Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Balans la ridicare picior dupa ac...

Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...
 Hyperos consum excesiv baterie?

Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...
 Permis de conducere nou

Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?
 Internet Archive - adauga item la...

Electrica Furnizare + Poșta ...

Probleme cu scurgerea de ulei pe ...

Blocuri cu apartamente de 5+ camere
 

V Wars (2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
adisluc

adisluc

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,472
  • Înscris: 02.09.2016
V Wars este o productie Netflix cu premiera la data de 5 decembrie 2019, productia/serialul are la baza benzile desenate/comics book cu acelasi titlu realizate in 2012 de catre Jonathan Maberry.V Wars, Chronicles of the Vampire Wars  este prima parte (aparuta in 2012) urmata de  Blood and Fire in 2014 iar in 2016 au aparut Night Terrors si Shockwaves.
Drama, Horror, Sci-Fi apare in dreptul seriei/serialului ... se pare ca stimbabili de la Neflix ne ofera o noua poveste cu si despre vampiri etc.

Ian Somerhalder/Dr. Luther Swann, intra într-o ,,world of horror,, cand un virus este eliberat  ...

Pe Ian Somerhalder l-am putut urmari in The Vampire Diaries/Damon Salvatore (2009 - 2017) iar alaturi de acestia mai apar :
Adrian Holmes
Jacky Lai
Kyle Breitkopf
Peter Outerbridge
Kimberly-Sue Murray
Sydney Meyer
Kandyse McClure
...
Regia : Brad Turner, T.J. Scott, Ian Somerhalder.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/M1kuAdVKvuE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Pare interesant asa la prima vedere....

#3
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,507
  • Înscris: 22.12.2015
Pare o clona obosita dupa Van Helsing/The strain, etc.

#4
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,738
  • Înscris: 06.07.2005
E chiar o clona nesimtita dupa The Strain.

#5
tiestodj20

tiestodj20

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,701
  • Înscris: 04.06.2007
Mie imi place, e mai interesant decat  The Strain.

#6
bullterrorist

bullterrorist

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,945
  • Înscris: 18.10.2007
Am vazut primul episod: e jenant rau.

#7
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,871
  • Înscris: 10.12.2006
Am vazut 3 episoade, e decent si o sa-l termin.

Damon Salvatore nu e un actor prea bun, din pacate, dar sunt indecis daca altul ar fi jucat mai bine la asa buget, macar pe Damon il avem la inima din TVD. Poate are prea mult botox, nu stiu, dar pare mereu incruntat si pus pe ganduri, altceva nu stie.

The Strain e cu totul alt serial, mult mai intunecat, si are la baza niste carti, o poveste complexa cu personaje complexe.

V Wars e asa cum banuiam dupa nume, un serial in care omenirea lupta cu vampirii, insa imi da ma degraba senzatia de The Walking Dead.

Revin dupa ce-l termin.

#8
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014
Eu momentan m-am lasat de el,nu prea am mai putut urmari alt episod dupa ce l-am terminat pe primu

#9
Mizu

Mizu

    moroșan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 18,871
  • Înscris: 10.12.2006
L-am terminat ceva mai greu, a devenit tot mai slab cu fiecare episod.

Ultimul a cerut niste skip peste partile penibile, si un minut interesant fix la final, poate sezonul 2 va fi mai ok daca trec peste drama direct la actiune.

[ https://www.thecinemaholic.com/wp-content/uploads/2019/12/v-wars-episode-2-2.png - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate