Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Megalopolis (2024)

Integra A8690

Solutie asamblare perete - cada.

Balans la ridicare picior dupa ac...
 Izolatie intre OSB si placa de be...

instalatie incalzire apartament 2...

HEV D Segment - intrebari/pareri ...

Hyperos consum excesiv baterie?
 Contractul pentru Salubrizare est...

Elicopterul care-l transporta pe ...

Sfaturi achizitionare apartament ...

Permis de conducere nou
 Packet Loss la Digi

Masurare parametri CATV prin Conn...

Youtube a inceput sa aiba lag!?

Internet Archive - adauga item la...
 

Inlaturare congelator mini-bar

* - - - - 1 votes
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Salut!
Am un voucher de 450ron pentru Emag si chiar nu am ce sa-mi iau. Asa ca navigand prin site m-am gandit sa iau un mini-bar pentru a tine bauturi precum in imaginea de mai jos.
E posibil sa setez temperatura la aceste minibaruri mai ridicata? Ceva de genul 10-15 grade?
Altceva ce ma intereseaza, se poate inlatura congelatorul acela?
Merci!

Attached Files



#2
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,916
  • Înscris: 14.11.2004
Nu ai cum, el este parte din instalatia aparatului, cauta unul specializat pentru ce ai nevoie.

#3
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Am cautat insa emag (vandut de emag, nu in marketplace) nu are minibar-uri pentru bauturi.

#4
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,631
  • Înscris: 08.03.2017
"E posibil sa setez temperatura la aceste minibaruri mai ridicata? Ceva de genul 10-15 grade?
Altceva ce ma intereseaza, se poate inlatura congelatorul acela?"
La 10 poti, dai la minim
Nu poti inlatura acea piesa din simplul motiv ca acela e RACITORUL - daca il scoti afara vei avea efectiv o cutie cu rafturi si usa ce a costat 450 lei .Daca scoti congelatorul poti scoate si compresorul , va fi mai usoara cutia .
Dar asa, intre noi , din mii de produse de pe emag chiar nu ai nimic de gasit ...o filetanta , un set de oale, un ceas cu proiector, un accesoriu la telefon, o boxa bt, un tv mic de bucatarie s.a.

Edited by ldpe, 28 January 2018 - 00:03.


#5
DaculScoril0

DaculScoril0

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,677
  • Înscris: 03.12.2014

View PostAndyM, on 27 ianuarie 2018 - 23:09, said:

Salut!
Am un voucher de 450ron pentru Emag si chiar nu am ce sa-mi iau. Asa ca navigand prin site m-am gandit sa iau un mini-bar pentru a tine bauturi precum in imaginea de mai jos.
E posibil sa setez temperatura la aceste minibaruri mai ridicata? Ceva de genul 10-15 grade?
Altceva ce ma intereseaza, se poate inlatura congelatorul acela?
Merci!

caută frigidere pentru vinuri.
Congelatorul ăla e cel care face frig în frigider. Nu-l poți scoate deci. De fapt poți, dar e păcat.

#6
AndyM

AndyM

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,996
  • Înscris: 01.08.2005
Sa inteleg ca nu se poate. Posted Image Merci!
In principiu cand am nevoie de ceva imi iau pe moment, deci nu am ceva ce urmaresc in mod special.

View PostDaculScoril0, on 28 ianuarie 2018 - 00:15, said:

caută frigidere pentru vinuri.
Congelatorul ăla e cel care face frig în frigider. Nu-l poți scoate deci. De fapt poți, dar e păcat.
Asta ziceam mai sus. Ca trebuie sa iau doar de la emag pentru a folosi voucher-ul, iar emag-ul nu are racitor pentru vinuri fiindca asta am cautat initial. Am gasit in schimb pe marketplace-uri. Gen asta: https://www.emag.ro/...rch-Action=view Dar nu pot folosi voucher-ul.

Edited by AndyM, 28 January 2018 - 00:18.


#7
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,843
  • Înscris: 07.02.2003

View PostAndyM, on 27 ianuarie 2018 - 23:09, said:

Altceva ce ma intereseaza, se poate inlatura congelatorul acela?
Merci!
Nu poti sa inlaturi, ala e elementul de racire. Normal ca temperatura e pe la 10 grade, sa nu crezi ca ala are putere sa raceasca calumea, face gheata numai in congelator.

#8
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,413
  • Înscris: 13.01.2011
Eu zic ca o sa ai chiar temperatura de care ai nevoie.
Ia cu incredere.

#9
Klaudio

Klaudio

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,102
  • Înscris: 27.02.2004
Unul cu usa transparenta nu gasesti? Macar arata mai altfel, nu ca alea din camerele de hotel..
Cei de la Coca Cola au avut la un moment dat ca premii asa ceva, aveau o usa bombata, gen anii 60, rosu, ala intr-adevar merita banii, era mai deosebit.

#10
crisstonne

crisstonne

    Ἀταραξία

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 40,413
  • Înscris: 13.01.2011
Cele cu usa transparenta sint pentru sticle de vin.
Oricum, mai scumpe si mai mari.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate