Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Se poate imbunatati o poza sa se ...

Închidere fereastra dupa deschidere.

Kit AC contine brate Unitatea ext...

smart switch fara neutru
 Ierbicid pentru parul porcului.

Smecher de talie grea

PH apa plata

Manere clasice mobila sau push to...
 Contact pe piele cu sangele altei...

metoda constantelor de scurtcircuit

video file info

Nu pot raspunde: Huawei P10
 Cod cursor website

Cum se iese la pensie la munca di...

Inlocuire Tranzistor 4410 BA622T ...

CASS pe veniturile din DOBANZI
 

Mai este posibil login in Google Huawei?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
22 răspunsuri în acest subiect

#19
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.766
  • Înscris: 12.09.2015

View Postseniordady, on 03 decembrie 2020 - 13:36, said:

Intra pe pc in agenda google si exporta toata agenda in format vCard. Fisierul exportat de pe pc copiaza-l pe cardul sau memoria interna a telefonului. Intra in agenda telefonului huawei si in meniul setari ai optiunea de import vCard din spatiul de stocare.

vCard (pentru Agenda iOS).exportare Vcard este disponibil doar pentru a fi folosit in iOS...

#20
Magicwisewolf

Magicwisewolf

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 7.121
  • Înscris: 29.01.2016

View PostPiticVerde, on 03 decembrie 2020 - 13:19, said:

Acestea pot fi modalitatile de exportare din contul de gmail: CSV Google
   CSV Outlook
   vCard (pentru Agenda iOS).

Am studiat si aceasta problema,altfel nu as fi deschis topic dar nu stiu daca este posibil transfer din CSV Outlook(singurul ce ar putea fi folosit in acest caz) in telefonul Huawei.

N-ai treaba cu CSV Outlook sau mai stiu eu ce.
Intri in Gmail pe computer, te loghezi pe cont, te duci la agenda si o exporti in CSV (se deschide si cu Excel). Acel CSV ti-l poti trimite pe propriul mail, e foarte mic, probabil 200-300 Kb.
In noul telefon, te duci in browser, te loghezi pe Gmail, descarci atasamentul din acel mail in telefon. Din telefon, dai import la CSV din meniul de la agenda si asta e tot.

#21
eiffel

eiffel

    BusyWorm

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 68.688
  • Înscris: 15.06.2004

Quote

vCard (pentru Agenda iOS).exportare Vcard este disponibil doar pentru a fi folosit in iOS...   
E mai cunoscut ca format vcf. si e atat de antic ca il foloseau inclusiv telfoanele Nokia de acum 20 de ani.
Daca se poate exporta asa din Google nu ai nicio problema - il copiezi undeva in memoria interna a noului telefon sau pe un card si apoi dai din agenda import si calea catre el daca o cere si gata.
Problem solved.
Mi-am mutat eu contactele pe un Huawei acum o luna. Cu format vcf
Exportat din vechiul telefon.
Si ca un sfat - nu strcia niciodata o copie si pe PC.

#22
PiticVerde

PiticVerde

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.766
  • Înscris: 12.09.2015
Multumesc pentru raspunsuri si solutii. [ https://i.pinimg.com/236x/d1/70/e5/d170e52aa39da0beb7ab6ff26babd99c--geeks-geek-stuff.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] Posted Image

Editat de PiticVerde, 03 decembrie 2020 - 15:24.


#23
seniordady

seniordady

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.153
  • Înscris: 23.11.2006

View PostPiticVerde, on 03 decembrie 2020 - 13:44, said:



vCard (pentru Agenda iOS).exportare Vcard este disponibil doar pentru a fi folosit in iOS...

Pe telefonul meu P40 lite suporta numai vCard, import si export.

Fișiere atașate



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate