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling

Sanse refinantare
 

Componente PC /hartie/carti uzate - Bucuresti

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
DjAmorphis

DjAmorphis

    New Member

  • Grup: Candidate Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.02.2021
Buna ziua,

sunt nou pe aici si mi-a fost recomandat acest site de un coleg de-al meu.

Am un apartament in sectorul 5 si acela este foarte uzat deorece de prin anii 70 nu a fost niciodata renovat cap-coada, am avut si niste indundatii, etc. Pana sa ma apuc de o renovare cat de cat, trebuie sa scap de multe lucruri din casa (majoritatea sunt pline de mizerie, praf, etc.) pentru a putea crea posibilitatea unei renovari si astfel am rugamintea daca ma puteti ajuta cu urmatoarele sfaturi:

1) Am prin casa doua monitoare, o unitate de PC, un laptop, un scanner si o imprimanta, toate vechi (evident, nu piese de muzeu). Vreo sansa sa iau bani pe ele?
2) Sunt, pana acum, vreo 7 tocuri de hartie de imprimanta care la prima vedere sunt folosibile si acum, insa se vede la colturi ca a intrat praful in ele. Cu acestea cum pot proceda?
3) Cel mai important, as avea nevoie de sugestie pentru un anticariat serios. Voi avea o gramada de carti pe care doresc sa le dau si multe dintre acestea nici macar nu sunt in limba romana. Ca un exemplu am cateva dictionare din limba romana intr-una straina, dar mai multe dintr-o alta limba straina in alta.

Va multumesc anticipat pentru raspunsul prompt.

Cu stima,
Dj

#2
gogosaru100

gogosaru100

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,521
  • Înscris: 06.08.2015
poti sa imi donezi mie hartia de xerox, macar o sa o folosesc scriind pe ea

Edited by gogosaru100, 13 February 2021 - 10:08.


#3
thyPeasant

thyPeasant

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.04.2010
Pentru chestii retro PC poți căuta. Timid, dar sigur, apar și la noi comunități de entuziaști. Dar dacă nu poți descrie complet ce vinzi, e greu să găsești oameni din nișa asta. Also, pe grupurile de facebook e cu drame în care își trag țepe între ei și se banează, deci ar fi cazul să cauți măcar seria pe net, să nu te trezești cu hateri pe cap.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate