Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

boxe pt laptop sau pt bluetooth

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
Zebulon

Zebulon

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 302
  • Înscris: 20.06.2008
Salut, am spotify si un note 9 care are bluetooth 5.0 si un laptop mai vechi de 7 ani
vreau sa imi cumpar niste boxe de 300-400 lei si nu stiu daca merita sa le cumpar si un receiver bluetooth pentru ca sa ascult muzica prin telefon pe spotify.
Adica e mult mai comod decat sa le conectez la laptop. Dar in acelasi timp vreau sa stiu daca merita sa fac sacrificiul asta pt calitate

in definitiv, spotify prin bluetooth cu un bluetooth receiver sau prin cablu direct legat la laptop?

#2
atupi

atupi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,601
  • Înscris: 17.08.2007
Pe boxele alea de nici 100 euro nu o sa simti vreo mare diferenta intre un receiver Bt si cablu. Eu as zice sa nu te arunci la cheltuieli ca si un receiver BT bun costa ceva.

#3
jeejack

jeejack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 149
  • Înscris: 22.04.2010
Edifier sau Microlab + Philips AEA2000/12.

#4
nei-k

nei-k

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,595
  • Înscris: 21.12.2006
Și-a dorit fiimiu căști BT și i-a "adus" Moșul Anker Vortex. Au fost la ofertă, aproape la jumătate din prețul cu care se vând acum. Construcția este foarte bună, au atât BT cu APTX cât și cablu. Se aud foarte bine, mai detaliat față de Panasonic RP-HF410BE ale soției

Edited by nei-k, 23 January 2020 - 21:06.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate