Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Si noi suntem Florin Piersic? / J...

Rascumparare euroobligatiuni (pri...

Detartraj partial slatina

Cu ce pot izola fonic peretii pen...
 Telefon cu senzor compass BUN

Blocare google chrome cu master p...

Instalare Siemens NX pe macbook

sfat achizitie telefon pana in 20...
 Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?

Cum conectez un switch WIFI la 60...
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 

Admitere 2020 - nelamurire înscriere

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 02.11.2016
M-am înscris la facultatea de informatica Iași, și am precizar

M-am înscris la facultatea de informatica Iași, și am pus și opțiunea pentru locurile speciale (caz social), întrebarea mea este următoarea : pentru locuri special este un singur loc, dacă cineva cu o nota mai mare ca mine și îmi ia locul pentru cazuri speciale, eu mai concurez cu restul, adică pot fi repartizat normal sau concurez doar pentru locul special?

Valeu.. Cum am scris.. Ma grăbeam pe strada

M-am înscris la facultatea de informatica Iași și am pus și opțiunea pentru locurile speciale (caz social), întrebarea mea este următoarea : pentru locuri speciale este doar unul, dacă cineva cu o nota mai mare ca a mea  îmi ia locul pentru cazuri speciale, eu mai concurez cu restul, adică pot fi repartizat normal sau concurez doar pentru locul special?

#2
gogu1905

gogu1905

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 782
  • Înscris: 03.05.2019
Sa inteleg ca noi stim mai bine regulamentul de admitere decat comisia de admitere de la facultate? Sau ai asa, o stare de disconfort cand pui intrebarea asta acolo unde ea trebuie pusa?

#3
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006
Habar nu am ce ai bifat pe fisa de inscriere, daca cumva sunt puse impreuna sau separat numarul de locuri pentru cazuri speciale/normale.
Cel mai sigur te duci si intrebi, nu te baza pe ce zice vreunu' pe aici, ca nu poti stii cat e de adevarat.

#4
BucsaMobilul

BucsaMobilul

    Bucșeanul

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,852
  • Înscris: 02.11.2016
M-am interesat si sunt inscris si pe lista de locuri normale. Se poate sterge topicul .. sau sa fie stearsa portiunea scrisa anapoda de mine , eu nu am reusit sa sterg acea parte.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate