Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Defect ciudat Videorecorder Panas...

lege de reglementare a shrinkflat...

Care este cota parte la succesiun...

Camera auto DVR PNI Voyager S2600...
 Cartelul din Carpati - mafia PNL ...

Trecut: Europa versus S.U.A. la c...

Garantie apartament dezvoltator

Aplicație GPS cu zoom automa...
 Ipad Pro & Air 2024

Service si revizii reprezentanta

Ati returnat produse pe aliexpres...

Certificate de nastere digitale
 Fitbit sau huawei band ?

Tatuator handpoke

Plaja de nudisti in Grecia?

Mufa microusb a telefonului mobil...
 

Cristian Preda (europarlamentar) - cere suspendarea dreptului de vot al Romaniei in UE

* * - - - 12 votes
  • This topic is locked This topic is locked
388 replies to this topic

#235
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017
Intr-o tara normala , democratica , gen America la care ne tot raportam , tradatorul acesta infect ,
mai ales dupa discursul de astazi din parlamentul european , era linsat mediatic , arestat si condamnat
de urgenta pentru INALTA TRADARE  .
In Romania PUTREDA , acest individ va fi primit cu flori pe otopeni , va primi pensie de europarlamentar
supernesimtita din banii mei , DIN MUNCA MEA , a celui pe care l-a tradat si vandut .....

#236
vanitty

vanitty

    Ala negru de respira greu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 55,585
  • Înscris: 05.11.2009
o spus acolo ceva neadevarat?

#237
Balamache

Balamache

    Scriitor de carti de colorat.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,522
  • Înscris: 23.11.2013

View Postmadagascar123, on 22 decembrie 2017 - 15:28, said:

E foarte greu de inteles cum un individ trimis in parlamentul European arunca cu namol
peste tara sa .
Curios , suspect de curios ....
Asa cum un europarlamentar rom^n se bate cu strainii pentru Rom^nia, tot asa de bine, un europarlamentar se poate bate si cu "anumiti rom^ni" pentru cauza numita Rom^nia.

In alta ordine de idei, nu as fi de acord cu sanctiuni impotriva Rom^niei din cauza acestei bande de talhari instalata in fruntea tarii.
Mi se pare aiurea sa pedepsesti hotii dintr-un cartier, oprind gazele, curentul si apa in tot cartierul.

View Postmadagascar123, on 07 februarie 2018 - 23:04, said:

Intr-o tara normala , democratica , gen America la care ne tot raportam , tradatorul acesta infect ,
mai ales dupa discursul de astazi din parlamentul european , era linsat mediatic , arestat si condamnat
de urgenta pentru INALTA TRADARE  .
In Romania PUTREDA , acest individ va fi primit cu flori pe otopeni , va primi pensie de europarlamentar
supernesimtita din banii mei , DIN MUNCA MEA , a celui pe care l-a tradat si vandut .....
Daca as fi Ceausescu, dupa acest discurs inflacarat, eu te-as premia cu ordinul muncii clasa I.

View Postmadagascar123, on 30 ianuarie 2018 - 13:27, said:


Daca ponta era mai retinut in arogante , poate ca johan ar fi fost istorie acum .
Cand a afirmat ca in ziua votului el va sta cuminte in casa , va privi la televizor si va manca floricele ,
oamenii l-au taxat iremediabil .

Nush ce sa mai zic. Cand stai cuminte in casa la popcorn, nu devii presedinte. Cand te duci acasa la Vantu, iar nu devii presedinte. Cum o dai nu-i bine. :)

Edited by Balamache, 07 February 2018 - 23:15.


#238
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013
Mangafaua, dupa ce a oscilat putin, intre francofonie si democrati, a esuat langa Basescu.
un partid de sariti de pe fix ca si seful lor.

A uitat bibicu cum se gudura inainte de alegerile parlamentare.....

Am de asemenea dorinta sa candidez la alegerile pentru Parlamentul European de pe 7 iunie 2009. Cred ca pot reprezenta cetatenii romani cu demnitate, in numele unor convingeri politice si avand in vedere un viitor mai bun pentru noi toti, cetateni ai Europei€.

Acum scuipa unde a baut apa.
A transformat demnitatea in balci de satra

View Postvanitty, on 07 februarie 2018 - 23:05, said:

o spus acolo ceva neadevarat?

De loc.
Tot asa putea sa arda drapelul de suparare ca e o tara de rahat.
Facea ceva rau ??

Edited by vio69a, 07 February 2018 - 23:49.


#239
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017
Nici eu nu mai iubesc Romania Putreda !

#240
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,659
  • Înscris: 10.08.2009
Da cine o mai iubeste ?
Poate pesedacii si votacii lor.

#241
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017
Pacat de Ceausescu ; ala cel putin a lasat in urma o tara .

#242
maccip

maccip

    46 ani

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 33,316
  • Înscris: 06.01.2007

View Postmadagascar123, on 17 ianuarie 2018 - 00:06, said:

,,  partidul hotilor = tara hotilor '' .
De ce nu simplifici in ambii membri prin "hotilor" sa fie clara treaba?

#243
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008

View PostDANANDREI2001, on 08 februarie 2018 - 16:46, said:

Da cine o mai iubeste ?
Poate pesedacii si votacii lor.
Și doar v-a spus idolul vostru, Bășescu, să plecați din țară...
Nici nu înțeleg de ce vă mai chinuiți atât pe acilea.

#244
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,659
  • Înscris: 10.08.2009

View PostAllahu, on 08 februarie 2018 - 20:55, said:

Și doar v-a spus idolul vostru, Bășescu, să plecați din țară...
Nici nu înțeleg de ce vă mai chinuiți atât pe acilea.

"Ubi bene, ibi patria'.
La mine merge perfect zicala aici.
Nu ma chinui de loc, chiar rad pe infundate.Posted Image
nu sunt dependent de politica insa ma bucura ca oamenii normali la cap au sprijin in unchiu sam, coana ue si soros impotriva politicienilor.

#245
Allahu

Allahu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,401
  • Înscris: 30.07.2008
Deci sa fii cu UE , SUA si Soros impreuna ( ?!) contra tarii tale e noua normalitate...
Nu vine meteoritul ala o data...

#246
madagascar123

madagascar123

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,797
  • Înscris: 12.03.2017
Important este sa-ti denigrezi tara  , cum face ,, individul '' de cezar preda .
Restul e can-can !

#247
DANANDREI2001

DANANDREI2001

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,659
  • Înscris: 10.08.2009

View PostAllahu, on 08 februarie 2018 - 23:12, said:

Deci sa fii cu UE , SUA si Soros impreuna ( ?!) contra tarii tale e noua normalitate...
Nu vine meteoritul ala o data...

Pesedacii si votacii lor nu sunt tara mea, din contra sunt inamicii Romaniei.
Oricine li se opun sunt aliatii mei.

#248
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,992
  • Înscris: 20.10.2015

View Postactive95, on 31 ianuarie 2018 - 16:07, said:

Realizati ca propunerea cretinului asta s-ar aplica tuturor romanilor, nu doar pesedeilor?

Tu nu intlegi mah ca pesedeul asta al tau trebuie controlat in fiecare secunda?
Ca daca nu e controlat fura, inseala, isi bate joc?
Eu sunt de acord sa ma controleze cineva si pe mine la fiecare minut.
N-am ce sa ascund, ba chiar cheltuiesc bani pentru a-i plati pe altii sa controleze borfasii

View PostBalamache, on 07 februarie 2018 - 23:22, said:

In alta ordine de idei, nu as fi de acord cu sanctiuni impotriva Rom^niei din cauza acestei bande de talhari instalata in fruntea tarii.
Mi se pare aiurea sa pedepsesti hotii dintr-un cartier, oprind gazele, curentul si apa in tot cartierul.

Daca cei care traiesc acolo isi pun hotii sa-i conduca, de ce nu?
Asta e vrerea poporului roman.

Nu va faceti probleme, acum poate e racoare, dar la vara se vor face peregrinari la mormantului lui Arsenie Boca, se vor face rugaciuni in scoli si situatia se va indrepta cu ajutorul Celui de Sus

#249
mahu

mahu

    Magister

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,855
  • Înscris: 22.04.2007

View Postmadagascar123, on 07 februarie 2018 - 23:04, said:

Intr-o tara normala , democratica , gen America la care ne tot raportam , tradatorul acesta infect ,
mai ales dupa discursul de astazi din parlamentul european , era linsat mediatic , arestat si condamnat
de urgenta pentru INALTA TRADARE  .
In Romania PUTREDA , acest individ va fi primit cu flori pe otopeni , va primi pensie de europarlamentar
supernesimtita din banii mei , DIN MUNCA MEA , a celui pe care l-a tradat si vandut .....

Ce vise de rahat aveti. Asta cu arestari & shit doar in inchipuirea vostra poate  fi asociata cu America. Astfel de activitati de incarcerare si ostracizare a unor factori politici incomozi sunt specifice regimurilor totalitare, vezi Iran, Rusia,
Mai propunea intr-o seara licheaua de Codrin Stefanescu infiintarea unui muzeu al tradarii nationale, uitand insa ca tradarea este ceva destul de relativ si in general depinde din ce parte privesti.
Mergand pe principiul expus de tine, tot asa si din munca MEA a furat Dragnea fonduri europene, este platita Dancila sa minta in Parlamentul European iar acum sa faca figuratie la guvern, Nicolicea si Serban Nicolae sa manance rahat in Parlament si tot asa ....


View Postmadagascar123, on 08 februarie 2018 - 19:41, said:

Pacat de Ceausescu ; ala cel putin a lasat in urma o tara .
Da, a lasat in urma o tara putreda si un popor trist.

View Postmadagascar123, on 08 februarie 2018 - 23:49, said:

Important este sa-ti denigrezi tara  , cum face ,, individul '' de cezar preda .
Restul e can-can !

Ce usor asociati voi tara cu amaratii ce sunt vremelnic la putere. Ati preluat aceleasi teorii bolnavicioase pe care le utiliza si Ceausescu: daca criticai regimul erai dusmanul tarii, tradator sau in cel mai bland caz bolnav psihic.

Cezar Preda a spus numai adevarul criticand masurile marsave ce incearca din rasputeri sa le ia PSD-ul pentru a-si scapa oamenii de parnaie. PSD-ul, Dragnea, Tericeanu NU sunt tara - ei sunt vremelnic la putere, ajunsi acolo printr-un complex nefericit de imprejurari.

#250
doxan

doxan

    Disident politic

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,506
  • Înscris: 22.12.2015

View Postmadagascar123, on 08 februarie 2018 - 23:49, said:

Important este sa-ti denigrezi tara  , cum face ,, individul '' de cezar preda .
Restul e can-can !
Ar trebui facuta o exceptie legislativa si sa-i retraga cetatenia tradatorului de neam Cezar Preda, fost sef UTC pe toata tara care acum o arde pe dreapta. Asta nu e roman, e un dusman mai aprig al poporului sau decat insusi maghiarii sau ceilalti "preteni" ai romanilor.
Cezar Preda = basura, numele sau a devenit sinonim valid pentru ticalosie & nimicnicie.

Edited by doxan, 09 February 2018 - 15:48.


#251
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

View Postvanitty, on 07 februarie 2018 - 23:05, said:

o spus acolo ceva neadevarat?

O spus acolo ceva adevarat ? ati vrut sa ziceti domnu' romax.

View PostTsunnnami, on 09 februarie 2018 - 13:11, said:


Tu nu intlegi mah ca pesedeul asta al tau trebuie controlat in fiecare secunda?
Ca daca nu e controlat fura, inseala, isi bate joc?

Trecind peste faptu' ca m-am uitat in buzunare si n-am vazut sa fie acolo pesedeu', da' cind asa zice ordinu' pe unitate cine-s io sa-l contrazic, e clar ca opinia exprimata e de o ineptie crunta fiindca propunerea cretinului de preda era vis-a-vis fondurile europene afectind astfel toti romani



View PostTsunnnami, on 09 februarie 2018 - 13:11, said:

Eu sunt de acord sa ma controleze cineva si pe mine la fiecare minut.
N-am ce sa ascund, ba chiar cheltuiesc bani pentru a-i plati pe altii sa controleze borfasii


Posted Image Posted ImagePosted Image Posted Image
Nu era nevoie sa probati ca aveti opinii cit se poate de comunistoide ,doar acolo activistu' de partid zicea maselor ca era fericit ca e controlat.
Si daca tot nu aveti nimic de ascuns, ia incepeti cu a zice care este parola de la contul domniei voastre pe acest forum.
Sint convins ca sinteti un utilizator de cuvint deci hai sa vedem cum va place sa fiti controlat la fiecare minut , mai ales ca nu aveti ce sa ascundeti.

#252
Tsunamii

Tsunamii

    Bucuresti

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,992
  • Înscris: 20.10.2015

View Postactive95, on 09 februarie 2018 - 15:52, said:

Si daca tot nu aveti nimic de ascuns, ia incepeti cu a zice care este parola de la contul domniei voastre pe acest forum.
Sint convins ca sinteti un utilizator de cuvint deci hai sa vedem cum va place sa fiti controlat la fiecare minut , mai ales ca nu aveti ce sa ascundeti.

Am avut odata o cunostinta proasta care mi-a reprosat acelasi lucru.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate