Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Clipboard files copy/paste, filen...

Care-i treaba cu Reddit-ul? (nu m...

Diferente diferentiale

Finala Eurovision 2024
 De ce nu protestati?

Etanșare intre cada perete b...

Back-up box Fronius ?

Router de la Digi nu face fata la...
 Magnolii

Achizitie LG OLED evo 55C31LA - e...

Aplicatii PV Huawei Sun

Istoric deplasari - GPS
 Surub autoforant-metric mixt

Lipsa semnal - strategie de marke...

One week meal plan - Pachet

Apometru defect?
 

Recomandare casti

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
wittman

wittman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 17.04.2006
Salut,
Am nevoie de o pereche de căști, vor fi puse la un Fiio X1 II, folosite aproape exclusiv la sală. Ca genuri muzicale doar rap și metal (black, death, thrash), bugetul undeva spre 600. On ear, in ear, nu am preferinte, dar dacă ar fi wireless ar fi super.
Multumesc

#2
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
eu le am pe astea si sunt super multumit, de aia le recomand la toti cu cea mai mare incredere

#3
utopias

utopias

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 613
  • Înscris: 11.02.2016
Cam greu cu niste casti on ear la sala, dearece sunt mari si incomode.
Iti recomand aceste casti care sunt tot de la fiio si sunt foarte bune: https://www.avstore....lanced-edition/ plus ca au cablu detasabil si cum o sa le folosesti la sala este foarte util daca rupi sau agati cablul

Edited by utopias, 04 January 2018 - 23:19.


#4
xcit

xcit

    afara ninge linistit si in casa arza-te-ar focu'

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,897
  • Înscris: 29.06.2006
in general de la doape te mananca urechile dupa aproximativ 2 ore, am xiaomi pistons 2, foarte bune ca auditie, dar cu astea on ear pot sa stau 5 ore in cap ca nu ma deranjeaza absolut deloc si nici nu preseaza pe urechi ca sa te doara sau sa jeneze cumva, nu am nici o problema, iar lipsa cablului e incredibil de utila

#5
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,060
  • Înscris: 09.08.2005
Le folosesc pe astea. Doar că nu ascult rap iar la metale grele nu trec de Metallica.

#6
wittman

wittman

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 91
  • Înscris: 17.04.2006
Totuși nimic de la o firma cât de cât mai cunoscuta?

#7
radunic

radunic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,060
  • Înscris: 09.08.2005
Am vrut fix tipul acela de căști - cu bareta la ceafă, on-ear, wireless. Spre surpriza mea - neplăcută - niciunul din cei cu renume nu (mai) produceau așa ceva. Modelul de mai sus era la reducere prima oară așa că am riscat. Surpriza - plăcută de data asta - a fost că sunetul e bun. E echilibrat pe toată gama, ceea ce înseamnă că amatorii de joase exagerate tip Beats nu vor fi fericiți.

Altfel google e prietenul tău:
https://www.t3.com/f...nes-for-running
http://www.trustedre...ning-headphones
etc.
Sennheiser, Bose, Jabra... ai de unde alege.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate