Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cum sterg mails din Promotions

Vanzare cumparare fara transfer b...

Receptie ciudata, in functie de t...

Dupa 20 ani de facultate, am uita...
 Mobile.de ofera imprumut de bani ...

problema test grila

Digi24 a disparut de pe TV Lg

Drept de proprietate intelectuala...
 Jante noi shitbox

Trinitas TV 4K

Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio
 Un nou pericol pt batrani

Ar trebui sa vindem imobiliarele ...

Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik
 

Casuta parter langa Timisoara

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
bearzius

bearzius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 01.01.2006

 iladi, on 28 martie 2018 - 19:03, said:


?

#38
bobitad

bobitad

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,388
  • Înscris: 24.09.2017
e ok casa.chiar sunt curios din ce faci acoperisul ala in 4 ape.
imi place ca nu ai ferestre mari.daca o sa mergi pe culorile alea merge sa pui si termopane albe ca sa mai scutesti niste bani.20-30%.
desi sunt adeptul unei case mici la parter as vrea totusi sa aiba si arhitectura frumoasa.tu mai plachezi cu ceva?
in alta ordine de idei cand am vazut casa ta m-am gandit ce misto ar fi mers daca acoperisul era mai afara un pic, ceva gen manastirea Voronet.acum nu radeti de mine dar imi place cum arata manastirea aiaPosted Image

#39
iladi

iladi

    Guru Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 31,436
  • Înscris: 29.04.2008
În prima postare ai pus o imagine, ai cerut păreri și după 2 pagini de păreri postezi o altă imagine pe care aș putea să o pun sub titlul "găsiți 5 diferențe între cele 2 imagini".
Plus că e planul final. Așa că te întreb la ce ar mai ajuta părerile dacă tu ești hotărât?

#40
crocko.dilul

crocko.dilul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,540
  • Înscris: 30.07.2007
Sufrageria aceea o sa fie un fel de hol mai mare, dupa parerea mea. Mobilierul figurat in plan incurca toate drumurile.

Edited by crocko.dilul, 28 March 2018 - 19:49.


#41
bearzius

bearzius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 01.01.2006

 bobitad, on 28 martie 2018 - 19:44, said:

e ok casa.chiar sunt curios din ce faci acoperisul ala in 4 ape.
tu mai plachezi cu ceva?
Acoperisul vreau sa-l fac din tigla.
Nu plachez nimic.
Sageacul va fi de aproximativ 90 cm, mai putin latura stanga unde va fi de 60 cm

 iladi, on 28 martie 2018 - 19:46, said:

În prima postare ai pus o imagine, ai cerut păreri și după 2 pagini de păreri postezi o altă imagine pe care aș putea să o pun sub titlul "găsiți 5 diferențe între cele 2 imagini".
Plus că e planul final. Așa că te întreb la ce ar mai ajuta părerile dacă tu ești hotărât?
La compartimentare, fata de prima varianta nu prea aveam ce sa modific avand in vedere ca frontul stradal e destul de ingust si nu pot pune ferestre de vedere pe latura stanga a casei. In afara de dimensiuni.
Parerile m-ar interesa la randare. De exemplu, mie mi se pare ca geamurile de pe latura de la strada arata prea mici si prea in stanga.

 crocko.dilul, on 28 martie 2018 - 19:49, said:

Sufrageria aceea o sa fie un fel de hol mai mare, dupa parerea mea. Mobilierul figurat in plan incurca toate drumurile.
Mobilierul din schita nu va fi asezat asa. Acolo vor fi 2 canapele, o masuta si cateva rafturi pentru carti.

Edited by bearzius, 28 March 2018 - 20:39.


#42
gaby16tm

gaby16tm

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 102
  • Înscris: 14.01.2009
Hello....te-ai apucat de casa?Un update ceva?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate