Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Vot europarlamentare

Sfat reparatii

Jurnal de bord Tesla M3SR 2024 Hi...

Acostament sosele comune Romania
 AI-ul Google cartografiaza 1 mili...

De ce nu se fac profesori doar ol...

imprimanta laser capacitate medie...

Parere garsoniera Tineretului
 Sfaturi achizitie boxe hi-fi pent...

Baterie externa solara vs baterie...

Sapa peste pardosea veche

recomandare placa captura video
 Trecere apartament pe numele meu

Seria 3 - E90 / 91

LakeSide 11 Straulesti

datasheet crawling
 

Probleme volum cd player

  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
streak_28

streak_28

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.08.2018
Salut! Am un cd player pe masina, Pioneer mp-2020deh si de curand am schimbat difuzoarele de pe masina cu niste Pioneer TS-G1320F. Problema e ca nu pot sa mai modific deloc volumul decat din telefon. de la rotita nu mai merge nimic, nici pe FM nici pe AUX. Care ar fi problema? Am verificat si polaritatile, le.am legat si la iesirile pentru difuzoarele de pe spate, nimic.

#2
dorin_2k

dorin_2k

    Master Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 48,459
  • Înscris: 01.12.2001
A rămas împerechea cu telefonul. Anula a împerecherea. Pune un cd și apasă play.

#3
streak_28

streak_28

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 15.08.2018
Am sa incerc maine, ca acum am bateria pusa pe redresor.
Dar cum am zis, si pe radio face la fel. acum nu stiu daca are vreo legatura faptul ca nici macar nu e conectata antena, pt ca nu ascult radio. totusi nu stiu, si nici nu imi aduc aminte, daca inainte puteam sa modific volumul doar la "gajaitul" ala care se aude cand nu prinde niciun post de radio.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate