Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @Klasse!

La multi ani @shmecherul!

pareri ipad 6-2018- flip

Cum au aparut supermarketurile in...
 Campanii mincinoase Carrefour

Tv toshiba defect

touchscreen navigatie stricat

bonsai - de unde?
 Resetare Bonus Malus

Unitatea optica DVD-rw absenta pe...

Problema configurare Wireguard

Dozatoare de apa, cu alimentare d...
 Intarziere aterizare avioane

Accident masina reparata pe CASCO

Probleme Ginseng Microcarpa

Un sunet pronuntat la BMW e90 318i
 

Best DivX Player !?

- - - - -
  • Please log in to reply
24 replies to this topic

#19
MD

MD

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,032
  • Înscris: 08.08.2002
WMP 9 cu Divxg400 pt. subtitrari ...
sau uneori WMP Classic 6.4.4.2 ... (pt. .mpg2, mov )
Prefer WMP deoarece merge perfect pe TV cu Radeon-ul meu. Toate celealate playere incercate inclusiv MV2 si BS nu mi-au placut cum se comporta pe TV ...

#20
petman

petman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,863
  • Înscris: 28.11.2001
E dividix generation pentru subtitrari....
http://dividix.host....op=getit&lid=47

#21
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001

Quote

Originally posted by ichirica
poti face playlist si vezi un film de 2cd beton

Pai asta e o chestie IMPLICITA la un dvd player (WinDVD, PowerDVD etc.) :)

Ai incercat un dvd player pentru a vedea divx-uri?

#22
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
aici tot bsplayer mic, nu necesita resurse extraordinare si e cool...
player e doar sa vezi filme, nu sa faci altceva

#23
bibicu

bibicu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,341
  • Înscris: 28.11.2001
Si un alt divx player free este... RealOne Player :yeah baby Incercati-l si nu va va parea rau :oK:

#24
Mtz

Mtz

    Retired member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,545
  • Înscris: 01.12.2002
Versiunea Win2k/Xp si versiunea Win9x/ME reda aproape toate formatele inclusiv mov si real media si care reda cea mai frumoasa subtitrare dintre toate playerele pe care le-am testat pana acum. Incercati sa vedeti macar cum se vede subtitrarea, fara sa mai zic de celelalte optiuni.

Pentru subtitrari, a se citi la Options > Subtiles.

enjoy,

Mtz

PS @ Gunx > stiu ca iti place media player 6.4. Pe asta l-ai incercat? E facut de acelasi care a scos si VobSub.

#25
axelluny

axelluny

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 29.06.2009
am studiat aproape toate playerele si spre surprinderea mea am gasit unul intamplator care m-a fascinat prin ceeace face. Acest lucru e explicabil prin faptul ca are si o marime substantiala.ESTE VORBA DE MpcStar 3.9 care are vreo 28M si instalat ajunge pe la 114.24MB.Poate vizualiza absolut orice format de video si audio si vede si fragmentedin filme care sunt la download.Acest mediaplayer este recomandat pe clientul de torrent bit comet si as putea zice ca sunt nedspartite.Apreciez faptul ca vede subtitrari care alte mediaplayere refuza sa le citesca.Cu putina rabdare il puteti descifra si apoi chiar sa va indragostiti de el.Nu are o interfata foarte moderna dar eu cred ca performantele conteaza mai mult .In rest am fost incantat si de GOMPLAYER VERS 2.18.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate