Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...

"Ciudatenii" control pasa...
 Impamantare

Apple maps pe Windows 10

Sfarsitul woke-ismului si al core...

Probleme fibra (internet ) rooter...
 Renovare completa + pompa de cald...

Libre Office nu vad liniile

Modalitați amuzante și ...

O disparitie de ani buni, Acces D...
 Mancarea e scumpa

Parere achiziționare BMW G20

Schimbarea bateriei moderne la VA...

Rostschreck Lidl
 

Swamp Thing (2019-2019)

- - - - -
  • Please log in to reply
7 replies to this topic

#1
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,728
  • Înscris: 06.07.2005
Dupa multitudinea de seriale ridicole DC, in sfarsit se lanseaza unul de calitate.
Dupa aparitia primului episod, au anuntat anularea lui nemotivataPosted Image . Bine ca macar vor fi difuzate si restul episoadelor din sezonul 1.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/xVnHZ5SF1Jg?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
sorin61

sorin61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,267
  • Înscris: 05.01.2004
Nu e nemotivata anularea, au depasit bugetul iar legislatia lor permite un anumit buget pe episod.
Adica, din ce am inteles eu, nu e problema de buget avut la dispozitie, ca isi permiteau, ci de lege care nu da voie sa ai buget mai mare.
Interesante primele doua episoade, cam lungita pelteaua, dar trebuie facuta introducerea in poveste...

#3
Manasu

Manasu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,905
  • Înscris: 25.12.2016
Pare porcarie ieftina.

Bine, e greu sa scoti ceva decent dintr-un astfel de subiect.

#4
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018
Altul, wtf :))...eu nu inteleg, nu mai astia idei pentru seriale, numai cu supereroi :|

#5
Hider141

Hider141

    trolling here since 2008

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,868
  • Înscris: 06.01.2008

View Postjimi91, on 11 iunie 2019 - 18:15, said:

Altul, wtf Posted Image)...eu nu inteleg, nu mai astia idei pentru seriale, numai cu supereroi Posted Image
Cu ce-ai vrea serial, cu Dragnea la inchisoare? Sau aventurile blondinei prin Costa Rica?

#6
jimi91

jimi91

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,929
  • Înscris: 08.01.2018

View PostHider141, on 11 iunie 2019 - 18:19, said:

Cu ce-ai vrea serial, cu Dragnea la inchisoare? Sau aventurile blondinei prin Costa Rica?

vikings, breaking bad, prison break, lost, true detective, westworld, house of cards, the americans etc.

Edited by jimi91, 11 June 2019 - 18:20.


#7
vimann

vimann

    Feed on Tragedy

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,728
  • Înscris: 06.07.2005

View Postsorin61, on 11 iunie 2019 - 17:47, said:

Nu e nemotivata anularea, au depasit bugetul iar legislatia lor permite un anumit buget pe episod.
Peste tot sunt speculatii si nu avem nimic oficial. Oricum, mult potential irosit.

View Postjimi91, on 11 iunie 2019 - 18:20, said:

vikings, breaking bad, prison break, lost, true detective, westworld, house of cards, the americans etc.
Atunci, uita-te la alea.

#8
gepres

gepres

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,956
  • Înscris: 09.04.2005
De trei ori am început episodul 2 și n-am rezistat să-l văd pînă la capăt.
Slab, clișeic, plin de greșeli copilărești, cu referiri la chestii trecute care n-au nici o legătură cu povestea, doar ca să "contureze" un personaj inutil.
"N-aveți voie decît cu mănuși, mască, ochelari" și se duce să examineze fără ochelari.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate