Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
sfat achizitie telefon pana in 20...

Stoc Smart CAM TV

Ce corzi de chitara sa cumpar?

Galaxy A54 compass defect?
 Cumparare AC Gree [Buget maxim 30...

Telekom

Ce e aratarea asta ?

Probleme timonerie schimbator sau...
 Numar strada gresit in contractul...

Centrala Ariston Cares Premium 24...

La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!
 pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...

Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect
 

"Elvis has left the building" sau cum iti bati joc de ai tai

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
79 replies to this topic

#73
Cr1spy

Cr1spy

    Pixie

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,252
  • Înscris: 22.11.2009
Daca s-a dus sa cante gratis, macar publicitate sa fie...

Edited by Cr1spy, 12 December 2018 - 22:07.


#74
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,093
  • Înscris: 23.09.2005
Stati mai, ca nu ati vazut tot filmul. Domnul Lese are dreptate, femeia a deschis foarte incet usa.

Aici e partea de inceput a clipului intreg (da mai tare ca se aude slab):

Spoiler

Edited by Phobos, 12 December 2018 - 22:21.


#75
daniMMM

daniMMM

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,605
  • Înscris: 18.05.2008
Asta-i adevaratul Lesie,"Atitudinea lui Grigore Leșe este una mai mult decât rușinoasă. Pe 1 Decembrie acesta a cântat în Clubul Fratelli, un local de fițe din București, iar condițiile de acolo nu erau nici pe departe la fel cu cele de la Târgu Lăpuș.
Atitudinea lui Leșe este greu de înțeles în condițiile în care nu este la primul derapaj de acest gen. Un episod petrecut în urmă cu trei ani la Toronto a fost asemănător cu cel petrecut la Târgu Lăpuș. Leșe a susținut un concert într-o biserică pentru românii de peste Ocean. După ce a întârziat nepermis de mult la propriul concert, acesta a refuzat să cânte din cauză că un copil a plâns în timp ce el se desfășura pe scenă."
Sa-si ia lumanari de toti banii pe care-i incaseaza!
https://www.emaramur...lapuseni-video/
E un Ilie Nastase la fluier.Degeaba are talent ,daca in realitate,ca om, e doar un cacat ahtiat dupa bani.

Edited by daniMMM, 12 December 2018 - 22:35.


#76
Sabinatu

Sabinatu

    Never give up, never surrender

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,259
  • Înscris: 21.06.2011
Apropo de Elvis, ia priviți în ce condiții muncea, săracul:
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qm9YDtHruQQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Imaginați-vă acum scena asta: Elvis, nervos, întrerupe concertul și zice ,,Dar nu vă e rușine să țipați așa? Unde vă credeți, la stână, în pădure? Adică eu îmi unduiesc puțin șoldurile și toate femeile încep să țipe în stadiu de preorgasm?! Gata! Mă duc acasă! Nesimțitelor care sunteți!"

... și puțin Beatles
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/XCYctz_fKf0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Dar na, ăștia nu se pot compara cu Pamfil, nu? Cum adică cine e Pamfil?
Păi nu citiți ziarele?
https://m.adevarul.r...ign=recomandari

#77
Marius1989

Marius1989

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,919
  • Înscris: 09.04.2006
Din ziarul „Adevărul” înțeleg că Leșe acceptase să cînte GRATIS pentru locuitorii din satul său natal.
https://adevarul.ro/...d92e/index.html
Nu știu dacă cei din sală au plătit vreun bilet. Cred că nu, dacă lumea tot intra și ieșea din sală în timpul spectacolului.

În condițiile în care acceptase să cînte gratis cred că avea dreptul să ceară să fie respectat.

Edited by Marius1989, 13 December 2018 - 00:57.


#78
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007

 Marius1989, on 13 decembrie 2018 - 00:56, said:

În condițiile în care acceptase să cînte gratis cred că avea dreptul să ceară să fie respectat.

Ceea ce majoritatea publicului pe care el s-a razbunat la final a facut.

#79
overseas

overseas

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 38,117
  • Înscris: 09.01.2007

 Marius1989, on 13 decembrie 2018 - 00:56, said:

Din ziarul „Adevărul” înțeleg că Leșe acceptase să cînte GRATIS pentru locuitorii din satul său

La sat. Nu la Ateneu.
Io stiam ca populara s-a nascut pe camp, in padure, unde zbiara oile etc Poate ma insel.

#80
marcusdefeis

marcusdefeis

    Lunetist

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,028
  • Înscris: 14.07.2008
gratis sau nu, nem normal

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate