Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Vreau sa fac un Film

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
56 replies to this topic

#55
hwplanet

hwplanet

    Cont sters.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,641
  • Înscris: 05.07.2018

View PostAlexEn, on 27 septembrie 2018 - 20:24, said:


Considerand ca ai spus tu, orice e posibil. Carry on!

Daca am gresit in exprimare asta este... important este ca ne-am inteles pana la urma si ai inteles si tu ca este vorba despre o femeie sofer de taxi :)

#56
waterman

waterman

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 28,372
  • Înscris: 17.05.2004

View Posthwplanet, on 27 septembrie 2018 - 16:03, said:


Prima parte: Un sofer de taxi isi descopera sexualitatea faptul ca este lesbiana. Intr-o zi furtunoasa ea o sa aiba clienti doar femei care si ele la randul lor sunt lesbiene. O femeie misterioasa/barbat misterios este pe urmele acestui sofer de taxi de la departare, trebuie insa sa ma decid daca o sa fie femeie sau barbat sa nu fie erori de logica. Un om de stiinta se duce pe o planeta si transmisiunea va fi in direct. Omul de stiinta o sa fie rapit de extraterestru. Scenariul va fi foarte complex pentru ca in final extraterestrul acela sa-i preia identitatea omului de stiinta cu ajutorul unui dispozitiv care il are pe acea planeta(cu acel dispozitiv poate lua orice forma umana si va folosi acel dispozitiv pe om, adica pe omul de stiinta). (Asta este prima dezvaluire care o fac, dar o alta dezvaluire la Final va fi si mai smechera dupa parerea mea). Nu mai dezvalui nimic dar cand credeai ca stii tot de fapt la Final afli ca ai fost mintit. Cu toate astea ce am spus sa vedem daca se pricepe cineva sa spuna cum o sa se termine Filmul. Nume Film: Storm on the Taxi / Furtuna pe Taxi. Numele planetei pe care va ateriza omul de stiinta: Stormtrap. Imi place numele, are legatura cu Filmul si cu femeile din taxi, caci oricum nu se va afla adevarata dezvaluire a filmului decat la Final. De asemenea trebuie gandit sa nu exista erori de logica sau paradoxuri. Posted Image cum se intampla in multe Filme din ziua de azi. Storm - furtuna / Trap - capcana. Hint Pont: Extraterestrul este ultimul ramas pe acea planeta, toti ceilalti au murit. (Cine este suficient de destept poate trage concluzii in legatura cu Finalul, dar eu zic ca este destul de dificil sa gandesti la asemenea final care l-am gandit).


Uite și muzica pentru coloana sonoră ...
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/N9ByyL7P0pM?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Ce draq fumați băbăeț ?

#57
karax

karax

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,839
  • Înscris: 14.10.2017
Eu daca as face  un film despre mine melodia asta as pune-o peste clipurile cu mine
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/cmeW1MAC7io?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate