Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Donez medicamente renale ptr pisica
 Dupa 20 ani de facultate, am uita...

Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg
 Drept de proprietate intelectuala...

Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...
 Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar
 

"Elvis has left the building" sau cum iti bati joc de ai tai

* * * * * 2 votes
  • This topic is locked This topic is locked
79 replies to this topic

#1
WestPoint

WestPoint

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,054
  • Înscris: 12.12.2016
”Gata, la revedere! Îmi pare foarte rău, am spus să închideți ușa! A intrat doamna, la revedere, plecăm! Asta este! Nu, nu. Gata, gata!
E disciplină, gata, gata, disciplină! Puteți să înjurați, să scrieți unde vreți, nu mă interesează. Eu am spus ceva! Gata, gata, la revedere!
Îmi pare foarte rău, nu ne jucăm! Poate să vină mama aici, poate să vină Hristos! Eu am pus niște condiții!”, au fost replicile de final ale
lui Grigore Leşe.

Eu cred ca exotismul unor artisti, duneaza la materia cenusie si o iau razna rau.

http://gazetadecluj....ai-cante-video/

Edited by WestPoint, 12 December 2018 - 00:34.


#2
geobut

geobut

    Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 297
  • Înscris: 20.11.2018
Asa e cu banii publici... prestezi sau nu, tot banii aia multi ii incasezi.

#3
irulan_corrino

irulan_corrino

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,405
  • Înscris: 20.01.2018
E exagerat, evident, dar dacã omul are țicnelile lui și le și spune dinainte ori îl aduci și îi satisfaci pretențiile ori îl bagi in mã sa și nu l mai chemi.

#4
Ion_Bumbu

Ion_Bumbu

    User asocial

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,591
  • Înscris: 31.01.2010
S`a ticnit si asta...

#5
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,017
  • Înscris: 09.12.2015
Posted Image Un cioban ciufut parvenit și prost crescut, îi dedic un hit ilustru, prezentat în trei ipostaze , un hit din folclorul imens al spațiului multicultural albanezo-aromâno-grecesc Posted Image
Irini Qirjako - ''Llaj llaj cobani'' (Official Song)
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/CZ8vR3tfra8?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ansambli Çipini (Katina Beleri) - ''Llaj llaj cobani''
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/F2xF0MsIoY4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Grupi Ali Pashe Tepelena & Irini Qirjako - ''Llaj Llaj Llaj Cobani''
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Lgagu5iJ3qQ?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by TheStarkestTruthMatters, 12 December 2018 - 01:08.


#6
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,266
  • Înscris: 06.01.2007
Ce arfe de prost gust!
Ce plm de profesionist e asta?
Canta, date-n cacat, ca de aia te-ai urcat pe scena caminului cultural!
I-a jignit fix pe aia care l-ar fi ascultat, al naibii de mosneag nebun!

#7
TheStarkestTruthMatters

TheStarkestTruthMatters

    Semper Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,017
  • Înscris: 09.12.2015
Târgu Lăpușenii or să-l taie de pe listă la orice eveniment viitor, un cioban împuțit în îngâmfarea lui nemăsurată
''Lasă-ne, lasă-ne, lasă-ne băi pui de Leșe, du-te bea leșie! Du-te și tu unde sa dus și Puricu' Posted Image ''

În cazul ăsta a fost mai mult ''the wannabe Elvis has left the building, the building will never ever receive him back at all!''

Edited by TheStarkestTruthMatters, 12 December 2018 - 01:07.


#8
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007
Lol s-a iritat un taran care canta. Who the fuck cares?

Dada, stiu, cum adica taran, nu stii tu ce a facut, are titluri, are...

[ https://media1.tenor.com/images/7d5faa55078c639fcd7d5466d30c850d/tenor.gif?itemid=5120898 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

 WestPoint, on 12 decembrie 2018 - 00:30, said:

poate să vină Hristos! Eu am pus niște condiții!

Posted Image nene, prestezi ceva indispensabil pentru societate? Nu? Hai dracu sa ne relaxam...

Quote

a fost invitat să cânte într-un spectacol dedicat comemorării eroilor martiri

Deci. Oamenii care l-au iritat pe nen'to artizd erau acolo la mocangeala sau platisera bilet?
Btw incep sa capat impresia ca au mai ramas doar cativa fraieri prin tara asta fara decoratii de diverse feluri de la presedinte.

Edited by shefu_de_combinat, 12 December 2018 - 01:22.


#9
WestPoint

WestPoint

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,054
  • Înscris: 12.12.2016

 irulan_corrino, on 12 decembrie 2018 - 00:42, said:

E exagerat, evident, dar dacă omul are țicnelile lui și le și spune dinainte ori îl aduci și îi satisfaci pretențiile ori îl bagi in mă sa și nu l mai chemi.
Okay....nu au ascultat ce indicatii le-ai dat, iti iei adio, iti iei si calabalacul si trupa si pleci decnt. Dar el a tinut sa sa faca balci nu muzica.

#10
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007

 WestPoint, on 12 decembrie 2018 - 01:26, said:

balci nu muzica.

Ma abtin, ca iar se trezesc aia cu "tineretu tefelist neomarxist globalist sorosist care vrea sa distruga traditiile si cultura crestina romaneasca".

#11
pufonel

pufonel

    Oglinda, oglinjoara, cine-i cel mai pufos din tara?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,882
  • Înscris: 28.11.2006
Mama e mare admiratoare a lui Leswe. Mie in shimb mi s-a parut intotdeauna un tip plin de fumuri si foarte afectat. Cum zicea cineva mai sus, e din specia lui Puric, dar si a lui Gheorghe Zamfir sau Marian Nistor. De astia mai tineri hnici nu mai vorbesc. Oameni care se cred buricul pamantului si defapt nu fac nici cat o ceapa degerata. (Hai ca am vorbit prea frumos fata de ce ar merita, dar nu vreau sa-mi iau puncte :notangel:)

#12
A10Warthog

A10Warthog

    Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 902
  • Înscris: 12.11.2017
Nu știam că se consumă șpeiș la coada vacii, de unde e el.

#13
R10

R10

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,683
  • Înscris: 29.03.2010
Voi ati tinut vreodata un concert si v-ati pierdut concentrarea din cauza proastei organizare?

Nu il apar, dar nici nu mi se pare normal sa fiti ca babele de la scara blocului care abia asteapta un subiect nou de discutie sa poata sa barfeasca Posted Image

Edited by R10, 12 December 2018 - 01:55.


#14
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007

 R10, on 12 decembrie 2018 - 01:53, said:

Voi ati tinut vreodata un concert si v-ati pierdut concentrarea din cauza proastei organizare?

Concert nu.
Prezentari la panou, in fata comisiei, care are cate o parere o data la fiecare 15 secunde, da. Pe nedormite. Sa vezi acolo concentrare tati.
Nu zice nimeni ca e ok sa deranjezi un spectacol, da' totusi, nu se face asa ceva. Plus ca esti la tine acasa, wtf.

Edited by shefu_de_combinat, 12 December 2018 - 01:58.


#15
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Cine e prostanacul ala de pe scena cu arfe de Dumnezeu pe pamant? Sincer, nici n-am auzit de el.

#16
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,266
  • Înscris: 06.01.2007
Si cu ocazia asta, mi-am adus aminte ca sunt moldovean si am ascultat vreo 2 ore zdob si zdub.
Un piculet mai talentati, un piculet mai putin aroganti si un piculet mai mult moldoveni.

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/M8wGZ2J-2aM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

 pufonel, on 12 decembrie 2018 - 01:35, said:

Mama e mare admiratoare a lui Leswe.
Si maica-mea. hahaha

#17
morenno

morenno

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,361
  • Înscris: 11.09.2007
bine a facut! aruncam cu fluierul dupa ei. fix asta e problema, ca oamenii se duc sa-l asculte dar nu au decenta de a-i respecta actul. la ce naiba te mai duci daca faci pe prostul?! -zicea si el ca aia troncaneau pe acolo in timp ce canta, pe usa intra lumea ca in birt.
ziceti voi ce vreti -cum a spus si el- dar la tarani din aia nu merita sa le pui muzica nici la laptop. de fapt, aia nu merita nimic pentru ca nu respecta nimic.

#18
shefu_de_combinat

shefu_de_combinat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 46,022
  • Înscris: 18.01.2007
Da, aia care deranjeaza poa' s-o suga.
Da' oamenii care au venit sa vada spectacolul si stau civilizat ce vina au? Plus...jfc iti imaginezi rusinea aia second-hand?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate