Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
nelamurire legata de pret la mode...

Hotel cu restaurant si Demipensiu...

Croaziera in Mediterana de Vest 1...

Copilot are pica pe Vladimir Putin
 MicroSoft Edge: Cum pun Google in...

Dashcam

Mini server - VMware

betano.ro
 Poveste fara sfarșit

I-auziti voi! - nu vor romani...

Colon iritabil

Perioada de gratie inexistenta
 Cel mai ieftin TV LED mic

Reverse proxy si htaccess pe Raps...

Statie de epurare sau fosa septic...

"enerlux p" afisaj interm...
 

Sfat achizitie ciocan rotopercutor.

- - - - -
  • Please log in to reply
40 replies to this topic

#37
rex

rex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,619
  • Înscris: 16.06.2004
pune poze sa vedem si noi ce a iesit.
oricum vecinii deja te iubesc :D

#38
livyu_s

livyu_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 16.02.2007
Va salut!
ce sa aleg intre : Ciocan rotopercutor Hyundai BH 3-30 in valiza cu accesorii: https://www.expotehn...-accesorii.html
                    si   Ciocan rotopercutor SDS Plus TH-RH 1600, 1600 W, 4 J • Einhell fara accesorii: https://www.bricodep...plus-1600w.html

Nu va fi folosit pe santier, va fi folosit acasa unde am construit o casa si mai am de spart una alta...

#39
cuculea

cuculea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,200
  • Înscris: 08.12.2006
Sfatul meu pesronal, daca e sa te referi stric la cele 3...Hyundaifara doar si poate, Einhell fac prodsuse mai de uz casnic si destul de slabute, Plus ala nu am auzit de ei dar sincer nu m as risca

Daca chiar vrei ceva solid si de durata, cauta scule de genul , de productie poloneza sau ruseasca.

In niciun caz Bosh care , de vreo 10-12 ani, fac scule extrm de proaste...scumpe si proaste, pe nimeni din ce ii stiu care si au luat scule bosh, nu i am auzit multumiti de le. Inclusiv eu am resuit sa distrug o bormasina cu percutie dand o simpla gaura intr un zid de beton. Are acum o mandrina de toata frumusetea, buna de aruncat.

Edited by cuculea, 13 October 2021 - 13:54.


#40
livyu_s

livyu_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 16.02.2007
Mulțumesc pt sfat! Am sa aleg Rotopercutanta Hyundai BH 3-30. Și eu ma gândeam ca aceasta e cea mai buna alegere din gama celor accesibile la pret (~500lei).

Edited by livyu_s, 13 October 2021 - 20:41.


#41
livyu_s

livyu_s

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 16.02.2007
Nu se mai găsesc rotopercutor Hyundai 3-30...
Acum cred ca ma orientez catre: https://www.expotehn...rs-1790-ma.html - 650lei
Pareri?

Edited by livyu_s, 16 October 2021 - 21:46.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate