Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Moda" tinerilor care se ...

E.on energie aplicație intre...

Masina de tuns... buruieni

Recomandare drona
 Exista un soft care sa reia autom...

Identificare plante

Cum declari o variabila care nu s...

Schimbare certificat de inmatricu...
 Poligon auto București

nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...
 Copilot are pica pe Vladimir Putin

MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware
 

Doctrina crestinismului ?

* - - - - 3 votes
  • This topic is locked This topic is locked
149 replies to this topic

#145
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View Postlupini, on 12 iunie 2023 - 12:10, said:

De exemplu, mie nu-mi plac ideile demente ale zeului, şi le resping. Ce poate să-mi facă ?! Să...sufle-n trompetă ! Posted Image
Pai si cine ti le impune? Si io-s dinamovist dar nu am problema ca altii tin cu Real Madrid.

Nasol e cand ma fac aia fraier ca tin cu Dinamo.

#146
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,252
  • Înscris: 29.12.2006

View Postzexelica, on 14 iunie 2023 - 08:37, said:

Pai si cine ti le impune? Si io-s dinamovist dar nu am problema ca altii tin cu Real Madrid.

Nasol e cand ma fac aia fraier ca tin cu Dinamo.

Păi da, nu ai probleme cu cei care ţin cu Real Madrid, deoarece Dinamo nu joacă cu Real. Posted Image Problemele apar când suporterii se înfruntă faţă-n-faţă.

Oricum, felicitări de promovare ! Aveţi acolo un jucător formidabil: Ghezali.



Dar, cum se spune în zilele noastre, eu "trag un semnal de alarmă" pentru cei care nu cunosc bine treaba, astfel încât să nu se lase duşi de religie.

Edited by lupini, 14 June 2023 - 14:10.


#147
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007

View Postlupini, on 14 iunie 2023 - 14:08, said:

Păi da, nu ai probleme cu cei care ţin cu Real Madrid, deoarece Dinamo nu joacă cu Real. Posted Image Problemele apar când suporterii se înfruntă faţă-n-faţă.

Oricum, felicitări de promovare ! Aveţi acolo un jucător formidabil: Ghezali.



Dar, cum se spune în zilele noastre, eu "trag un semnal de alarmă" pentru cei care nu cunosc bine treaba, astfel încât să nu se lase duşi de religie.

Ma, acu' pe bune...... nici nu realizezi ca facem treaba care e scrisa pentru perioada de evanghelizare actuala :lol: :lol:  Din mers, asa, fara sa te bunghesti

#148
lupini

lupini

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 23,252
  • Înscris: 29.12.2006

View Postzexelica, on 14 iunie 2023 - 14:38, said:

nici nu realizezi ca facem treaba care e scrisa

Depinde după care scrieri se ia fiecare: unii spun că treburile pe care le facem sunt scrise dinainte de "secreţii" din Grupul Bilderberg, Comisia Trilaterală, Comitetul celor 300 şi Clubul de la Roma. Alţii spun că treburile sunt făcute după cum ne spun...extratereştrii, iar alţii, că le facem după cum spun zeii.

Cum vedem, fiecare crede după păsăricile pe care le are. Păsăricile mele trag mai mult să cred că...nu se adună ei degeaba "Mai marii lumii", în cele patru organizaţii: Bilderberg, Comisia Trilaterală, Comitetul celor 300 şi Clubul de la Roma, pentru a decide soarta Lumii.

Astea ştim clar că există, şi li se ştie şi sediul, dar despre zei şi extratereştri, sunt deocamdată fantezii. Se pare că zeii şi extratereştrii au frică de oameni, şi nu se înfăţişează..."pe persoană fizică". Au nevoie de "avocaţi" (popi, predicatori, imami, şamani). Posted Image

Edited by lupini, 14 June 2023 - 14:49.


#149
zexelica

zexelica

    Nebisericos relaxat

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,859
  • Înscris: 30.01.2007
Habar n-au aia de viata lor. Te pisi pe tine de ras. E un italian care, zice ei, e singurul care invoca sarpele in biserica aia de sub piramida. Deci.... te strici de ras daca-i vezi. SF-urile sunt pistol cu apa.

Io daca-ti zic ca ti-am bagat 10,000 EURO in buzunar telepatic si nu-i vezi, ma huidui. Pe aia nu-i huiduie nimeni cand nu se intampla nimic.

#150
barbu78

barbu78

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,590
  • Înscris: 03.11.2011

View Postzexelica, on 06 iunie 2023 - 08:59, said:

.......
18. frica de Dumnezeu nu este inaintea ochilor lor."
Greșit: nu de Dumnezeu trebuie să ne fie frică, frică trebuie să ne fie de păcat. Pe Dumnezeu trebuie sa-L iubim.

Să vă văd cum o să vă fie frică de amante.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate